Reklama

Usínáček Dino - délka melodie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.09.11 12:15
usínáček dino

ahoj, kde se u něj nastavuje to aby hrál těch 5minut, teď hraje jen tak 15sekund jako ukázku a nemůžu to najít kde to přenastavím-spíš malej mě nenechá čas to najít :mrgreen:

Reklama

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 15.09.11 12:29

Nemáš pořád u baterek zastrčený takový kousek plastu? Je tam jako pojistka aby při tom jak lidé v obchodech zkouší nehrál pokaždé celou dobu :)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.09.11 12:36

mám a co s ním? vytáhnout ho pryč?jdu na to mrknout

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 15.09.11 12:49

Jj, musí se to vytáhnout :wink:

PeťulaK
Echt Kelišová 8049 příspěvků 15.09.11 13:07
AnastazieB píše:
Jj, musí se to vytáhnout :wink:

tak tak :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >