Reklama

Ustálené dechu u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Něha
Stálice 91 příspěvků 10.10.18 09:13
Ustálené dechu u kojence

Holky, kdy se miminku ustálí dech? Našemu chlapečkovi je 9 týdnů a ve spánku od narození doteď dýchá někdy zrychleně a někdy to ani není vidět. Díky

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 10.10.18 09:18

Jj, malá to taky tak měla. Ale kdy to přešlo to nvm, někdy mě přijde, že ještě teď jinak dýchá. Resp. když usíná, tak se dech zklidňuje a prodlužuje. Jistíme to monitorem dechu.

Něha
Stálice 91 příspěvků 13.10.18 04:24
@P4ja píše:
Jj, malá to taky tak měla. Ale kdy to přešlo to nvm, někdy mě přijde, že ještě teď jinak dýchá. Resp. když usíná, tak se dech zklidňuje a prodlužuje. Jistíme to monitorem dechu.
U nás je to jak kdy… Někdy na par sekund zrychlí a pak zpomalí… Včera jsme byli na očkování - 1.dávka Hexa a zatím snad vše Ok, akorát teď v noci mi přijde, že dýchá trochu rychleji. Snad je to jen má paranoia…

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 13.10.18 08:16

@Něha pokud máš monitor, tak bych byla v pohodě. Dětem se to prostě upravit musí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >