Utukutu nebo houpaciho konika?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2636
10.11.21 18:55

Utukutu nebo houpaciho konika?

Ahoj, co si myslite ze bude dite bavit vic? Co je uzitecnejsi, lepsi? Takova ta duhova houpacka - prkenko utukutu (prip.jina znacka) a nebo klasicky houpaci konik? Co byste poridili vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71607
10.11.21 19:02

Utukutu. Naši na koní stejnak jezdili jen ve stoje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14993
10.11.21 19:18

Mym polodivokym detem dobrovolne nic z toho, nikdy, za zadnych okololnosti. Nejradsi bych vyhodila i gauc :mrgreen:. To jsem Ti moc nepomohla, ale bavilo by je asi vic to utukutu :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
10.11.21 19:26

Duhova houpačka, hlavně ta dětem vydrží hromadu let, koník je bude bavit chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
10.11.21 19:27

Utukutu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33136
10.11.21 19:34

Pro jak velké děti? Naše čtyřletá dostane koně. Přeje si ho, jezdíme, a Utukutu mají možnost na dobu místech využít a nezaujalo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71607
10.11.21 19:37
@Hobitka píše:
Mym polodivokym detem dobrovolne nic z toho, nikdy, za zadnych okololnosti. Nejradsi bych vyhodila i gauc :mrgreen:. To jsem Ti moc nepomohla, ale bavilo by je asi vic to utukutu :think:.

A co by hrozilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.21 19:38

Utukutu - určitě využiješ mnohem víc způsoby (houpačka, klouzačka, schovávačka, postýlka, na hraní jako most pro zvířátka…) než klasického koníka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17097
10.11.21 19:45

Pro jak stare dítě? Ja jsem k prvním narozeninám koupila uplne božího, rucne dělaného koně. A je to hit. Utukutu nakonec mame taky. A zatím si s nim moc neumi hrat. Radsi bych zvolila takove to houpací prkno se spruslemi. To je na cvičení, kam chodime, a leze po tom furt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
10.11.21 20:23

Máme obojí a zatím vítězí koník, ale myslím, že až prcek povyroste, tak bude vítězit utukutu. Prostě obojí je pro jinou věkovou kategorii.

Ale pokud bych se musela rozhodnout jen pro jedno, vzala bych utukutu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14993
10.11.21 21:50
@Lama Lama píše:
A co by hrozilo?

To neznas moje deti. Jednou jsme byli u zname na zahrade a zapovedela nam dalsi pristup :mrgreen:, pac moje deti ukazaly jejim detem asi 5 zpusobu, jak se tam uspesne zasebevrazdit - jeji deti za nekolik let kazdodenniho pouzivani zahrady nenapadl ani jeden :zed: :zed: :zed: :mrgreen:. Predpokladam, ze by na tom byly schopne nekoho katapultovat z okna, ac se vyrobce dusuje, ze to neni mozne. (Jiz mnohokrat vyvratily dedeckovo tvrzeni, ze ta vec se rozhodne neda prevrhnout.) Ale uprimne verim, ze pro vetsinu deti je to super vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17097
10.11.21 21:56
@Hobitka píše:
To neznas moje deti. Jednou jsme byli u zname na zahrade a zapovedela nam dalsi pristup :mrgreen:, pac moje deti ukazaly jejim detem asi 5 zpusobu, jak se tam uspesne zasebevrazdit - jeji deti za nekolik let kazdodenniho pouzivani zahrady nenapadl ani jeden :zed: :zed: :zed: :mrgreen:. Predpokladam, ze by na tom byly schopne nekoho katapultovat z okna, ac se vyrobce dusuje, ze to neni mozne. (Jiz mnohokrat vyvratily dedeckovo tvrzeni, ze ta vec se rozhodne neda prevrhnout.) Ale uprimne verim, ze pro vetsinu deti je to super vec.

Chudáci nekreativní :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71607
10.11.21 21:57
@Hobitka píše:
To neznas moje deti. Jednou jsme byli u zname na zahrade a zapovedela nam dalsi pristup :mrgreen:, pac moje deti ukazaly jejim detem asi 5 zpusobu, jak se tam uspesne zasebevrazdit - jeji deti za nekolik let kazdodenniho pouzivani zahrady nenapadl ani jeden :zed: :zed: :zed: :mrgreen:. Predpokladam, ze by na tom byly schopne nekoho katapultovat z okna, ac se vyrobce dusuje, ze to neni mozne. (Jiz mnohokrat vyvratily dedeckovo tvrzeni, ze ta vec se rozhodne neda prevrhnout.) Ale uprimne verim, ze pro vetsinu deti je to super vec.

A to jinak žijete v holobyte, stůl, židle a další nábytek privrtany k podlaze jak v zalari? :think: nebo co jim brani udělat katapult z jakéhokoli jiného vybavení domácnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14993
10.11.21 22:02

@Lama Lama Prave ze nic, takze nehodlam sbirku vhodneho materialu rozsirovat :mrgreen:. Ale kdybych mohla, tak ty zidle k podlaze s radosti privrtam - v cem to bylo - to byl nejaky Irving, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14993
10.11.21 22:06

@Lama Lama Jinak ja nejradsi s detma jsem venku. Doma je nebezpecno :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat