Pomohl Utrogestan ve zkracování čípku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 12.04.18 09:50
Utrogestan a delka cipku

Ahoj holky :lol:,mela bych otazecku zda nekomu pomohl utrogestan ve zkracovani cipku v tehotenstvi.Diky moc :)

Reklama

Reakce:

Coctailgirl
Kecalka 167 příspěvků 12.04.18 10:53

Me to asi pomohlo :lol: me se zacal zkracovat tak mi doktorka dala 2 rano 2 vecer a na minule kontrole mi rikala ze je to stejne ten nalez ;) a to jsem se nijak nesetrila, normalne jsem fungovala :lol:

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 12.04.18 11:30

@Coctailgirl
Muzu vedet od kdy se ti zacal zkracovat?

Coctailgirl
Kecalka 167 příspěvků 12.04.18 11:34

@lucinka84v od 32. týdne… teď jsem 37 a už ho budu vysazovat

lucinka84v
Stálice 57 příspěvků 13.04.18 09:49

Jeste se zeptam, je tady nekdo komu se v prvnim tehotenstvi zkracoval cipek a ve druhem jste ten problem uz nemeli.Je to sice uz 8 let co jsem byla poprve tehotna.Ted jsem znovu. Doktorka mi napsala utrogestan a jsem v 19.tydnu a zatim je cipek pres 4 cm a tuhy a v poradku. V prvnim tehotenstvi jsem rodila ve 36.tydnu, ale nebylo to zkracenym cipkem, ale ze mi praskla plodova voda.
Diky moc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama