OHHS a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 21:58
Ohhs a sex

Ahoj holky prodělala jsem před měsícem a něco ohhs stim ze sem měla 10cm vaječníky… momentálně mám 7 Cm jsem ve 12+3 tt a s partnerem sem se trochu pomazlili něžně ( sex ) doktor chtěl ať se ještě setrim ale byli jsme opatrní… ale přemýšlím nad tím když jsme byli fakt opatrní jestli ten vajecnik nemůže prasknout nebo tak… mírně vajecnik cítím když zmacknu pravou stranu břicha ale sex mě nebolel nic všechno bylo v pořádku ale nedá mito nepřemýšlel zatím ani nekrvacim nic ale to už by se asi podle mě projevilo ne? Najdu někoho kdo stim má zkušenost? Děkuji :D :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >