Darované vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 22:36
Darované vajíčka

Poprosím o anonymitu, děkuji :)

Můžete mi prosím napsat zkušenosti s darovanými vajíčky. Nebo spíše jak jste to braly/cítily, že nemáte vlastní děti (vím že to dítě si žena sama odnosí, tzn. že je její vlastní, ale přece jenom není to 100%).
Přes 3 roky se mi nedaří otěhotnět, někomu se to může zdát jako krátká doba, ale mě to přímo ubíjí, ještě k tomu všude samé těhotné, no určitě to znáte :zed: :D Inseminace, IVF, pak pauza na přirozené početí, zase IVF a stále nic.
Pořád přemýšlím nad darovanými vajíčky. Někdy si už říkám jo půjdeme do toho, ale pak mě zabolí že nemůžu přirozeně otěhotnět a couvnu..

Reakce:
Janli
Kelišová 6336 příspěvků 30.11.18 22:57

Když jsem chtěla druhé dítě, dávali mi darovaná vajíčka jako jedinou možnost. Nešla jsem do toho, protože už jedno dítě mám a nechtěla jsem mít celý život v hlavě, že jedno dítě moje je a druhé není. Kdybych ale neměla jinou možnost jak mít dítě, šla bych do toho okamžitě. Četla jsem rozhovor s lékařkou, která se právě touto problematikou zabývá a ta říkala, že dítě přejímá část DNA od ženy, která ho nosí a že ji nikdy nepřestane překvapovat, jak jsou ty děti svým matkám podobné. Není důležitý způsob, ale výsledek :kytka: :kytka:

EvulinkaH
Kecalka 380 příspěvků 30.11.18 23:44

@Janli můžeš prosím dát nějaký odkaz na ten článek?Děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 23:45

@Janli Moc mě Tvůj komentář potěšil :kytka:

Zakladatelko, mám dcerušku z darovaných vajíček. Zbyla jedna jediná k zavedení. Nikdy předtím jsem těhotná ani nebyla. Absolutně jsem nevěřila, ze to může vyjít. A vyšlo :srdce: . Prostě to bude Tvoje dítě. Pokud nemáš jinou možnost, neváhej. Není nad čím :hug: Hodně štěstí!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 23:47

Zadej na Google heslo epigenetika ;)

Janli
Kelišová 6336 příspěvků 30.11.18 23:58

@EvulinkaH Zkusím to dohledat. Bylo to v časopisu Téma, myslím, že v loňském roce. ? Neslibuju, že najdu, ale pokusím se.

LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 01.12.18 06:42
Jasticka 2
Nováček 4 příspěvky 02.12.18 17:09

Je to o tom,že právě mi dárkyně pomáháme k tomu aby mohli mít děti i v té rodině kde to jinde nejde.Ja jsem dárkyní a jsem ráda,že jsem mohla pomoc .Mám sama své děti a je to úžasné!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >