UTROGESTAN versus potrat

12
3.8.04 12:12

UTROGESTAN versus potrat

Ahoj holčiny,
snažím se otěhotnět, ale mám nepravidelný cyklus. Dr. mi napsal Utrogestan, beru ho 16-27 den cyklu. Pak bych teoreticky měla dostat MS. Co když jsem ale těhotná? Po vysazení mi klesne hladina hormonů, nemohlo by to ublížit plůdku? Nemohla bych potratit? Mám strach, protože jsem už prodělala jeden zamlklý potrat.
Díky za Vaše rady
J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
3.8.04 12:20

Utrogestan nemůže ohrozit event. těhotenství, obsahuje hormon podporující tvorbu žlutého tělíska a velmi často jej lékaři předepisují v prvním trimestru. Já ho brala také a nyní jsem v pohodě na konci 32tt.
Držím palce, aby vše vyšlo a dopadlo dobře :P
Gabča a Barča 32tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.8.04 15:28

Ahojky,
Utrogestanu se nebojte, já jsem ho také papala v 1 pol. těhotenství, jelikož těhotenství předtím dopadlo špatně (potrat). Mišákovi je dnes 6 měsíců, je to pěkný lump a žádné vady, ani jinak poškozený není.

• Nahlásit
  • Citovat
2133
3.8.04 19:03

Ahojky Mrkvicko,
taky jsem brala Utrogestan a bala se ze stejnych duvodu jako ty. Resila jsem to tehutestem pred vysazenim. Ale ja jsem teda mela realnou sanci otehotnet, protoze jsem sï pichala hormony na stimulaci vajecniku a vyvolani ovulace. Ale i tak bych to na tvem miste asi vyzkousela, neni to tolik penez. Preju brzo miminko do briska :-))
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
4.8.04 08:22

Holky, díky moc za Vaše odpovědi......
J

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
5.8.04 11:56

Ahoj,
i já UTROGESTAN beru a podle toho, že ho brala i řada mých kamarádek ho doktoři předepisují pravděpodobně dost často, hlavně při prvním těhotenství nebo po samovolných potratech. Takže neboj!

ahoj
ZuzkaK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.8.04 11:12

Ahoj,
aj ja beriem UTROGESTAN pravidelne po IUI až kym nepride MS-pokial sa nezadarilo, MS pride aj napriek tomu, ze beries tento liek.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama