Reklama

Kaufland - brigáda za pultem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 15:13
Kaufland - brigáda za pultem

Zdravím děvčata,
od pondělí nastupuji na brigádu do Kauflandu - za pult. Máte některá z vás s brigádou (či jako dlouhodobý zaměstnanec) zkušenost a co všechno to obnáší? Stíháte se o přestávkách v klidu najíst? Docela mě štve, že už nebudu mít tolik času na sport (kolo, procházky) a bojím se, abych nezačala přibírat, když budu skoro pořád jen sedět. :( Z odpolední se dostanu o půlnoci domů, bohužel budu dojíždět 15 km.

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6243 příspěvků 07.09.18 15:17
@Anonymní píše:
Zdravím děvčata,
od pondělí nastupuji na brigádu do Kauflandu - za pult. Máte některá z vás s brigádou (či jako dlouhodobý zaměstnanec) zkušenost a co všechno to obnáší? Stíháte se o přestávkách v klidu najíst? Docela mě štve, že už nebudu mít tolik času na sport (kolo, procházky) a bojím se, abych nezačala přibírat, když budu skoro pořád jen sedět. :( Z odpolední se dostanu o půlnoci domů, bohužel budu dojíždět 15 km.

Za jakým pultem se tam sedí? Mě většinou přijde, že v hypermarketech za pultem docela kmintají

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 15:18

@ivašot. Normálně za kasou. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat. Mám celkem obavy. Ale za zkoušku nic nedám.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 15:20
@Anonymní píše:
@ivašot. Normálně za kasou. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat. Mám celkem obavy. Ale za zkoušku nic nedám.

kasa a pult je něco naprosto jiného 8o

ivašot.
Kelišová 6243 příspěvků 07.09.18 15:22
@Anonymní píše:
@ivašot. Normálně za kasou. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat. Mám celkem obavy. Ale za zkoušku nic nedám.

tak to jo, já si představila třeba pult s uzeninama a tam se naběhají…

IvePr
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 07.09.18 15:23

Pokud budeš za pultem, tak budeš ráda, že si večer sedneš. Pokud za kasou, tak i tak se dost nataháš. Navíc… Abys přibrala musela bys i jíst… A to zrovna v kauflandu budeš ráda, jestli si vůbec dojdeš na záchod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 15:26
@Anonymní píše:
Zdravím děvčata,

Byla jsem tam za pultem na brigádě. Napíšu jen svou zkušenost. Dostala jsem naplánované směny, ať se dle nich mohu zařídit. Tak jsem si je opsala, naplánovala ve volnu co jsem potřebovala. Pak se podívám a bez upozornění změněné směny. Jak dny tak i hodiny nástupu. Třeba ve středu jsem měla přijít 10-16 h. Když jsem se pak podívala měla jsem tam 8-14 h a nikdo mi nic neřekl a nezeptal se. V den kdy jsem měla mít volno vypsaná směna. Když jsem měla přijít dopoledne den předem mi po 9 večer volá vedoucí, ať přijdu na 5 ráno. Nebo jsem měla mít 9 dní volna. Šestý den volá vedoucí, ať ráno nastoupím. Žádné prosím, můžete nebo tak. Být někde pryč mimo město tak nevím. Byly jsme upozorněny, ať ve svém volnu jsme neustále na telefonu a k zastižení a moc se nevzdalujeme, kdyby bylo třeba ať přijdeme. A když jsem řekla, že jsem těhotná tak mě už ani nepustily do šatny a rovnou mě vyrazili a hned poslali na personální pro ukončení smlouvy kde mi napsali, že o ukončení žádám já. Jinak co se práce týče první den žádné zaškolení ani vysvětlení a hned jít obsluhovat. Za věci, které jsem nevěděla a nikdo mi neřekl jak se to u nich dělá a tudíž jsem je neudělala a nebo jinak jsem dostala seřvané. Když byl na pultu jediný člověk, kterého jsem obsluhovala a prohodila jednu větu s kolegyní okamžitě seřvané, že mám makat ne se vykecávat. Buzerace největšího kalibru a ještě jsem dostala menší výplatu než jsem měla oddělených hodin. Za mě už nikdy víc.

ivašot.
Kelišová 6243 příspěvků 07.09.18 15:30
@Anonymní píše:
Byla jsem tam za pultem na brigádě. Napíšu jen svou zkušenost. Dostala jsem naplánované směny, ať se dle nich mohu zařídit. Tak jsem si je opsala, naplánovala ve volnu co jsem potřebovala. Pak se podívám a bez upozornění změněné směny. Jak dny tak i hodiny nástupu. Třeba ve středu jsem měla přijít 10-16 h. Když jsem se pak podívala měla jsem tam 8-14 h a nikdo mi nic neřekl a nezeptal se. V den kdy jsem měla mít volno vypsaná směna. Když jsem měla přijít dopoledne den předem mi po 9 večer volá vedoucí, ať přijdu na 5 ráno. Nebo jsem měla mít 9 dní volna. Šestý den volá vedoucí, ať ráno nastoupím. Žádné prosím, můžete nebo tak. Být někde pryč mimo město tak nevím. Byly jsme upozorněny, ať ve svém volnu jsme neustále na telefonu a k zastižení a moc se nevzdalujeme, kdyby bylo třeba ať přijdeme. A když jsem řekla, že jsem těhotná tak mě už ani nepustily do šatny a rovnou mě vyrazili a hned poslali na personální pro ukončení smlouvy kde mi napsali, že o ukončení žádám já. Jinak co se práce týče první den žádné zaškolení ani vysvětlení a hned jít obsluhovat. Za věci, které jsem nevěděla a nikdo mi neřekl jak se to u nich dělá a tudíž jsem je neudělala a nebo jinak jsem dostala seřvané. Když byl na pultu jediný člověk, kterého jsem obsluhovala a prohodila jednu větu s kolegyní okamžitě seřvané, že mám makat ne se vykecávat. Buzerace největšího kalibru a ještě jsem dostala menší výplatu než jsem měla oddělených hodin. Za mě už nikdy víc.

Promiň, ale tvoje hloupost, žes to podepsala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 15:34
@Anonymní píše:
Byla jsem tam za pultem na brigádě. Napíšu jen svou zkušenost. Dostala jsem naplánované směny, ať se dle nich mohu zařídit. Tak jsem si je opsala, naplánovala ve volnu co jsem potřebovala. Pak se podívám a bez upozornění změněné směny. Jak dny tak i hodiny nástupu. Třeba ve středu jsem měla přijít 10-16 h. Když jsem se pak podívala měla jsem tam 8-14 h a nikdo mi nic neřekl a nezeptal se. V den kdy jsem měla mít volno vypsaná směna. Když jsem měla přijít dopoledne den předem mi po 9 večer volá vedoucí, ať přijdu na 5 ráno. Nebo jsem měla mít 9 dní volna. Šestý den volá vedoucí, ať ráno nastoupím. Žádné prosím, můžete nebo tak. Být někde pryč mimo město tak nevím. Byly jsme upozorněny, ať ve svém volnu jsme neustále na telefonu a k zastižení a moc se nevzdalujeme, kdyby bylo třeba ať přijdeme. A když jsem řekla, že jsem těhotná tak mě už ani nepustily do šatny a rovnou mě vyrazili a hned poslali na personální pro ukončení smlouvy kde mi napsali, že o ukončení žádám já. Jinak co se práce týče první den žádné zaškolení ani vysvětlení a hned jít obsluhovat. Za věci, které jsem nevěděla a nikdo mi neřekl jak se to u nich dělá a tudíž jsem je neudělala a nebo jinak jsem dostala seřvané. Když byl na pultu jediný člověk, kterého jsem obsluhovala a prohodila jednu větu s kolegyní okamžitě seřvané, že mám makat ne se vykecávat. Buzerace největšího kalibru a ještě jsem dostala menší výplatu než jsem měla oddělených hodin. Za mě už nikdy víc.

Pane jo, to se mám na co těšit. Já jsem po maturitě a tady u nás jsem nesehnala nějakou rozumnou práci. Pak jsem narazila na internetu nabídku na pracovní pozici za přepážku, taky bych teda dojížděla, ale směny by mi vyhovovaly a spoje též. Tak jsem tam posílala životopis a včera mi zrovna z té pošty volali, at se dostavím 17. září. Nečekala jsem, že se ozvou tak brzy, zrovna jsem šla z pohovoru v Kauflandu. Tam jsem jim už řekla, že v pondělí nastoupím. Kdybych to tak věděla dřív, tak neváhám a odmítnu to. Ted už je blbý tam v pondělí nepřijít…

vokishka
Extra třída :D 12309 příspěvků 07.09.18 16:08
@Anonymní píše:
Pane jo, to se mám na co těšit. Já jsem po maturitě a tady u nás jsem nesehnala nějakou rozumnou práci. Pak jsem narazila na internetu nabídku na pracovní pozici za přepážku, taky bych teda dojížděla, ale směny by mi vyhovovaly a spoje též. Tak jsem tam posílala životopis a včera mi zrovna z té pošty volali, at se dostavím 17. září. Nečekala jsem, že se ozvou tak brzy, zrovna jsem šla z pohovoru v Kauflandu. Tam jsem jim už řekla, že v pondělí nastoupím. Kdybych to tak věděla dřív, tak neváhám a odmítnu to. Ted už je blbý tam v pondělí nepřijít…

vždycky záleží na vedoucích, třeba to bude jiné. Ale ta přepážka mě docela „rozčiluje“, to sedí lidi tak v bankách atd. V kauflandu jsou za pultem nebo za kasou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 16:45
@ivašot. píše:
Promiň, ale tvoje hloupost, žes to podepsala

Tak já byla tak vzteklá, že jsem to podepsala a mazala odtamtud pryč. I kdybych to nepodepsala si nepomůžu. Měla jsem dohodu, která brzy končila a měla se prodlužovat na smlouvu, takže stejně by mě vyrazili tak či tak navíc jsem u toho byla vedená na ÚP a tam když jsem řekla o těhotenství mě už stejně paní řekla, že mě nikam posílat nebude, že už to necháme tak a pak stejně půjdu na RD. A ty 3000 co jsem tam vydělala se mi jako těhotné rozčilovat s tím ukončením fakt neoplatilo

debra.morgan
Závislačka 3277 příspěvků 07.09.18 17:29

u nas se v kaufu, jako v jediné prodejne, stojí i za kasou, markují ve stoje…tak bacha… ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama