Určení plodných dnů - teploměrem

16
12.2.07 14:32

Určení plodných dnů - teploměrem

Ahoj Holky,
jsem tady nováček a vidím že to s otěhotněním nemá nikdo jednoduché,dostala jsem radu od své gynekoložky ať si začnu měřit teplotu a tak zjistím na 100%plodné dny , nemáte stím některá zkušenosti ? Děkuji za zprávičky . Dinda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.2.07 14:39

Ahoj Dindo, pojď mezi nás do snažilek, tam ti určitě některá snažilka velmi ochotně poradí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
12.2.07 15:59

Tak třeba tady máš tabulku na vyplňování - vyber si, jak se ti hodí. A vyplňuj. Všude se uvádí, aby se to dalo říct na 100% , chce to měřit aspoň rok.

Měří se v ústech, pochvě nebo konečníku. NEjlepší je hned po probuzení, pokud možno v plus mínus s tejnou hodinu. Dřív, než vstaneš. A zaznamenat. Je důležité si tam zapisovat věci, jako MS, nemoc (protože ovlivní výši teploty) a já si znamenala ještě kdy, kdy byl sex, případné špinění.

http://www.cenap.cz/…ownload.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.2.07 13:05

Děkuji za příjetí do klubu snažilek a také děkuji za adresu , hned se na to mrknu , ale nevím nevím do těd jsem si vše zapisovala , ale na to že vstávám o půl šesté a mám si měřit teplotu , no asi to vypadá na nějakou jinou metodu , ale moc děkuji :D Dinda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama