Reklama

UTZ cysta v ledvině:-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikitanikita
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 06.12.10 18:11
UTZ cysta v ledvině:-(

Ahoj maminky jsem dnes totálně na dne prisla jsem z UTZ a male nasel pan doktor cystu na ledvine ktera tam predtim nebyla takze nas cekaji sama vysetreni…mag­neticka rezonance a nejspis porod v Motole a hned po porodu operace Jsem z K.Varu a porod v Motole si nedokazu predstavit ale to je fuk hlavne aby mala byla zdrava!!!Měla jste take nektera u prcka cystu na ledvině??? :nevim: Je o velikosti 19,8mm a je bez cevního prokrvení :nevim:

Reklama

Reakce:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 06.12.10 19:55

Ahoj, mám sama cystu na ledvině. Mám to od narození, jen mi na to přišli až v 6 letech. Ale to byl jiný problém.. Mám teď jen jednu ledvinu, na ní cystu s nějakým parenchimen, nebo co a v pohodě. Mám dvě děti a nijak mě to neomezuje. Jen chodím na každoroční kontroly (krev a moč)- Přeju hodně zdraví!!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >