Reklama

Nevím, o co mu jde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 22:16
nevim o co mu jde?

Prosim vas o nazor…pred pul rokem jsem se rozesla s pritelem se kterym sem byla par mesici…do ted poradne nevim proc nekolikrat sem se ptala ale jasny duvod neznam…pote sme spolu nekolik tydnu vubec nekomunikovali…az posledni dobou ob den prijede ale jen tak na pokec nebo doveze nakou sladkost a tak. bavime se jakoby se nikdy nic nestalo srandicky proste jako driv…obcas prijede jakoby na navstevu neco mi doma pomuze opravit sedime pokecame a jede domu…dozvedela jsem se od zname ze se vyptaval jestli. nekoho mam. ale kdyz sme spolu je to spise v kamaradskem duchu srandicky a tak…o co mu jde? citi se jen provinile a chce to vynahradit nebo si ze me dela jen dobry den a vlastne mu sem uplne volna. je mi jasny ze by bylo dobry se ho zeptat primo ale bojim se ze se odmlci neni to zrovna ten typ muze co by vyznaval svoje city a vubec. co si o tom. myslite

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 22:19
@Anonymní píše:
Prosim vas o nazor…pred pul rokem jsem se rozesla s pritelem se kterym sem byla par mesici…do ted poradne nevim proc nekolikrat sem se ptala ale jasny duvod neznam…pote sme spolu nekolik tydnu vubec nekomunikovali…az posledni dobou ob den prijede ale jen tak na pokec nebo doveze nakou sladkost a tak. bavime se jakoby se nikdy nic nestalo srandicky proste jako driv…obcas prijede jakoby na navstevu neco mi doma pomuze opravit sedime pokecame a jede domu…dozvedela jsem se od zname ze se vyptaval jestli. nekoho mam. ale kdyz sme spolu je to spise v kamaradskem duchu srandicky a tak…o co mu jde? citi se jen provinile a chce to vynahradit nebo si ze me dela jen dobry den a vlastne mu sem uplne volna. je mi jasny ze by bylo dobry se ho zeptat primo ale bojim se ze se odmlci neni to zrovna ten typ muze co by vyznaval svoje city a vubec. co si o tom. myslite

jeste byvh dodala ze casto vola pise co delam a tak ale kdyz ho pozvu na navstevu malokdy prijede…ukaze se jen tehdy kdyu to nejmene cekam

ka2ka
Extra třída :D 12772 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 22:29

Bud s chce zaš..kat a nebo se zkouší vrátit

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18275 příspěvků 26.12.17 22:31

Mohl se s tebou rozejít kvůli jiné holce, ta mu dala kopačky, tak jsi mu dobrá. Rozhodně bych se jen tak jako by nic nezvala do bytu někoho, kdo se se mnou rozejde a neřekne pořádně ani důvod. To ho jako vezmeš dál, vůbec o tom nemluvíte a ty jsi celá šťastná, že je zase u tebe? Trochu pod úroveň, nemyslíš?

ka2ka
Extra třída :D 12772 příspěvků 1 inzerát 26.12.17 22:33

A hlavně ze sebe nedělej hlupačku jako tady, jasně že víš o co mu jde, ale jestli tě odkopnul a ani to pořádně nevysvětlil tak se nenech podruhý ztrapnit

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 26.12.17 23:12
@hanka.br. píše:
Mohl se s tebou rozejít kvůli jiné holce, ta mu dala kopačky, tak jsi mu dobrá. Rozhodně bych se jen tak jako by nic nezvala do bytu někoho, kdo se se mnou rozejde a neřekne pořádně ani důvod. To ho jako vezmeš dál, vůbec o tom nemluvíte a ty jsi celá šťastná, že je zase u tebe? Trochu pod úroveň, nemyslíš?

Asi tak

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 26.12.17 23:31
@Anonymní píše:

Asi 3 chlapi se se mnou taky rozešli bez vysvětlení. Když jsem dolejzala a chtěla znát proč, tak byli „na koni“. Když jsem ale nedolejzala, začli dva z nich taky pak znovu jevit zájem, ale bylo to tak, jak tady píšou jiní diskutéři - jeden si chtěl „za..kat“ a druhého odkopla ženská, kvůli které se se mnou právě předtím rozešel.
Po mých zkušenostech bych od chlapa, který se se mnou jednou rozejde bez vysvětlení, už dala nadobro ruce pryč, protože to není charakter a navíc to pak může klidně udělat znovu. Žít stále v nejistotě, že mě někdy zas bez vysvětlení odkopne, bych fakt nechtěla..a kór nedejbože mít s takovým rodinu..

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 27.12.17 05:25

Nema do koho pichnout, si te pekne pripravuje.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 27.12.17 07:10

Měl jinou, chce zpátky a neví jak na to…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >