Darované vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 22:36
Darované vajíčka

Poprosím o anonymitu, děkuji :)

Můžete mi prosím napsat zkušenosti s darovanými vajíčky. Nebo spíše jak jste to braly/cítily, že nemáte vlastní děti (vím že to dítě si žena sama odnosí, tzn. že je její vlastní, ale přece jenom není to 100%).
Přes 3 roky se mi nedaří otěhotnět, někomu se to může zdát jako krátká doba, ale mě to přímo ubíjí, ještě k tomu všude samé těhotné, no určitě to znáte :zed: :D Inseminace, IVF, pak pauza na přirozené početí, zase IVF a stále nic.
Pořád přemýšlím nad darovanými vajíčky. Někdy si už říkám jo půjdeme do toho, ale pak mě zabolí že nemůžu přirozeně otěhotnět a couvnu..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8195 příspěvků 30.11.18 22:57

Když jsem chtěla druhé dítě, dávali mi darovaná vajíčka jako jedinou možnost. Nešla jsem do toho, protože už jedno dítě mám a nechtěla jsem mít celý život v hlavě, že jedno dítě moje je a druhé není. Kdybych ale neměla jinou možnost jak mít dítě, šla bych do toho okamžitě. Četla jsem rozhovor s lékařkou, která se právě touto problematikou zabývá a ta říkala, že dítě přejímá část DNA od ženy, která ho nosí a že ji nikdy nepřestane překvapovat, jak jsou ty děti svým matkám podobné. Není důležitý způsob, ale výsledek :kytka: :kytka:

EvulinkaH
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 30.11.18 23:44

@Janli můžeš prosím dát nějaký odkaz na ten článek?Děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 23:45

@Janli Moc mě Tvůj komentář potěšil :kytka:

Zakladatelko, mám dcerušku z darovaných vajíček. Zbyla jedna jediná k zavedení. Nikdy předtím jsem těhotná ani nebyla. Absolutně jsem nevěřila, ze to může vyjít. A vyšlo :srdce: . Prostě to bude Tvoje dítě. Pokud nemáš jinou možnost, neváhej. Není nad čím :hug: Hodně štěstí!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 23:47

Zadej na Google heslo epigenetika ;)

Janli
Echt Kelišová 8195 příspěvků 30.11.18 23:58

@EvulinkaH Zkusím to dohledat. Bylo to v časopisu Téma, myslím, že v loňském roce. ? Neslibuju, že najdu, ale pokusím se.

LennyL1
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 01.12.18 06:42
Jasticka 2
Nováček 4 příspěvky 02.12.18 17:09

Je to o tom,že právě mi dárkyně pomáháme k tomu aby mohli mít děti i v té rodině kde to jinde nejde.Ja jsem dárkyní a jsem ráda,že jsem mohla pomoc .Mám sama své děti a je to úžasné!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:35

Urcite je dobre si to nejdriv vyresit v hlave. Ze zacatku pochybne myslenky stale budou, ale zmizi jak uvidis prvni ultrazvuk ve 13.tydnu. Obrecela jsem hodne, kdyz mi rekli ze mi asi predcasne selhaly vajecniky. Pak jsem cekala, az se s tim vyrovna i ma rodina a sli jsme do DV. Jenze prisly komplikace a v pokrocile fazi tehotenstvi jsem o nej prisla. Bylo to uplne stejne jako prijit o vlastni. :,( Ted jsem tehotna znovu, citim zas to kopani a uz vubec o sve lasce nepochybuji. Staci mi, ze to bude z pulky muj manzel, ktereho miluji a to, ze mi nebude tak moc podobne davno neresim. Preji si jen, aby bylo zdrave a mohli jsme ho drzet v naruci. :srdce: Verim, ze ta spravna dusicka si nas stejne vzdycky vybere a na cast darovane schranky nehledim, beru to jako dar od jine zeny. chce to jen vic lasky a mene egoismu..kdo rika ze spojenim 3 nemuze vzniknout jeste neco lepsiho? (I ty budes mit na jeho geny v tehotenstvi vliv, i kdyz maly..) kazdopadne timto bych chtela podekovat vsem darkynim, ten kdo SVE dite diky vam porodi, vam bude navzdy vdecny!! moznost porodit dite svemu muzi a byt matkou od zacatku tehotenstvi je vzdy 100× lepsi a materske pouto je stejne, mozna i silnejsi, uz jen proto, cim vsim si clovek musel projit!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 16:02

A taky se diky tomu DV uz vubec netrapim. Svou roli tak muzu splnit, prozit si cele tehotenstvi a v ocich meho partnera nejsem o nic mene zenou nez driv, naopak, proziva to se mnou.

Hancababy
Kecalka 113 příspěvků 14.02.19 19:03

Ahoj holky. Taky máme darkyni vajíček. Máme za sebou 2 IVF s mými vajíčky a obě bez úspěchu. Embrya se nevyvinula, takže neproběhl ani transfer. Teď máme 2 embrya s vajíčky od darkyne a teď čekáme ještě na testy karyomaping. Pak jdeme na transfer. Chci se vás zeptat. Vyšel vám hned prvni transfer? Připadá mi že dvě jsou strašně málo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 21:37

1.pokus nevyšel
2.pokus vyšel - od potrat v 6.tt
3. pokus vyšel a máme božího kluka a má 20 měsíců ;) :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 21:43

Nám vyšel hned první pokus ale bohužel po screeningu to nevypadá moc nadějně :( jestli můžu poradit nechejte si udělat PGD.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 21:46
@Anonymní píše:
Nám vyšel hned první pokus ale bohužel po screeningu to nevypadá moc nadějně :( jestli můžu poradit nechejte si udělat PGD.

kolik je tvé dárkyni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 21:51

24 let

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama