Uvidí přátelé můj příspěvek na Facebooku?

5137
16.2.21 11:43

Uvidí přátelé můj příspěvek?

Ahoj.Chci se zeptat. Když dám inzerát na fb bazárek tak ho uvidí přednostně všichni koho mám v přátelích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8238
16.2.21 11:55

To by mě taky zajímalo jak funguje. Protoze se mi taky kolikrát objeví, že někdo z přátel prodává v FB bazaru ve kterým nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8522
16.2.21 11:56

@GabinkaCh pokud to dáváš do nějaké skupiny tak ano. U těch skupin pak myslím záleží na jejich nastavení, jestlu jsou veřejné nebo uzavřené. Pokud to dáváš na Marketplace, tak je tam možnost skrýt před přáteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
16.2.21 12:00

Záleží na tom jestli jsi s přáteli ve stejné inzertní skupině. A jestli je skupina veřejná, pak mohou tvé inzeráty vidět. Já v žádné inzertní skupině na FB nejsem, tak žádné inzeráty přátel nevidím.

Vždy jsou vidět nejdříve nové příspěvky a ty které jsou okomentované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7926
16.2.21 12:05
@GabinkaCh píše:
Ahoj.Chci se zeptat. Když dám inzerát na fb bazárek tak ho uvidí přednostně všichni koho mám v přátelích?

Neuvidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63608
16.2.21 12:10

@GabinkaCh pokud market place, tak uvidí, pokud to dáš do soukromé skupiny, tak jen ve chvíli, kdy jsou členy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2993
16.2.21 16:14

Bazárky na FB jsou většinou veřejné skupiny. Tam to mohou vidět i lidé, kteří ve skupině nejsou, FB jim může tvůj příspěvek v takové skupině ukázat, aby tě nalákal také do té skupiny.
Pokud je skupina uzavřená, tak příspěvky jsou viditelné jen pro členy skupiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
16.2.21 19:26

Vidím inzeráty tých čo sme v rovnakej skupine, ak je skupina verejná alebo ho komentuje ďalší priateľ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat