Reklama

Pomohl Utrogestan ve zkracování čípku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka84v
Kecalka 150 příspěvků 12.04.18 09:50
Utrogestan a delka cipku

Ahoj holky :lol:,mela bych otazecku zda nekomu pomohl utrogestan ve zkracovani cipku v tehotenstvi.Diky moc :)

Reklama

Reakce:

Coctailgirl
Kecalka 230 příspěvků 12.04.18 10:53

Me to asi pomohlo :lol: me se zacal zkracovat tak mi doktorka dala 2 rano 2 vecer a na minule kontrole mi rikala ze je to stejne ten nalez ;) a to jsem se nijak nesetrila, normalne jsem fungovala :lol:

lucinka84v
Kecalka 150 příspěvků 12.04.18 11:30

@Coctailgirl
Muzu vedet od kdy se ti zacal zkracovat?

Coctailgirl
Kecalka 230 příspěvků 12.04.18 11:34

@lucinka84v od 32. týdne… teď jsem 37 a už ho budu vysazovat

lucinka84v
Kecalka 150 příspěvků 13.04.18 09:49

Jeste se zeptam, je tady nekdo komu se v prvnim tehotenstvi zkracoval cipek a ve druhem jste ten problem uz nemeli.Je to sice uz 8 let co jsem byla poprve tehotna.Ted jsem znovu. Doktorka mi napsala utrogestan a jsem v 19.tydnu a zatim je cipek pres 4 cm a tuhy a v poradku. V prvnim tehotenstvi jsem rodila ve 36.tydnu, ale nebylo to zkracenym cipkem, ale ze mi praskla plodova voda.
Diky moc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama