Uspání pejska- nádor

Anonymní
24.2.21 14:03

Uspání pejska- nádor

Prosím kdo má zkušenosti s tím, že musel uspat pejska, kvůli nádoru? Byli jste s pejskem při aplikování injekce? Pomohlo vám to být s ním až do konce, než usne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20918
24.2.21 14:21

Tobě to asi nepomůže, pejskovi ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
24.2.21 14:27

Nechávali jsme uspat pejska kvůli něčemu jinému a ano, byli jsme s ním až do konce. Bylo to pro mě něco strašného, ale bylo to pro něj. Vím, že dnes plno vetu dojede uspat i domů, aby pejsek netrpěl ještě stresem z cesty s odešel ve svém. Držte se! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
24.2.21 14:32

Ahoj, jsou to tri roky, co jsem nechala uspat svou fenku zlateho retrievera pro rakovinu zaludku. Domluvila jsem si veterianere domu, odvoz a zpopelneni tela taky z domu. Byla jsem s ni, hlavu mela na mych nohach. Nebrecela jsem, presto vedela, co s ni hodlam provest. Nevim, jestli jsem dobu odhadla spravne, rika se, ze clovek pozna, kdy uz pes bojovat nechce a je smireny. Ja to nepoznala, presto uz mi tri tydny vubec nic nejedla - hrozil metabilicky rozvrat. Ac doufam, ze jsem udelala to spravne a ja bych se sama pro sebe rozhodla stejne, pronasleduje me to dodnes.
Tim chci rict jen to, ze je treba zvazit cas a pokud to jde, uspat ho doma. Hodne sil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18080
24.2.21 14:48

Byl s ním na uspání můj muž…já bych to prostě nedokázala :(…a to byla jedna ze dvou chvil, kdy jsem viděla mého muže plakat…a i ho sám pohřbil, nikoho dalšího tam nechtěl…určitě plakal i u toho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
24.2.21 14:58

Ano byla jsem taky s pejskem až dokonce 😪bylo to hrozný ale věděla sem ze to pomůže jemu😔byl to. Člen rodiny tak sem ho v tom nenechala samotného 🙂je to bolestivé ale pokud se nedá nic dělat je to lepší a aspoň se netrápí 😪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
24.2.21 15:49

Souhlas
nikdy psa neopustím v té jeho nejtěžší chvíli!!
a že je to moje nejtěžší chvíle, to je můj problém.. :andel:

mne to normálně rozbrečelo.. achjo.. člen rodiny pro mne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
24.2.21 16:09

@Lucy75 já taky plakala, to je normální ale na druhou stranu sem si řekla že odešel bez trápení 🍀navíc že tam s ním budeš do poslední chvíle tak mu projevís tu lásku k němu ❤️..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 16:32

Moc děkuji, i když ji, občas to vyzvraci a má průjem, v noci kňoura, občas kulhá. Má nádor na břiše u nohy. Nevím, jestli je ten správný čas, většinu dne prolezi, ale běhá i po zahradě. Jen nechci, aby došla do stavu, kdy se trápí. Je i hubená. Já řekla manželovi, že ji nenechám odejít samotnou. On řekl, že by to nezvládl.

• Citovat
  • Nahlásit
7463
24.2.21 17:02
@Anonymní píše:
Prosím kdo má zkušenosti s tím, že musel uspat pejska, kvůli nádoru? Byli jste s pejskem při aplikování injekce? Pomohlo vám to být s ním až do konce, než usne?

Jak pomohlo vám? Co to je za ***** a ****** alibismus. Snad udělám vše pro to, aby to pomohlo jemu ne?

Když ti bude umírat rodič, taky budeš chtít jen nějaký zobání, aby ti bylo fajn a rodičům píchnout něco co je zabije?

Příspěvek upraven 25.02.21 v 07:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
24.2.21 17:09
@Anonymní píše:
Moc děkuji, i když ji, občas to vyzvraci a má průjem, v noci kňoura, občas kulhá. Má nádor na břiše u nohy. Nevím, jestli je ten správný čas, většinu dne prolezi, ale běhá i po zahradě. Jen nechci, aby došla do stavu, kdy se trápí. Je i hubená. Já řekla manželovi, že ji nenechám odejít samotnou. On řekl, že by to nezvládl. [/citaceo
t o je přece stav, kdy se starý pejsek už trápí… nikdy bych neupřednostnila své pocity před jeho trápením..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 17:12
@Anonymní píše:
Prosím kdo má zkušenosti s tím, že musel uspat pejska, kvůli nádoru? Byli jste s pejskem při aplikování injekce? Pomohlo vám to být s ním až do konce, než usne?

Pro pejska je důležitý být s ním až do konce!!! :srdce: Ví, že umře..

• Citovat
  • Nahlásit
7463
24.2.21 17:38
@Anonymní píše:
Pro pejska je důležitý být s ním až do konce!!! :srdce: Ví, že umře..

Absolutně netuší že umře. Jak to může asi tak vědět? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18080
24.2.21 17:55

@Cenarius To netuším, ale ten náš to taky věděl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 18:26

@Lucy75 špatně jste to pochopila, myslela jsem to tak, jestli vám to pomohlo se se stranou pejska vyrovnat lépe, když byli s ním. Chci být s ním do konce, nechci aby byla sama.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat