Uspáváme miminka

241
26.1.20 01:54

Uspáváme miminka

Ahoj zase a zase uspávám do noci… Všemi způsoby. Kojení, dudlík, chování, ducani do zadečku atd. nic nezabere, teda usne, ale najednou otevre oci jak kdyby mu melo neco utect kdyz bude spat a zacne se na me smat a povidat mi. Pres den mi usne a mezi prestavkami mi povídá, ukazuju mu hračky, houpe se v houpačce apod. ale jakmile ho šoupnu v 8h spát tak po 2-3h je vzhuru, prebalim, dam prso a uspavam a treba do noci, protoze nezabere pritom jasne signalizuje, ze by spal, ale treba kouka na jedno misto nebo protaci unavou oci, ale najednou proste ne a zase se tlemi nebo povida. Kdyz ho necham tak par minut lezi a unavene poknourava, zuzla ruku, ale jakmile zase zkusim uspat zase ma oci na stopkach a hyhna se :think: jsou mu 2 mesice. Jinak kdyz uz usne, tak opravdu spi az do 10h odpo, nakojim jeste v polospanku a spi dalsi 3 h klidne dal a pak behem dne jeste taky nez ho ulozim a ten jeho rezim se tezko presouva, ale je to naprd pro me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
861
26.1.20 06:08

Máte v noci v pokoji, kde spí, tmu a ticho? A co když se přestaneš snažit a prostě vedle něj ležíš a zavřeš oči, prostě mu nedávám žádné podněty? Přes den se snažíš ho trochu zabavit? Vím, v tomhle věku to jde těžko, ale povídat mu, trénovat pobyt na bříšku, ukazovat štěrkátka, obrázky atd. :nevim: nic moc víc se v tomto věku dělat nedá, vydržet, až budeš moct přes den více unavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
26.1.20 06:38

Vypadá to, že má obrácený režim, to se srovná asi jedině časem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
26.1.20 07:38

Jakože ti spí do 10 a pak klidně ještě 3 hodiny (takže do 1 odpoledne) a ty se divíš jaktože nespí v noci? no je vyspaný no :nevim: obrácený režim, pomalu posouvat. u nas funguje nosítko, když nechce usnout, dám ho v pyzamu do nosítka, sednu si s ním k ntb do kuchyně, kde je tma a než si vyřídím maily, tak spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
26.1.20 08:43

Asi má ještě obrácený režim :think:
Máme stejné stare mimino a NEUSPAVAM, usíná sama. Houpání, nošení atd. Nedělám, pouze když vidím, že bolí bříško nebo je jiný problém. Malou jsme naučili: napapat, 10min pomazlit a poté je odnáší do její postýlky a odcházím. V noci se probudí, nají a opět rovnou do postýlky. Dokonce mám odzkoušeno že když bych ji vyndala a nosila, bude si myslet že vstáváme a neusne. Přes den spí v kočárku venku. Nejsem zastánce hodinového uspavani děti. Proto jsme si ji takto naučili a nemyslím si, že by na to byla malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
26.1.20 09:13
@Kotatko03 píše:
Asi máještě obrácený režim :think:
Máme stejné stare mimino a NEUSPAVAM, usíná sama. Houpání, nošení atd. Nedělám, pouze když vidím, že bolí bříško nebo je jiný problém. Malou jsme naučili: napapat, 10min pomazlit a poté je odnáší do její postýlky a odcházím. V noci se probudí, nají a opět rovnou do postýlky. Dokonce mám odzkoušeno že když bych ji vyndala a nosila, bude si myslet že vstáváme a neusne. Přes den spí v kočárku venku. Nejsem zastánce hodinového uspavani děti. Proto jsme si ji takto naučili a nemyslím si, že by na to byla malá.

s příspěvkem souhlasím, mám to podobně, na hodinové uspávání a nošení na rukou může syn zapomenout, nebo hodinu sedět na míči, no jasně tvl, míč raději ani nemáme. Ale proč tam máš to JEŠTĚ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat