Reklama

Úřad práce - co si s sebou vzít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:12
Úřad práce- co si s sebou vzít?

Dobrý den, zítra jdu poprvé na úřad práce, co si mám s sebou vzít za doklady?
Zápočtový list…
Prosím o anonym. Děkuji.

Reklama

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 09.09.18 18:27

Kalhotky

eumedon
Extra třída :D 13507 příspěvků 09.09.18 18:53

Všecko podstatné pro zprostředkování vhodného zaměstnání. Pokud máte například zdravotní omezení, tak to musíte oznámit a nejlíp taky doložit lékařským posudkem.

Aspera
Generální žvanilka 20515 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 18:59

Veškeré vzdělání, i když máte vš, tak vzít i maturitní vysvědčení (to překvapilo mě). Pak zápočťák, občanku.

renduli
Závislačka 3004 příspěvků 09.09.18 19:06

Způsob ukončení prac. poměru (tj. výpověď, dohoda, sml. na dobu určitou).
Zápočtový list, potvrzení zaměstnavatele pro posouzení nároku na podporu - to lze doložit později, pokud to zaměstnavatel zatím nevystavil.
A doklad o vzdělání.
A pochopitelně doklad totožnosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:52

děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >