Pomohl Utrogestan ve zkracování čípku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka84v
Kecalka 119 příspěvků 12.04.18 09:50
Utrogestan a delka cipku

Ahoj holky :lol:,mela bych otazecku zda nekomu pomohl utrogestan ve zkracovani cipku v tehotenstvi.Diky moc :)

Reklama

Reakce:

Coctailgirl
Kecalka 205 příspěvků 12.04.18 10:53

Me to asi pomohlo :lol: me se zacal zkracovat tak mi doktorka dala 2 rano 2 vecer a na minule kontrole mi rikala ze je to stejne ten nalez ;) a to jsem se nijak nesetrila, normalne jsem fungovala :lol:

lucinka84v
Kecalka 119 příspěvků 12.04.18 11:30

@Coctailgirl
Muzu vedet od kdy se ti zacal zkracovat?

Coctailgirl
Kecalka 205 příspěvků 12.04.18 11:34

@lucinka84v od 32. týdne… teď jsem 37 a už ho budu vysazovat

lucinka84v
Kecalka 119 příspěvků 13.04.18 09:49

Jeste se zeptam, je tady nekdo komu se v prvnim tehotenstvi zkracoval cipek a ve druhem jste ten problem uz nemeli.Je to sice uz 8 let co jsem byla poprve tehotna.Ted jsem znovu. Doktorka mi napsala utrogestan a jsem v 19.tydnu a zatim je cipek pres 4 cm a tuhy a v poradku. V prvnim tehotenstvi jsem rodila ve 36.tydnu, ale nebylo to zkracenym cipkem, ale ze mi praskla plodova voda.
Diky moc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama