Úspěšné opožděné ovulace

Anonymní
11.5.21 23:51

Úspěšné opožděné ovulace

Zdravím, dvakrát se mi podařilo otěhotnět (bohužel to ani jednou nedopadlo), pokaždé bylo miminko o 12-13 dní mladší než podle data poslední menstruace. Před prvním těhotenstvím jsem měla velmi nepravidelné cykly, poslední MS začala 12.9.2019, ale stáří odpovídalo 24.9.2019. Po samovolném potratu byly naopak velmi pravidelné, vždy přesně 33 dní dlouhé. Poslední MS byla 19.6.2020, ale od prvního ultrazvuku opakovaně (minimálně do 22tt) odpovídalo stáří miminka 2.7.2020. Porodila jsem 2.3.2021, po 28 dnech přišla první MS, ovulace potvrzená 14DC, cyklus trval 27 dní. Nyní by měla opět probíhat ovulace, ale ani bazální teplota, ani testy nic takového nenaznačuje. Je možné, že by mohla ještě přijít znova úspěšná „opožděná ovulace“, nebo je to blbost? Snad je to srozumitelné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.5.21 23:59

Tezko soudit :think: hlavne bych nic nevyvozovala z delky cyklu tak brzy po porodu, hormony jsou jeste rozhazene :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
12.5.21 00:37
@Anonymní píše:
Zdravím, dvakrát se mi podařilo otěhotnět (bohužel to ani jednou nedopadlo), pokaždé bylo miminko o 12-13 dní mladší než podle data poslední menstruace. Před prvním těhotenstvím jsem měla velmi nepravidelné cykly, poslední MS začala 12.9.2019, ale stáří odpovídalo 24.9.2019. Po samovolném potratu byly naopak velmi pravidelné, vždy přesně 33 dní dlouhé. Poslední MS byla 19.6.2020, ale od prvního ultrazvuku opakovaně (minimálně do 22tt) odpovídalo stáří miminka 2.7.2020. Porodila jsem 2.3.2021, po 28 dnech přišla první MS, ovulace potvrzená 14DC, cyklus trval 27 dní. Nyní by měla opět probíhat ovulace, ale ani bazální teplota, ani testy nic takového nenaznačuje. Je možné, že by mohla ještě přijít znova úspěšná „opožděná ovulace“, nebo je to blbost? Snad je to srozumitelné.

Chapu dobre, ze jste porodila v breznu letosniho roku a cekate, ze ted v kvetnu uz budete mit ustaleny cyklus? 😀 To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25705
12.5.21 06:40

Po porodu je možné cokoliv.
To jako vážně jsi nějak 14 dní po porodu odhalila ovulaci? Tak to je mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 06:46
@janikema90 píše:
Chapu dobre, ze jste porodila v breznu letosniho roku a cekate, ze ted v kvetnu uz budete mit ustaleny cyklus? 😀 To snad ne.

No vlastně jo, měla jsem za to, že za hormonální výkyvy může především placenta a následně kojení. Doktor nám dal zelenou, ať se snažíme hned a taky nic nezmiňoval… Kdy je relevantní čekat ustálený cyklus po porodu mrtvého miminka?

• Citovat
  • Nahlásit
9926
12.5.21 06:47

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 06:48
@andelka83 píše:
Po porodu je možné cokoliv.
To jako vážně jsi nějak 14 dní po porodu odhalila ovulaci? Tak to je mazec.

Ne 14 dní po porodu, ale až čtrnáct dní po první menstruaci, takže šest týdnů od porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
25705
12.5.21 08:05
@Anonymní píše:
Ne 14 dní po porodu, ale až čtrnáct dní po první menstruaci, takže šest týdnů od porodu.

Tak to jo.
Já jsem rodila mrtvé miminko ve 19/20 tt, na zastavení laktace mi dali léky. Do první ms jsem nehlidala ovulaci, sexu jsme se zdrželi. Přišla 31 dní po porodu. Pak už byl cyklus jako dřív a po třetí ms jsme to zkusili znovu a hned jsem otěhotněla. Všechno bylo v pořádku. Ale může to být jakkoliv. Tělo se může nějakou dobu srovnávat. Ještě vydrž a sleduj cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat