Uspokojení přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ondrapavel72
Nováček 7 příspěvků 27.12.17 13:52
Uspokojení přítelkyně

Zdravím všechny ženy, slečny a prosím o radu.

Mám takový problém s přítelkyní, nebo možná ani ne problém, ale chci se spíš poradit. S přítelkyní máme několik let vztah. Mě je 25 a jí 27 let. Vše funguje celkem bez problémů. V sexu také. Jen mě trápí pár věcí a neumím si to moc vysvětlit. Přítelkyni uspojit dokážu, ale jen v jedné až dvou polohách a jen při klasickým sexu, když jí chci dráždit rukou, nebo jí případně udělat orální sex, tak při tom se nikdy neudělá. Ani kdybych jí to dělal jen rukou… nebo jen pusou. Několikrát jsem to s ní zkoušel probírat zda se jí to ode mě nelíbí, nebo jestli je nějaký jiný problém. Vždy mi jen řekne že vše v pohodě, že se jí to líbí, ale nechce to tak až do konce. Přemýšlel jsem zda to nedělám nějak špatně, ale co jsem měl několik přítelkyň před touto, tak orálně i ručně jsem je uspokojoval poměrně často, baví mě to tak dělat. A občas mi to i chybí, že to má současná přítelkyně nechce / nevyžaduje. Co myslíte? Má to smysl zkoušet to s přítelkyní nějak probrat, nebo zkusit nějak jinak, nebo to neřešit a nechat to tak jak to je a smířit se s tím že přítelkyně na tyhle věci není? :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 27.12.17 13:53

Nebo to neděláš dobře :think:

ondrapavel72
Nováček 7 příspěvků 27.12.17 13:55

No to o tom jsem přemýšlel taky. Ale tak přítelkyně říká že se jí to tak líbí a když jsem jí nabízel, že to klidně budu dělat jinak ať mi řekne jak to chce, tak mi vždy jen řekne že se jí to takhle líbí a jinak to nechce :-(

Malike
Extra třída :D 11502 příspěvků 27.12.17 13:59
@ondrapavel72 píše:
No to o tom jsem přemýšlel taky. Ale tak přítelkyně říká že se jí to tak líbí a když jsem jí nabízel, že to klidně budu dělat jinak ať mi řekne jak to chce, tak mi vždy jen řekne že se jí to takhle líbí a jinak to nechce :-(

No tak jí splň to přání a nech to takhle.
Každá žena je jiná a někdo dostane orgasmus po cestě tramvají a někdo i kdybys projel celou kamasutru tak se neudělá.

Jana525
Závislačka 4675 příspěvků 27.12.17 14:01

A co takhle pocjhopit, ze jsme kazdy original a vic ji verit? Pokud je v sexu spokojena, tohe se ji libi, jen se u toho neudela, tak kde je problem?
Pokud to budes neustale resit, tak ji jen otravis.

ondrapavel72
Nováček 7 příspěvků 27.12.17 14:01

Já už to s ní neřeším, nechávám to tak… Jen jsem si říkal jestli třeba problém není v něčem jiném :-)

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7107 příspěvků 27.12.17 14:05

Oni to chlapi obecně moc neumí :think: jednu dvě udělají, protože jsou holky lehce vzrušitelný a s klitorialnim orgasmem nemají problém a pak si myslí, kdovíjak to neovládají. Jestli tvoje přítelkyně vidí že ses marnej a jdeš úplně jiným směrem tak ani nemá chuť to zkoušet.

Malike
Extra třída :D 11502 příspěvků 27.12.17 14:06
@ondrapavel72 píše:
Já už to s ní neřeším, nechávám to tak… Jen jsem si říkal jestli třeba problém není v něčem jiném :-)

Ale jaký problém 8o já fakt nechápu tu touhu chlapa který si musí dokazovat jaký je přeborník co udělá svoji partnerku. Jestli se jí to líbí tak se jí to líbí a buď spokojený.

ondrapavel72
Nováček 7 příspěvků 27.12.17 14:09

No nejde o to abych si něco dokazoval.. myslím to v dobrým tak aby ona byla spokojená. Nic jiného… :,( :?

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 27.12.17 14:12
@terien píše:
Oni to chlapi obecně moc neumí :think: jednu dvě udělají, protože jsou holky lehce vzrušitelný a s klitorialnim orgasmem nemají problém a pak si myslí, kdovíjak to neovládají. Jestli tvoje přítelkyně vidí že ses marnej a jdeš úplně jiným směrem tak ani nemá chuť to zkoušet.

rekla bych, zes trefila na hlavicku :lol:

ondrapavel72
Nováček 7 příspěvků 27.12.17 14:16
@terien píše:

No… přítelkyně se se mnou udělá celkem pravidelně. Jen ne klitoriálně… tak jsem se jen chtěl poradit zda dělat něco jinak nebo tak… Tak asi zas takový neumě-tel taky nebudu :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 14:24

Já se zase udělám jen orálním sexem a normálním ne, i kdyby se manžel rozkrájel a sex je super a nic mi nechybí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 14:26
@ondrapavel72 píše:
No… přítelkyně se se mnou udělá celkem pravidelně. Jen ne klitoriálně… tak jsem se jen chtěl poradit zda dělat něco jinak nebo tak… Tak asi zas takový neumě-tel taky nebudu :-(

Hele, ja se taky udelam jen vaginalne, drazdeni zvenku nebo oral se mi moc libi, ale nikdy nedojdu do konce. Takze chlap vi ze nakonec proste musi poradne prirazet :mrgreen:… nastesti vi ze kazda je jina a taky ma dostatek sebevedomi a nema potrebu to jakkoliv resit… tim by me dost otravil :roll:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2265 příspěvků 27.12.17 14:27
@terien píše:

jé, ty šes zase příjemná, tady se jeden přišel poradit, jak udělat svý holce dobře, docela dobrý rozptýlení oproti tomu, co tu pořád čteme o chlapech na ho..no a ty seš takhle příjemná…nechápu… :roll:

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7107 příspěvků 27.12.17 14:31
@Danulinka16 píše:
jé, ty šes zase příjemná, tady se jeden přišel poradit, jak udělat svý holce dobře, docela dobrý rozptýlení oproti tomu, co tu pořád čteme o chlapech na ho..no a ty seš takhle příjemná…nechápu… :roll:
:lol: za pravdu se každý čertí :lol:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama