Názory na sanatorium Helios 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 17.11.18 20:31
Názory na sanatorium Helios 2018

Ahoj holky,
prosím o nejčerstvější názory na Helios prosím. Spokojené? Nespokojené? Děkuju moc :-)

Reakce:
BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 17.11.18 21:10

Mám dvě HELIOScatka sice už z roku 2013 a 2016????a snad příští rok ještě pro jedno půjdeme.Ja jsem byla spokojená, přístup, chování.

Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 17.11.18 21:18

Super, tak snad budeme taky úspěšní :-) …Jsem zvědavá a mám strach jestli jsem vybrala dobře…Ted jsem čerstvě slyšela nehezké věci…

Uživatel je onlinemajdulacek
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 17.11.18 23:03

@Eva-Eva Mohu se zeptat jaké? :)

Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 18.11.18 15:54

majdulacek : Nehezké ;)

Hancez28
Povídálka 38 příspěvků 20.11.18 19:15

Ahoj holky, ja jsem byla vcera v heliosu na odberu vajicek, mela jsem jich 30, takze super. Oplodnovali jsme 20a dnes, tedy 1den mame 18 embriek. V jake fazi jsi klidne si vymenim pocity z heliosu, sama jsem take nekolikrat pochybovala a zjistovala kde co ????

Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 20.11.18 19:30

Jeee super, tak to je nadilka :-) my jjdeme na prvni konzultaci, jsem nervak..ale proste vim ,ze to bude dobre :-) ..prosim te kdyz jsi sla na prvni konzultaci a brali ti krev,mela jsi prijit na lacno?

Hancez28
Povídálka 38 příspěvků 20.11.18 19:34

O tom zda mam jit na lacno jsme se nebavili, ale ja na krev chodila vzdy rano, takze jsem prirozene byla ???? nadilka mozna, ale to PDG vse meni, jak financne tak na vysledku, coz me desi… Ja jsem primo u Texla a je opravdu prijemny, diky nemu jsem tam sla, protoze na nas s manzelem fakt zapusobyl

Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 20.11.18 20:17

Ni jsem zvedava na vsechno a od kdy tam hodite .

Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 20.11.18 20:20

Promin ,pisu jak neandrtalec…jsem v praci a na mobilu.Mam odpoledni :-)

Hancez28
Povídálka 38 příspěvků 20.11.18 20:20

Na konzultaci jsme byli poprve v dubnu. Pak jsme cekali prez mesic na nase geneticke testy, potvrdila se ta translokace a stimulovat jsme zacali az v rijnu, to bylo, ale diky tomu ze pred tim jsem pri stimulaci nebyli doma ja nebo manzel

Hancez28
Povídálka 38 příspěvků 20.11.18 20:21

Uplne v klidu, ja taky na mobilu ale doma ????

Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 20.11.18 20:25

Aha , a vammnenabidli tu inseminaci..a jak dloho jste se snazili?/uplne nervim z tech kontrol,al kvulinmimcu to vsechno zvladnu :-)

Eva-Eva
Nováček 10 příspěvků 20.11.18 20:26

A jak to resis v praci?

Hancez28
Povídálka 38 příspěvků 20.11.18 21:28

Ja jsem tam sla po rocnim snazeni, ale jsme oba plodni - manzel nadprumerne spermie a ja taky v poradku. Vedeli jsme ale, ze mam translokaci (geneticka vada v chromozomech, tzn.33% downuv syndr., 33% prenasec toho genu a jen 33% uplne v poho)- proto nam to asi ani neslo a nad ivf jsme uvazovali dlouho. Jinak bysme jeli dal prirozene- neslo to spis stresem… nyni jsem na neschopence, ale jinak jsem ted skoncila po nekolika letech v manegementu bez prace, budu pak neco hledat jen na chvili, abych neprisla o materskou (bez prace jsem teprve druhy tyden, proste se fakt zadarilo). Jinak jsem mela volnou pracovni dobu, takze pohoda, ale nez jsem stihla otehotnet tak prisli dlouho planovane zmeny(moje prace predana dodavateli) seslo se to fakt blbe, ale ted mam neschopenku a klid na ivf aspon. Potom vsak musim aspon na chvili neco najit… stresovalo me to, ale nic s tim ted nenadelam no

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >