Velké bolesti v prsou

1837
28.7.04 22:31

Velké bolesti v prsou

Ahoj, prosím o radu. Kamarádka je ve 14. tt a prý má teď najednou mnohem větší bolesti v prsou - jsou zarudlá, cítí v nich horkost - no prostě velmi nepříjemný pocit. Já sama tyhle problémy v těhotenství nemám (kromě počátečního napětí v prvních měsících, ale to už odeznělo), takže jí poradit nemůžu. Dá se s tím něco dělat - nějaké obklady nebo snad přímo něco z lékárny, nebo to přestane samo? Díky (za kámošku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
29.7.04 08:26

Velké bolesti v prsou

Ahojky, stejný problém jsem měla také. Ta bolest byla obrovská hlavně v noci, když jsem neměla prádlo. Bohužel nic nepomáhalo, ale na konci 5. měsíce to odeznělo. Teď už se můžu prsou bez bolesti dotknout, jenom bradavky jsou stále velmi citlivé, ale to už nic není.
Issis+Fazolka 24+3tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.7.04 10:58

ahoj,
mna tiez hrozne boleli prisa, teraz je to uz lepsie. ale od kedy sa mi zacalo tvorit kolostrum, tak ma zacali palit bradavky. kupila som si calciovu mast a prestalo to. mozno ma popraskanejsie bradavky a dostala sa tam nejaka necistota…calciova mast je lacna a dobra na podrazdenu pokozku.
danka30tt

• Nahlásit
  • Citovat
980
29.7.04 18:24

Ahojky,
mám ty samé problémy - jsem teď na počátku 5.-tého měsíce a jít spát bez lehké podprdy si neumím představit. Jinak jsem se ptala i po známých a všechny říkaly, že jedině promazávat.
Desty a Cipátko 16+3tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
4.8.04 07:05

Ja jsem dostala radu od porodni asistentky - davat si na prsa levandulove obklady. Zatim jsem to ale nezkousela, protoze paradoxne (teda ne ze bych nebyla rada :) ) hned druhy den potom, co jsem se na to ptala, bolesti zacaly byt snesitelne. Ale pokud se vam nechce delat s bylinkama, vyborne jsou taky jen obycejne studene obklady.
Lucka z HK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama