Všude psí exkrementy

3375
18.2.21 13:33

Všude psí exkrementy

Ahoj všichni. Tak slezl sníh, dneska jsme šli se synem na autobus a fakt jsem se nestačila divit. Všude jsou psí exkrementy. Na trávě, na chodníku, na dětském hřišti. Šli jsme kolem našeho oblíbeného a jen lehkým obhlédnutím jsem viděla 4. Takže byť je teplo, tak na hřiště fakt nepůjdeme. Přitom kousíček od něj jsou pytlíky a přímo u hřiště odpadkový koš.

Říkala jsem si, že mi třeba anonymně někdo napíše, proč sakra neuklízí po svém psu a co by se mělo změnit, aby to dělal. Pytlíky jsou tady pravidelně doplňovány a jsou snad na každém rohu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
836
18.2.21 13:36

Máš pravdu. Majítelé najednou místo aby sbírali, tak zakopávají do sněhu a když to pak roztaje, tak je nadělení hotové. U nás je to taky tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2788
18.2.21 13:36

Protože je snazší to ho*no zahrnout sněhem.
Je to tak každý rok. Lidi jsou líný čuňata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
18.2.21 13:37

Jsou to prasata, co na to říct. Hlavně že pro ně pes je nejvíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
18.2.21 13:38

. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
18.2.21 13:39

U nás je to to stejný, jednak jsou lidi asi líní a když zrovna nikdo nejde kolem, tak to neseberou a nebo kolikrát vidím z okna, jak jde třeba ženská, děcka a pes, ženská se zabývá dětma, pes chodí na volno, kolikrát ani neví kde je, někde za autem, za stromem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
18.2.21 13:40

Platím městu 1500,– za prvního psa, za druhého 2 200,– ročně, za třetího taktéž. Donutili mě psy podělanou vyhláškou načipovat. Tak ať si to město uklidí jak chce. :* :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3021
18.2.21 13:40

Nechápu tyhle anonymní výkřiky na internetu :nevim:
Pokud ti to vadí, (což chápu), tak zvedni zadeček a jdi si stěžovat na příslušnou městskou část, nebo obecní úřad.
Co čekáš tady, že ti někdo napíše "jo, já jsem prase a po svém psovi bobky nesbírám, protože jsem líný se ohnout "??
K čemu ti to bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
18.2.21 13:45
@JOHNDENVER píše:
Nechápu tyhle anonymní výkřiky na internetu :nevim:
Pokud ti to vadí, (což chápu), tak zvedni zadeček a jdi si stěžovat na příslušnou městskou část, nebo obecní úřad.
Co čekáš tady, že ti někdo napíše "jo, já jsem prase a po svém psovi bobky nesbírám, protože jsem líný se ohnout "??
K čemu ti to bude?

No vidíš, někdo to napsal. Hned ta před tebou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
18.2.21 13:47

@JOHNDENVER

Že se třeba, já nevím, někdo chytne za nos a řekne si, že je to fakt trochu moc? Protože co asi tak město může udělat víc?

Upřímně začínám chápat lidi, kteří nesnáší pejskaře. Všude ho*na a psi pobíhající (a samozřejmě mající páníčka na háku, když ho volá) na volno.

A jo, jsem z toho celkem frustrovaná, protože to zasahuje do mého života a plánů. Každou chvilku drbu dětem boty a to mi fakt není příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
18.2.21 13:48

Ja psa nemam a myslim si, ze duvod je prosty. je to proste lejno a to se nikomu do ruky brat nechce, tak se pejskar jen rozhledne zda kolem nikdo nejde a dal dela jakoze nic. a jak psala tady ta anonymni hrdinka se tremi psy kolik chudinka plati mestu tak proc by to mela sbirat… jojo doma v obyvaku by tam to lejno asi taky nechala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20082
18.2.21 13:49

Lidi jsou neskutečný prasta, přesně kvůli tomuhle jsem začala městský psy nesnášet. Vím, že za to nemůžou, ale když vidím nějakýho nafenovanýho zmr. a jak přičapnutej se. e, tak bych ho nejradši kopla do perdele a udělala si z něj bačkory :cert: jakej pán, takovej pes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3375
18.2.21 13:50
@Anonymní píše:
Platím městu 1500,– za prvního psa, za druhého 2 200,– ročně, za třetího taktéž. Donutili mě psy podělanou vyhláškou načipovat. Tak ať si to město uklidí jak chce. :* :nevim: :mavam:

Mno, ono nakupování pytlíků a jejich úklid není zrovna levná záležitost. A navíc se to musí někam odvézt (jestli na skládku?)

Takže bys byl/a (web pro maminy, budu předpokládat, že jsi žena) ochotná platit víc, aby město zaplatilo mzdu nějakému „sběrači“? Myslíš, že by to pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
18.2.21 13:50

@Modesta To je úplně normální česká vlastnost. Když to nikdo nevidí tak: nebudu sbírat bobky po svém psovi, odvezu pytel s bordelem do příkopy u lesa, natrhám si na poli cizí dýně, hodím do popelnice na papír starou mikrovlnku…a mohla bych pokračovat do nekonečna. Někteří lidi jsou prostě hrozné hovada a rozčilováním sobě nepomůžeš. Na takové platí jenom finanční restrikce a nebo třeba ostuda na internetu. Ale to by je musel někdo fotit, udávat, žalovat a na to třeba já nemám žaludek. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
18.2.21 13:52

Taky to nesnáším. Bydlíme na sídlišti a je to děs, člověk vyleze z domu a všude samé ho.no… Ano taky mám psa, ale je pořád na vodítku, všude po kapsách mám pytlíky a pokaždé to seberu.

Jasně, třeba na poli to nechám ležet, ale ve městech a i na té vesnici to sbírám.

Už dokonce i pejskařům, co potkám a vidím, že to nesebrali dám pytlík aby to šli sebrat. Je to fakt hnus a to jsme ve městě, kde je spoustu zeleně a exkrementy na každém druhém metru.

Když byl sníh, tak jsem po feně zahrabávala akorát moč, aby všude nebylo žluto.. Lidi jsou fakt hovada..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat