Reklama

Usínaní-kolotoč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 18.12.09 14:12
Usínaní-kolotoč

Ahoj, mam zase jeden dotaz. Pro Barunku jsme pořídili tenhle kolotoč http://www.hracky-toys.cz/…ice-215.html jsem sním moc spokojená (dalk. ovladač, imitace moře,…), ale strašně žere baterky, točit se vydrží tak max. dva dny a za týden už ani nehraje. Mate s ním nekdo zkušenosti? Popřípadě poraďte jak na něj, předělat do zasuvky? Ale jak. díky moc.

Reklama

Reakce:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 18.12.09 14:29

Koupit nabíjecí baterky a nabíječku, pak bude fuk, kolik vydrží. My takhle řešíme spoustu hraček, na baterky jich jsou mraky.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 18.12.09 15:03

manzel me predelal senzorickou houpacku na napajec od mobilu, ale chce to domaciho kutila, jednoducha rada na to asi neni.
nabijeci baterky jsou dobry reseni, ale do te houpacky pasnou 4 burty, ty by nabijeci staly kazda tak 200. kdyby to bylo na tuzkovky, resili bycvhom to taky tak

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 18.12.09 15:04

covece ale to vypada fakt super, to by se nam urcite taky libilo. furt roztacim kolotoc rukou

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 18.12.09 15:14

Máme úplně ten samý a problém byl taky v baterkách. Navíc přítel musel kolotoč upravit, protože nám z nějakého důvodu nechtěl držet na postýlce, tak vzadu dal ještě takové vzpěry a při každé výměně baterek pak nadával „na toho vola, který to tak vymyslel“ :lol: , takže to pak předělal do zásuvky. Použil zdroj ani nevím odkud, ale on je autoelektrikář, takže s tím dokáže pracovat úplně v pohodě. To chce asi fakt kutila. Jinak kolotoč je pořád „v kurzu“, koukáme se na něj, když večer uspávám ukolébavkami (to pouštím bez melodie) a přes den když přebaluji, tak pustím i melodii.

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 18.12.09 15:59

o tom mi povídejte ,my utrácíme takových peněz za ty buřty a přemýšlely jsme o těch nabíjecích ale zase jak dlouho ten kolotoč budem potřebovat?Kdyby jsme to koupili už hned napoprvý tak se nám to vyplatí ale teď nevím.nám to vydrží tak týden asi.záleží jak hodně ho používáme.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 18.12.09 16:50

No nabíječku a nabíjecí bat. jsme koupili, ale i tak se to musí pořád vyndavat, nabíjet, nandavat,…
já mam tatku elektrikáře, ale je dost líny :) určitě by mi řekl, že to nejde, tak jsem chctěla zjistit jakej zdroj atd.a pak na něj vyrukovat s informacema :)

Teratko
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 18.12.09 17:27

My máme kolotoč od Fisher price s medvídkama, už před koupí jsem četla diskuze, že strašně žere, a žere :twisted: Tak po prvních baterkách (nenabíjecí buřty cca za 50 jedna) manžel koupil nějaký trafo asi za 400 korun (na www.alza.cz, má přepínač různých napětí), jen je potřeba zkontrolovat, aby to mělo to správný (napětí baterky x počet baterek). No a pak to pájkou nějak zašudlal, že místo baterek máme trafo :pankac: Akorát ty baterky zřejmě plní i trochu vyvažovací funkci, protože teď nějak blbě drží na postýlce, dost se naklání, tak jsem ho radši ještě přivázala mašlí, aby nespadl mimčům na hlavu :roll:
Akorát na usínání u nás nefunguje, spíš na zabavení :cert:

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 18.12.09 17:59

Tak manžel ho předělal do zásuvky a ještě tam dal takovou kovovou vzpěru za postýlku, aby kolotoč dobře držel a nenakláněl se. Jak psaly holky, chce to kutila, manžel je el.montér a poradí si dobře s jemnou mechanikou, elektrikou, elektronikou atd.

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 25.12.09 12:40

Ahojte

tak ja vas jdu mozna nastvat, mozna potesit.
Taky jsem koupila dceri kolotoc FP tenhlehttp://www.benjaminci.cz/…84525267.jpg v pulce zari a porad mam puvodni baterky.
Hraje kazdy vecer cca 20 minut- a i sviti
Je fakt ze ted jsem odendala pejsky a je tam jen ten strojek- cili netoci se,nepromita jenom hraje ale stejne.
Uz 3 mesice jede na baterkach varta za 30kacek

takze 2 a pul mesice kazdy vecer toceni s promitackou, a ted 14 dni jen hraje.

Jo a strasne mne sralo- pardon, ten mechanismus pripnuti. Jak je ta hrazda tezka- tak se to naklapelo a jednou to na Anicku spadlo- proto jsem to dala pryc

dalsi obrazky
http://www.babydracek.com/…robnosti.php?…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >