Reklama

Prosinčátka 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacka789
Kecalka 132 příspěvků 12.04.18 09:30
Prosinčátka 2018

Ahooooj holky! :kytka:

Také očekáváš narození svého miminka v prosinci 2018?

Tak jsi tady správně! :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 12.04.18 10:26

Ahojky tak já se přidám jen nevím ještě jestli to bude prosincatko nebo listopadatko ale to je na dlouhé vysvětlování. Tak snad to nevadí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 10:27

Ahoj, pridávám se, zatím to nemám potvrzené od dr ale na testu to je, moje druhé, mám 16 m syna (ten je také prosincový). A zatím anonym ;)

Tejy
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 12.04.18 10:28
@Anonymní píše:
Ahoj, pridávám se, zatím to nemám potvrzené od dr ale na testu to je, moje druhé, mám 16 m syna (ten je také prosincový). A zatím anonym ;)

Jo já to taky ještě nemám potvrzené ale tehu jsem kdy jdeš k doktorovi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 10:39

@Tejy minule jsem byla zbytečně brzo a nervovala jsem se jestli to není mimoděložní, takže až ke konci dubna mám v plánu jít, když bude vše ok.

Tejy
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 12.04.18 10:42
@Anonymní píše:
@Tejy minule jsem byla zbytečně brzo a nervovala jsem se jestli to není mimoděložní, takže až ke konci dubna mám v plánu jít, když bude vše ok.

Jo tak no já jdu v pondělí protože nevím jestli jsem 5. Nebo 9.tt docela rozdíl jsem na to zvedava

Kacka789
Kecalka 132 příspěvků 13.04.18 10:34

@Tejy Tý brďo, tak to je velký rozdíl :-) Budu držet palce :kytka:
Taky jdu v pondělí, v kolik jdeš? Já začínám 6. týden. Já musela jít hned po zjištění testu taky to nemám bez problému :roll:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 13.04.18 10:38

@Kacka789 v 10:30 no já nebudu mít tehu taky úplně růžové dokud nepřijde výsledek z genetiky budu muset podstoupit amiocintezu co máš za problém?

Kacka789
Kecalka 132 příspěvků 13.04.18 11:15

@Tejy Já mám trombofilií s dvěma mutacemi, vždy ZT 11. týden, ale teď už to bude určitě v pořádku. Musíme věřit :-) Na genetice jsem byla taky, ale tam naštěstí výsledky v pořádku. Hold každá máme něco. :think:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1658 příspěvků 13.04.18 12:27

@Kacka789 jo jo každý má něco a nezbývá nic jiného než věřit že je vše v pořádku no já se toho pondělí asi nedočkám tohle bude dlouhý víkend.

admin
Extra třída :D 10888 příspěvků 13.04.18 12:52

Gratuluji budoucím maminkám! :mavam:
Už se tu rozjela skupina Porod 12/2018, můžete se přidat a sdílet zážitky.

Monika

Lilianka22
Nováček 3 příspěvky 16.04.18 20:51
Příznaky první dny

Ahoj maminky, tak po 2letech cekani se Nám zadarilo, už máme 6ti leteho kluka a konečně jsme v očekávání, a to už jsem pomalu vzdavala, ze se nikdy nezadari… jasne pozitivní testy byli už 4dny před očekávanou menzes, a zvláštní je, ze kdybych je neměla takhle krasne pozitivní, tak ani nevím, ze jsem v tom…Kez by to tak zůstalo… a jak to mate vy? Ps: zapomněla jsem říct, ze taky to bude prosincove mimi;-)

andrej-ka
Kecalka 146 příspěvků 26.04.18 08:37

@Lilianka22 ahoooj - no já se cítím úplně stejně - dobře, dnes jsem 5+6 tt bez příznaků, možná malinko mě natekly prsa, ale tím, že mám i tak už velké déčka, tak to není nějak extra vidět. Není mi zle, nejsem ani nějak extra unavená…ale čárka sílí :kytka: a první kontrola až 15.5.

Leniczqua89
Povídálka 50 příspěvků 26.04.18 18:11
Zavist ze se citite dobre

Jak ja vam zavidim holky ze se citite dobre ja uz tri tydny zvracim a zvracim je mi furt tezko i kdyz snim jen jabko mam pocit jako bych snedla slona. Mate to nektera taky tak? :poblion: :poblion: :poblion:

Lilianka22
Nováček 3 příspěvky 26.04.18 21:43

@Leniczqua89 Jeee to musi byt sileny, toho jsem se tak bala, a zatim vubec nic, tuk tuk, snim uplne vsechno bez potizi, ale clovek nikdy nevi… vse se muze zmenit jak pro me tak pro tebe… a v kolikatym jsi tydnu ted? Ja 6ty…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama