Jaké jsou vaše zkušenosti s dárci u iui

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Xena25
Povídálka 11 příspěvků 15.11.18 18:14
3 iui zítra

Ahoj ženy, tak už se také pridavam. Zítra 3 iui s dárcem. Zmenila jsem teď darce, kdyz se tamtem 2× nepovedl. Jsem šíleně nervózní. Jaké jsou prosím vase zkušenosti s dárci? Ja jsem zdrava, on také musi byt, jinak by ho přeci nevzali. Achjo, tak snad už se zadari.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adulka24
Kelišová 5316 příspěvků 15.11.18 18:28

@Xena25 hodně štěstí :kytka: , věřím, že využít dárce, nebylo lehké rozhodnutí

Xena25
Povídálka 11 příspěvků 15.11.18 18:48

@Adulka24 děkuji :)
Horší bylo někoho vybrat, kdyz toho o darci moc neřeknou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 18:57

Nechci syckovat, ale dobre zkusenosti nemam - 3× IUI s kombinaci materialu partnera a darce, 1× AIUI cili ciste darce a nepovedlo se nikdy; dcera me zname je z IVF s darcem kt.neprisli na zavaznou genetickou chorobu a zdedila to, CAR se ani neomluvil… :nevim:

Xena25
Povídálka 11 příspěvků 15.11.18 19:00
@Anonymní píše:
Nechci syckovat, ale dobre zkusenosti nemam - 3× IUI s kombinaci materialu partnera a darce, 1× AIUI cili ciste darce a nepovedlo se nikdy; dcera me zname je z IVF s darcem kt.neprisli na zavaznou genetickou chorobu a zdedila to, CAR se ani neomluvil… :nevim:

Děkuji za reakci. I když takovou. To je mi opravdu moc lito. No, uvidíme. Už se na miminko tolik těšíme. Snad budeme mít větší štěstí. Zkoušíme zatím krátce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 19:05

@Xena25 ja take drzim pesti, je to na hlavu kdyz se nedari, o to hur kdyz se clovek musi smirit s darcem a pak toto, ze… u sebe mam podezreni ze odflakli pohlidani ovulky… jeden z tech pokusu jsem si MUDr stezovala ze se mi zdalo ze bylo po, a jen mi odpovedela ze preci ten matros nevylije do umyvadla… :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 19:19

Tak já tě zase povzbudím. Před 5-ti lety vyšla druhá AIUI, narodil se syn. Před rokem a půl 5× AIUI a nic. Změna CARU a tam vyšla hned ta první várka. Držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 19:26

@Xena25 Nam se teda IUI s DS taky nepodarila. Vyslo az 4. IVF s DS a ted cekame druhé ditko se stejnym darcem, tentokrát vysel hned první transfer. Mam ale snizene AMH, takze to mohlo mit vliv na to, ze to nejaky cas trvalo…

Xena25
Povídálka 11 příspěvků 15.11.18 19:38

Moc dekuji všem. Zkušenosti jsou opravdu různé. 14 dnů zase budu jako na trni a budu si zakazovat se tak pozorovat. Alespoň už nemám tak divné pocity po inseminaci někoho, koho jsem nikdy neviděla. Počítala jsem s tím a stejně jsem z toho byla po první aiui taková zmatená :)
Ale tohle je úplně jedno. Hlavně ať už se to povede… silim ze všech tehulek okolo :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 19:45

6× IUI s dárcem a nepovedlo se (ale až někdy po čtvrtém či pátém pokusu zjišťovali průchodnost - jeden vejcovod neprůchodný, a jednou dělali pozdě).
Pak 3×IVF , povedla se první dvě, třetí ne ač to byl ten samý dárce.

Xena25
Povídálka 11 příspěvků 15.11.18 20:12

To upřímně také vůbec netuším. Kolik dávek od dárce rezervovat pro případné sourozence.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 05:53

Nás se u posledního IVF ptali, jestli chceme stejného otce, že už splnil „počet dětí“, ale že prý ještě jeho sperma mohou použít. To třetí IVF bylo po šesti letech po druhém úspěšném.

Xena25
Povídálka 11 příspěvků 30.11.18 06:46

Ahoj ženy, tak dnes jsem 14 dpo, menses nikde a to jsem ji po každém iui měla 13 dpo snad i na minutu přesně. Test negativní. Cítím se úplně stejně jako při prvních 2 iui s dárcem. Tedy příznaky žádné, jen prostě divný pocit. Spíše spojený s tím vzrušením z očekávání vysledku… kdy myslíte zkusit další test? Děkuji moc :)

Irna
Nováček 5 příspěvků 30.11.18 09:21

Ahojky. Rozhodnuti pro darce neni jednoduche sama to znam. Na inseminaci nam to nikdy nevyslo. Tet jsme po 1 ivf a svete div se zadarilo se..bylo mi vysvetlovano ze i kdyz folikul naroste jeste neznamena ze v nem je vajicko a to bohuzel zadny doktor na ultrazvuku nemuze videt. Cim jsi starsi tim je to horsi. Po case nam iui prislo jako vyhazovani penez a sli jsme do ivf..opozdeni menstruace delaji leky pokud nejake uzivas.. napr utrogestan..

Xena25
Povídálka 11 příspěvků 30.11.18 12:47

@Irna u nás jiná možnost není, s tím darcem jsem tedy uplne v pořádku. Leky žádné neuzivam. Věk me zatím netlačí, takže chci zkoušet iui dal, i kdyz je šance mala. Jelikož ja jsem zdravá a dárce musi byt také, takže ivf až v krajním případě.. ale samozřejmě uz 2 nepovedené pokusy za námi, takže se priostruje… A další testování kdy? Třeba 16 dpo?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >