Reklama

Utěrky – jak prát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 21.11.10 12:39
Utěrky

jak krásně oprat utěrky, aby na nich nebyly fleky? :roll:

Reklama

Reakce:

šarinek
Povídálka 27 příspěvků 21.11.10 12:50

Já je dávám na vyvářku a 90,prášek sypu rovnou do bubnu a ještě než je začnu prát,tak na ně nastříkám Fleckito od Dedry a mám pokoj se skvrnama. :-)

Krteček + linda
Kecalka 230 příspěvků 21.11.10 12:56

Peru s ručníkama minimálně na 60,jednou za čas pak na 90. Do prádla přidávám Vanish.

Luciska001
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 21.11.10 13:00

ja ty mim zasmudlany peru normalne s rucnikama na 60, davam ariel prasek, ten je super. A ty hodne hnusny peru na 70 a k prasku pridavam jeste ten odstranovas skvrn od arielu nebo vanish. A parada :palec:
na 90 se me to zda uz dost nesetrny. Nejen vuci uterkam, ale i spotrebe elektriny a zivot.prostredi … :think:

rubberbear
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 21.11.10 13:00

dobrá diskuse, taky s tím mám menší problém-naše fleky jsou prostě nevypratelné a ať jsem použila cokoliv, ty potfory tam pořád jsou :roll: :zed:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 21.11.10 13:04

Peru s plínama na 60 a když už jsou móc flekatý, tak koupím nový :mrgreen: Kupuju si totiž za pár kaček v ikea (myslím 7 nebo 9), nepotřebuju nějaké extra savé, když mám myčku a neutírám do toho horu nádobí :wink:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 21.11.10 13:11

díky moc za odpovědi, já mám ten sprej Fleckito, tak ho zkusím použít :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.11.10 13:41

taky kupuju uterky v ikea…jedna je za 7 korun…takze proste kdyz uz ani vyvareni nepomaha tak leti do kose a kupuji se nove :wink:

Anik
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 21.11.10 13:59

ahojki, já peru utěrky normálně na 60 v Persilu gold, ale pokud je to možné, na noc je předtím namočím do vody s práškem… ne vždy si na toto vzpomenu. a jsou hezký, bez fleků. A.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 21.11.10 15:25

Taky peru s ručníkama na 70 stupnů a prášek mám jak kdy. Snažím se bezfosfátový.Jinak flek občas zůstane, jako i na bryndákách, ale moc to neřeším, tohle nejsou věci, které bych musela mít bez poskvrnky. Většinou se následujícím praním postupně vypere, nebo v létě dám na slunce.

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 21.11.10 16:00

u nás musí být utěrky bez fleků, nesnáším utírání čehokoliv krom nádobí do nich (dětská brada, ručky, stůl, ovoce, pánve a pekáče-na ty mám froté hadr něco jak na nádobí). Na ruce mám v kuchyni ručník i na ovoce. Jo a na hrnce-myslím držení mám chňapky. Kolikrát mi kamarádka říkala, ty máš tak pěkné utěrky, pak jsem viděla, co dělá ona a nedivila jsem se, takže, jak se k nim kdo chová, tak je má.

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 21.11.10 23:29

Peru na vyvářku a ještě dávám navíc předpírku. :palec:

bigobrus
Nováček 3 příspěvky 01.07.14 08:32
@Gladys píše:
Peru s plínama na 60 a když už jsou móc flekatý, tak koupím nový :mrgreen: Kupuju si totiž za pár kaček v ikea (myslím 7 nebo 9), nepotřebuju nějaké extra savé, když mám myčku a neutírám do toho horu nádobí :wink:

Moje řeč, utěrky peru na 60 a jednou za 2 měsíce v IKEA koupím ze 4 utěrky TEKLA za 9,– a doma 4 vyhodím co se mi už nelíbí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >