Utěrky – jak prát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 21.11.10 12:39
Utěrky

jak krásně oprat utěrky, aby na nich nebyly fleky? :roll:

Reakce:
šarinek
Povídálka 27 příspěvků 21.11.10 12:50

Já je dávám na vyvářku a 90,prášek sypu rovnou do bubnu a ještě než je začnu prát,tak na ně nastříkám Fleckito od Dedry a mám pokoj se skvrnama. :-)

Krteček + linda
Kecalka 230 příspěvků 21.11.10 12:56

Peru s ručníkama minimálně na 60,jednou za čas pak na 90. Do prádla přidávám Vanish.

Luciska001
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 21.11.10 13:00

ja ty mim zasmudlany peru normalne s rucnikama na 60, davam ariel prasek, ten je super. A ty hodne hnusny peru na 70 a k prasku pridavam jeste ten odstranovas skvrn od arielu nebo vanish. A parada :palec:
na 90 se me to zda uz dost nesetrny. Nejen vuci uterkam, ale i spotrebe elektriny a zivot.prostredi … :think:

rubberbear
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 21.11.10 13:00

dobrá diskuse, taky s tím mám menší problém-naše fleky jsou prostě nevypratelné a ať jsem použila cokoliv, ty potfory tam pořád jsou :roll: :zed:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 21.11.10 13:04

Peru s plínama na 60 a když už jsou móc flekatý, tak koupím nový :mrgreen: Kupuju si totiž za pár kaček v ikea (myslím 7 nebo 9), nepotřebuju nějaké extra savé, když mám myčku a neutírám do toho horu nádobí :wink:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 21.11.10 13:11

díky moc za odpovědi, já mám ten sprej Fleckito, tak ho zkusím použít :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.11.10 13:41

taky kupuju uterky v ikea…jedna je za 7 korun…takze proste kdyz uz ani vyvareni nepomaha tak leti do kose a kupuji se nove :wink:

Anik
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 21.11.10 13:59

ahojki, já peru utěrky normálně na 60 v Persilu gold, ale pokud je to možné, na noc je předtím namočím do vody s práškem… ne vždy si na toto vzpomenu. a jsou hezký, bez fleků. A.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 21.11.10 15:25

Taky peru s ručníkama na 70 stupnů a prášek mám jak kdy. Snažím se bezfosfátový.Jinak flek občas zůstane, jako i na bryndákách, ale moc to neřeším, tohle nejsou věci, které bych musela mít bez poskvrnky. Většinou se následujícím praním postupně vypere, nebo v létě dám na slunce.

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 21.11.10 16:00

u nás musí být utěrky bez fleků, nesnáším utírání čehokoliv krom nádobí do nich (dětská brada, ručky, stůl, ovoce, pánve a pekáče-na ty mám froté hadr něco jak na nádobí). Na ruce mám v kuchyni ručník i na ovoce. Jo a na hrnce-myslím držení mám chňapky. Kolikrát mi kamarádka říkala, ty máš tak pěkné utěrky, pak jsem viděla, co dělá ona a nedivila jsem se, takže, jak se k nim kdo chová, tak je má.

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 21.11.10 23:29

Peru na vyvářku a ještě dávám navíc předpírku. :palec:

bigobrus
Nováček 3 příspěvky 01.07.14 08:32
@Gladys píše:
Peru s plínama na 60 a když už jsou móc flekatý, tak koupím nový :mrgreen: Kupuju si totiž za pár kaček v ikea (myslím 7 nebo 9), nepotřebuju nějaké extra savé, když mám myčku a neutírám do toho horu nádobí :wink:

Moje řeč, utěrky peru na 60 a jednou za 2 měsíce v IKEA koupím ze 4 utěrky TEKLA za 9,– a doma 4 vyhodím co se mi už nelíbí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >