Uspavani starších děti

8
22.8.21 14:06

Uspavani starších děti

Ahojky maminky, chci se zeptat, jsou tady některé, které by chtěly číst dětem pohádky a moc času nemají a chtěly by si občas udělat sami na sebe čas?

Chtěla sem se zeptat… Zda byste uvítaly čtení nějakých pohádek na YouTube?

Rozhodovala sem se, že bych si založila,, čtecí pohádkový klub'' kde bych predcitala pohádky a uspavala Vaše děti a měly byste čas pro sebe? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27209
22.8.21 14:07

Toho je plný Spotify, jsi nikdy neslyšela o audio knížkách? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32483
22.8.21 14:09

Myslím, že takovýho obsahu je dost. Ale jestli tě to baví a máš na to čas :palec: Na YT to není zpoplatněný, ne?
Nejsem cílová skupina, my čteme dětem rádi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
22.8.21 14:11

Osobně bych asi nevyužila. :nevim: Myslím, že ani nejde tak o pohádky jako o trávení času s rodiči a poslouchání jejich hlasu. Navíc čtených pohádek je všude už spoustu, možnosti jsou. :think:
Když jsem si dělala děti, šla jsem do toho s tím, že času, bude málo. A malé jsou jen jednou. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
22.8.21 14:12

Za mě ne, večer je prostě čtecí chvilka s tatínkem nebo maminkou. Je to společná chvilka bez obrazovek a cizích lidí, kde výmluvy na nedostatek času nemají co dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10140
22.8.21 14:13

Určitě ne, nepokládám koukání na monitor před spaním jako zdravou věc, která přispívá ke klidnému spaní ani u dospělých natož pro děti.
I kdybych pokládala, lze to mít zadarmo. Nepředpokládám, že bys to dělala jen pro svoji radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24578
22.8.21 14:17

Tohohle už plné YouTube je :nevim: syn poslouchá třeba i přes Albi tužku, má knížku co vyloženě vypráví pohádky. Lepší je když už, tak jenom nějaké audio, co se dá stáhnout, aby u toho nemusela být zapnutá obrazovka, to je dost rušivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35567
22.8.21 14:30

My samozřejmě čteme, ale od malička půjčujeme v knihovně audioknihy, dále existují aplikace pro Android, kde jsou mluvené pohádky a na YouTube už takový obsah je. Koneckonců pohádky se čtou i na Déčku.

A audioknihy existují i pro dospělé. Třeba já jsem auditivní typ a když něco poslouchám u jiné činnosti, něco si z toho vezmu.

Dětí mám více a moje hlasivky mají omezenou kapacitu.

Klidně uvítám další namluvené čtené knihy, ale myslím si, že je velká konkurence a pokud chceš vyniknout, musela bys být hodně dobrá. Tzn. dobrý výběr dětské literatury a podání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35567
22.8.21 14:34
@Sany80s píše:
Určitě ne, nepokládám koukání na monitor před spaním jako zdravou věc, která přispívá ke klidnému spaní ani u dospělých natož pro děti.
I kdybych pokládala, lze to mít zadarmo. Nepředpokládám, že bys to dělala jen pro svoji radost.

To je blbé, že u ytb nejde vypnout obrazovka. U aplikací stažených ano. Děti jen poslouchají, obraz je vypnutý.

Peníze by měla z počtu odběratelů a počtu kliknutí, také z reklam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54613
22.8.21 15:52

Nevyužila bych. Už mám doma tři čtenáře. Čtou si pravidelně i sami. Něco čteme společně. Je fakt, že jsem si je nenaučila na čtení před spaním. Ale čteme průběžně, kdykoli a cokoli přes den. Jednu dobu jsem jim furt četla moje studijní materiály v mobilu. Albi tužka a různé knížky je baví stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2551
22.8.21 16:21
@Pears206 píše:
My samozřejmě čteme, ale od malička půjčujeme v knihovně audioknihy, dále existují aplikace pro Android, kde jsou mluvené pohádky a na YouTube už takový obsah je. Koneckonců pohádky se čtou i na Déčku.

A audioknihy existují i pro dospělé. Třeba já jsem auditivní typ a když něco poslouchám u jiné činnosti, něco si z toho vezmu.

Dětí mám více a moje hlasivky mají omezenou kapacitu.

Klidně uvítám další namluvené čtené knihy, ale myslím si, že je velká konkurence a pokud chceš vyniknout, musela bys být hodně dobrá. Tzn. dobrý výběr dětské literatury a podání.

Super vyčerpávající možnosti :palec: :potlesk:
Doplnila bych snad jen, že ještě jsou pohádky a písničky i na rádiu Junior.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
22.8.21 22:06

Pouštím dětem audiopohadky z youtube, nahoru na skříň položím svůj zapnutý telefib, na kterém to pouštím, takže jen poslouchají. Klidně něco načti, ale není to nijak originální nápad a skoro určitě za to nic nedostaneš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat