Úřad práce odmítnutí doporučené práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 11:36

Úřad práce odmítnutí doporučené práce

Zdravim chci se zeptat dnes jsem byla na firmě, protože jsem měla doporučenku od úřadu práce práci jsem odmítla ze zdravotních důvodu. Na schůzku na úřad mám jit až za 3 týdny.”, do te doby si seženu práci doufám. Ale kdyby jsem náhodou nesehnala tak kterým dnem by mi ukončili evidenci. Dneškem nebo až by jsem šla na schůzku? Děkuji vám moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
1.11.21 11:42

Když máte potvrzení od lékaře, že něco nemůžete…noční směny, práce ve výškách, dvanáctka, zvedat XX kilo kvůli chronického onemocnění zad…apod.
Potom Vás z pracáku nevyhodi.
Zajděte si k dr ať Vám to zdravotní omezení sepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 11:46
Určitě si seženu od dr nějaký potvrzení ale jak píšu na úřad mám jit až za měsíc s tou doporucenkou tak by mě zajímalo kterým datumem by mě z něho vyhodili kdyby náhodou? jestli tím jak jsem byl v te firmě nebo až při schůzce.
@jejjej píše:
Když máte potvrzení od lékaře, že něco nemůžete…noční směny, práce ve výškách, dvanáctka, zvedat XX kilo kvůli chronického onemocnění zad…apod.
**
@jejjej píše:
  • Citovat
  • Nahlásit
4820
1.11.21 11:59

Sorry cele to na me pusobi nechce se mi delat, tak se vymluvim na zdravi. Pokud mám zdravotní problém, tak na to mam papír i před tím, hlavně uvedu už pro UP, že takovou a takovou praci nemohu delat. Vybehavat si papir teprve ted je prostě jen výmluva. Jinak vyradeji ke dni odmítnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10965
1.11.21 12:01
@Anonymní píše:
Zdravim chci se zeptat dnes jsem byla na firmě, protože jsem měla doporučenku od úřadu práce práci jsem odmítla ze zdravotních důvodu. Na schůzku na úřad mám jit až za 3 týdny.”, do te doby si seženu práci doufám. Ale kdyby jsem náhodou nesehnala tak kterým dnem by mi ukončili evidenci. Dneškem nebo až by jsem šla na schůzku? Děkuji vám moc

A proč to potvrzení od lékaře nemáš už rovnou na UP? Pak tě na takový místa ani nebudou posílat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2505
1.11.21 13:11
@Anonymní píše:
Určitě si seženu od dr nějaký potvrzení ale jak píšu na úřad mám jit až za měsíc s tou doporucenkou tak by mě zajímalo kterým datumem by mě z něho vyhodili kdyby náhodou? jestli tím jak jsem byl v te firmě nebo až při schůzce.

Sežeň si potvrzení o zdr. omezení a nikdo tě nevyloučí. Taky jsem takhle dala na úp zdr. omezení až poté co jsem byla ve firmě, kde se mi upřímně nechtělo pracovat - buzerace ve firmě, kde 8 hod. člověk kontroluje mini součástky do auta pod mikroskopem, když to špatně zkontroluješ, vrátí ty to vše zpět a kontroluješ znova, dokud to nebude bez chyby, samozřejmě za to strhávají peníze
Já teď zase řeším nepotvrzenou doporučenku… Sms potvrzeno, že je místo obsazené i když jej na stránkách mají i nadále… doporučenku odmítají potvrdit, když se nedostanu na pohovor - mám vzdělání mám praxi…stejně se nikdo neozývá. Majitelka měla být na prodejně není a do prahy kvůli doporučence nepojedu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat