Kupovat na miminko "krátké" oblečení?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.04.18 18:28
Kupovat na miminko "krátké" oblečení?

Ahoj,

ráda bych se poptala tady zkušených maminek. Má smysl kupovat na miminko (narozené v létě) oblečení s krátkým rukávem? Bodyčka, trička a kraťásky a krátké overálky? Já jsem totiž slyšela i názor, že je to hloupost a že nejmenší miminka stejně nosí dlouhý rukáv, i v teplech. Ale proč by se o prodávalo, kdyby to pro miminka nebylo vhodné? Tak jsem z toho jelen - díky za radu :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4268 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 18:30

Malej nosil v létě klidně jenom tílko a plenku, dát mu bodycko s dlouhým rukávem do těch 40 by se upek 8o to tak na noc měl dlouhý rukáv když se odkryje, proč by nemohli mít krátké? Leda snad jako ochranu před sluncem ale stejně malinké děti na přímé slunce nemůžou

Šarlota4
Echt Kelišová 9440 příspěvků 11.04.18 18:30

Jo ja bych koupila, ale ne nejaka kvanta. 3 body s kratkym te neznicej.

Tunrida
Hvězda diskuse 46378 příspěvků 11.04.18 18:31

Narodil se 28. června :lol:

Uživatel je onlineCherybery
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 11.04.18 18:34

Taky nad tím přemýšlím, asi jich pár koupím, může se přikrýt plenou, když bude foukat. Na nohy bych dala ponožky a buď lehké kalhoty nebo jen tu přikrývku.

Travelerka
Stálice 76 příspěvků 11.04.18 18:37

Dcera je prosincová a měla hodně bodyček s krátkým rukávem. Na to jsem jí dávala různé mikinky a svetříky. Nebo měla body s dlouhým rukávem a na to tričko s krátkým rukávem.

nozu
Extra třída :D 11280 příspěvků 11.04.18 18:38

Při letních parnech se ti v dlouhém rukávu upeče. Na druhou stranu s úplným mrňousem se do největšího vedra stejně chodit nemá.
Jo a jinak při pořizování věcí používej spíš zdravý rozum, než argument, že když se to prodává, je to OK.Ono zjistíš, že se prodává spousta věcí, které dobré nejsou (např. neergonomická nosítka, která ničí páteř, pasivní chodítka, hopsadla do dveří pro nejmenší atd…)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 11.04.18 18:39

Já to moc nevyužila. mám březnovýho a dva lednový, a to první léto, kdy byli miminka, jsem krátkej rukáv dala asi tak 10 krát. na uplnýho novoška bych to asi nevyužila vůbec..my máme doma celkem chládek, sluníčko nám sem svítí jen dopoledne. takže tenoučký klidně, ale dlouhej rukáv :oops:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18713 příspěvků 11.04.18 18:42

Já kupovala s krátkým, a krátké overalky. Malej byl narozený v květnu a když měl 4 týdny tak byly už děsný vedra.

Uživatel je onlineCherybery
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 11.04.18 18:47

My tu máme v létě dost vedro, ale zase tu fouká, takže na ven asi budu dávat radši dlouhý, alespoň ten první měsíc. První mám v lednu a tam to bylo jednoduchý.

terisek21
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 11.04.18 18:47

Malej se narodil na konci cervna a nosil kratke overaly s kratkym rukavem i nohavickama, body s kratkym a tak, by se uvaril v tech vedrech takze to ma smysl kupovat:-) naopak body s dl. rukavem jsme nevyuzili skoro vubec

quinsley
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 18:51

Dcera se narodila 4.8. a do půlky září byly děsný pařáky, takže my jsme to tedy využili maximálně. Jinak by se upekla.

Příspěvek upraven 11.04.18 v 18:51

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 11.04.18 18:51

@terisek21 @Cherybery @andelka83 @slavuska1 Nechávali jste krátký rukáv i večer, kdy už se netopí a je chladněji než ve dne?

Sany80s
Kelišová 6018 příspěvků 11.04.18 18:55

Normálně to kup, to navlíkání mimin do dlouhých věcí ve vedrech je stejně hovadina.
Moje děti byly někdy jen v plence.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18713 příspěvků 11.04.18 19:26

@Marffusha večer už ne.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama