Utrogestan vysazování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 11:41
Utrogestan vysazováni

Ahoj holky chci se zeptat jsem po IVF teď jsem cca 13+5tt brala sem po celou dobu utrogestan zavadela sem zezacatku po 6 tabletach denně před týdnem 3× 1tabletu a teď v pátek mi doktor říkal ať dva dny beru 1-0-1 a pak zbytek doberu po jedné tablete zavadim tu tabletku odedneska jen ráno je to jedno kdy? Zda ráno nebo večer tu 1 tabletku bojím se abych nezačala krvacet ale gynekolog říkal ze tedka by to měla převzít všechno placenta dekuju za radu :)

Reakce:
Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 02.12.18 11:49

Já brala do 12 týdne a pak vysadila…
být tebou,beru večer,než si jdeš lehnout…

ugluk
Hvězda diskuse 43555 příspěvků 02.12.18 11:49

Prosím tě, ve 14.tt už si tělo vyrábí progesteronu tolik, že to vysazení ani nepozná ;) Někteří doktoři klidně i po IVF nechají třeba v 8.tt vysadit ze dne na den a kupodivu ženské jim nepotrácejí o nic víc než jinde. takže ji vem, kdykoliv budeš chtít, a fakt neboj, kvůli tomu vysazení jedné poslední tablety se nerozkrvácíš - kdyby tam to riziko bylo, tak ti to nechají v klidu brát dál. Bylo-li jediným důvodem braní IVF, tak v téhle fázi už je to fakt čistě funkce placeba a čas vzetí poslední tablety nemá na nic žádný vlvi, dokonce kdbys ji nevzala vůbec, tělo to ani nezaregistruje. Přeji pohodový zbytek těhotenství :kytka:

Lajka09
Závislačka 4724 příspěvků 02.12.18 11:51

Ano, zhruba od 8.tt přebírá funkci žlutého tělíska placenta, vysazování se rozhodně neboj. Důvod ke krvácení není, plod je již velký, vyvinutý, první trimestr za tebou ;) Je jedno, kdy budeš utrogetsan zavádět, za mě je tedy pohodlnější dávat ho na večer a přes den mít klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 11:59

Dobre tak ve směs to je jedno kdy tak zítra ho vezmu třeba večer . Ja jen měla strach abych se nerozkrvacela nebo tak :D tak snad to bude dobre

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >