Prosinčátka 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacka789
Kecalka 127 příspěvků 12.04.18 09:30
Prosinčátka 2018

Ahooooj holky! :kytka:

Také očekáváš narození svého miminka v prosinci 2018?

Tak jsi tady správně! :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 12.04.18 10:26

Ahojky tak já se přidám jen nevím ještě jestli to bude prosincatko nebo listopadatko ale to je na dlouhé vysvětlování. Tak snad to nevadí

Anonymní  12.04.18 10:27

Ahoj, pridávám se, zatím to nemám potvrzené od dr ale na testu to je, moje druhé, mám 16 m syna (ten je také prosincový). A zatím anonym ;)

Tejy
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 12.04.18 10:28
@Anonymní píše:
Ahoj, pridávám se, zatím to nemám potvrzené od dr ale na testu to je, moje druhé, mám 16 m syna (ten je také prosincový). A zatím anonym ;)

Jo já to taky ještě nemám potvrzené ale tehu jsem kdy jdeš k doktorovi?

Anonymní  12.04.18 10:39

@Tejy minule jsem byla zbytečně brzo a nervovala jsem se jestli to není mimoděložní, takže až ke konci dubna mám v plánu jít, když bude vše ok.

Tejy
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 12.04.18 10:42
@Anonymní píše:
@Tejy minule jsem byla zbytečně brzo a nervovala jsem se jestli to není mimoděložní, takže až ke konci dubna mám v plánu jít, když bude vše ok.

Jo tak no já jdu v pondělí protože nevím jestli jsem 5. Nebo 9.tt docela rozdíl jsem na to zvedava

Kacka789
Kecalka 127 příspěvků 13.04.18 10:34

@Tejy Tý brďo, tak to je velký rozdíl :-) Budu držet palce :kytka:
Taky jdu v pondělí, v kolik jdeš? Já začínám 6. týden. Já musela jít hned po zjištění testu taky to nemám bez problému :roll:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 13.04.18 10:38

@Kacka789 v 10:30 no já nebudu mít tehu taky úplně růžové dokud nepřijde výsledek z genetiky budu muset podstoupit amiocintezu co máš za problém?

Kacka789
Kecalka 127 příspěvků 13.04.18 11:15

@Tejy Já mám trombofilií s dvěma mutacemi, vždy ZT 11. týden, ale teď už to bude určitě v pořádku. Musíme věřit :-) Na genetice jsem byla taky, ale tam naštěstí výsledky v pořádku. Hold každá máme něco. :think:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 13.04.18 12:27

@Kacka789 jo jo každý má něco a nezbývá nic jiného než věřit že je vše v pořádku no já se toho pondělí asi nedočkám tohle bude dlouhý víkend.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10609 příspěvků 13.04.18 12:52

Gratuluji budoucím maminkám! :mavam:
Už se tu rozjela skupina Porod 12/2018, můžete se přidat a sdílet zážitky.

Monika

Lilianka22
Nováček 3 příspěvky 16.04.18 20:51
Příznaky první dny

Ahoj maminky, tak po 2letech cekani se Nám zadarilo, už máme 6ti leteho kluka a konečně jsme v očekávání, a to už jsem pomalu vzdavala, ze se nikdy nezadari… jasne pozitivní testy byli už 4dny před očekávanou menzes, a zvláštní je, ze kdybych je neměla takhle krasne pozitivní, tak ani nevím, ze jsem v tom…Kez by to tak zůstalo… a jak to mate vy? Ps: zapomněla jsem říct, ze taky to bude prosincove mimi;-)

andrej-ka
Kecalka 145 příspěvků 26.04.18 08:37

@Lilianka22 ahoooj - no já se cítím úplně stejně - dobře, dnes jsem 5+6 tt bez příznaků, možná malinko mě natekly prsa, ale tím, že mám i tak už velké déčka, tak to není nějak extra vidět. Není mi zle, nejsem ani nějak extra unavená…ale čárka sílí :kytka: a první kontrola až 15.5.

Leniczqua89
Povídálka 27 příspěvků 26.04.18 18:11
Zavist ze se citite dobre

Jak ja vam zavidim holky ze se citite dobre ja uz tri tydny zvracim a zvracim je mi furt tezko i kdyz snim jen jabko mam pocit jako bych snedla slona. Mate to nektera taky tak? :poblion: :poblion: :poblion:

Lilianka22
Nováček 3 příspěvky 26.04.18 21:43

@Leniczqua89 Jeee to musi byt sileny, toho jsem se tak bala, a zatim vubec nic, tuk tuk, snim uplne vsechno bez potizi, ale clovek nikdy nevi… vse se muze zmenit jak pro me tak pro tebe… a v kolikatym jsi tydnu ted? Ja 6ty…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama