Urologie - Praha?

Anonymní
11.1.21 18:30

Urologie - Praha?

Prosím vás nemáte tip kde berou na urologii ženy? A neceka se měsíc? Mám krev v moči. Dost pracovišt mě odkazuje na online rezervace kde chtějí nesmyslný poplatky. To se už i za urologii platí? Po gyn. Stránce přej vše ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.1.21 18:44

Jestli máš krev v moči, tak snad na pohotovost, ne? 8o

Takhle s akutními problémy mám výbornou zkušenost na VFN klinice Ke Karlovu (kousek od IPáku), ale to není pracoviště, kde by tě léčili dlouhodobě.
Rozhodně nejezdi na Polikliniku Prosek, tam je urologie jedna velká tragédie. Vysočany nic moc (mají připomínky, že jdeš „sama“ a ne s papírem od obvoďáka - a to i když je to akutní), Bulovka taková normální.

Ano, bohužel mám s těmito problémy bohaté zkušenosti…

Anonym, zdraví.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 19:50

Já jsem byla na Bulovce dneska z jinyho důvodu v moči mi byla zjištěna krev tak mi řekli ať si zkusím zajít do urologické poradny.

• Citovat
  • Nahlásit
767
14.1.21 19:12

Pokud netrpíte opakovaně na záněty močových cest, tohle může řešit i obvoďák. Základ je léčit dle kultivace.
Jinak urologie VFN Ke Karlovu je dobrá, ale nevím, jestli tam teď berou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 19:17

Trpím právě. Min co dva měsíce antibiotika. Záněty pořád.

• Citovat
  • Nahlásit
3429
14.1.21 21:14
@leryl píše:
Pokud netrpíte opakovaně na záněty močových cest, tohle může řešit i obvoďák. Základ je léčit dle kultivace.
Jinak urologie VFN Ke Karlovu je dobrá, ale nevím, jestli tam teď berou.

Já chodila na urologii ve VFN Ke Karlovu několik let a spokojená jsem tedy moc nebyla. Vyvrcholilo to tím, že mi Dr. chtěl udělat vývod, přitom to nebyla vůbec potřeba, teď se léčím jinde a řešíme to jinak. Jedině jsem s jejich péčí byla spokojená v roce 2009, kdy mi dělali biopsii MM, tam byl personál milý, ale v ambulanci pak tedy nic moc a na pohotovosti taky hrůza, málem mi praskl močový měchýř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 15:47

Já chodím sem > www.urologie-praha3.cz/

zkus zavolat, myslím, že by tě mohli vzít rychle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 16:22

@kucerova.terka zkusím. Moc děkuji. Ještě se zeptám, jsou tam naky poplatky za konzultace? Za termín atd?

• Citovat
  • Nahlásit
17.1.21 17:42

Ahoj, nikdy jsem nic neplatila :) vše z pojištění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat