Už dál nemůžu - přítel

Anonymní
9.1.20 06:38

Už dal nemůžu - přítel

Ahoj…chci se spis vypsat než radit, co by jste na to řekly…
S přítelem jsme spolu 6 let a máme půlroční holčičku. Jo.. Hádky sem tam v našem vztahu byly ale od asi upulky prosince máme totální krizi…porad se jen hadame… :,( i když se snažím byt OK tak si prostě něco na me najde…jsou to úplně zbytečné hádky…třeba příklad vcerejsek…mela. přijít tchyně a říkám. mala zrovna ale půjde spát a on mi vycte ze si to blbe s ni planuju ze zrovna kolem 16h usne…ze jkdyz vim ze prijde návštěva at necham. malou protáhnout trošku at nespí atd tak to prostě nejde se nezacit hádat… Porad me z něčeho obviňuje když nemá důvod (jiní chlapi) porad ze si beztak píšu a když je v práci si tu vodím nekohooo…nedělám nic a nikdy bych neudělala urazí me to…včera jsem byla já ponížená která za nim pricupitala a řekla ze už se nechci hádat objali jsme se atd a byli OK…konečně po dlouhé době..ale ted prostě ZAS…v 6 ráno mi Brni od něj mobil…ze mi píše něco na messengeru a jsem aktivní a neodepisuju mu…kolečko bylo nevybarvene ale aktivní jsem fakt byla nevím co s tím bylo ale WiFi atd jsem mela vypnutou já mu poslala screen ze jsem aktivní nebyla tím ze jsem.mela.mezi zpravama jeho vcerejsi zprávy ještě..jako. důkaz..a on prostě me zas odpalkoval ze tu někoho mám. atd…mala mi spí konečně dyl jak pres 6 hod ranní a já mužů zas cumakovat protože Mi. udělal nervy :( a tak je to porad něco na me hledá a už me to nebaví ale odejit prostě nechci jsem tak zmanipulovana ze to nejde ze me.desi víc představa víc byt s. malou někde sama než tady ve třech… Jsem tak zmanipulovana ze si říkám ze chci byt v. pohodě aby od. nás. neodešel ale na. druhou stranu chci byt ta drsná co už si to. nenechá líbit a da mu to najevo nevím co. dělat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

38312
9.1.20 06:46

Tak mu to dej najevo. Třeba mu vyčti, že se málo stará o malou. Na hrubý pytel hrubá záplata. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14930
9.1.20 07:02

Vy si spolu uděláte dítě, ani ne měsíc vám to skřípe a už tu litá vzduchem rozchod :roll: buď si sednete a promluvte si a hlavně jeden druhého poslouchejte nebo zkuste nějakou poradnu, kouče,… ať vám s tím někdo pomůže. Hlavně prosím tě nezačni vyčítat ty jemu stejným stylem, to se nikam nedostanete a vztah půjde opravdu do kytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 07:35

U nás podobně, dítě 4m. Chápu jak se cítíš, u nás je to asi ještě horší. Já na jednu stranu souhlasím s @terien, že rozchod je tady až na posledním místě, ovšem na druhou stranu moc dobře vím, jak je tohle psychicky vyčerpávající. Chodí domů v 18h a já se celý den jen děsim toho, jak ten čas letí, že brzo bude doma a zase budou řeči. Přitom má navařeno, naklizeno, dítě šťastný, já vypadám jak před porodem. Člověk by si myslel, že by měl být spokojený. No není. Má teď nějaký starosti v práci, chápu to, podporuju. Bohužel je do toho tak ponořenej, že si frustraci vybíjí na mě.
Radu pro tebe nemám. U nás „jak on ke mě, tak já j němu“ nefunguje. Ani ignorace. Ani prosby, ať mě nechá na pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
2910
9.1.20 07:59
@Anonymní píše:
Má teď nějaký starosti v práci, chápu to, podporuju. Bohužel je do toho tak ponořenej, že si frustraci vybíjí na mě.
Radu pro tebe nemám. U nás „jak on ke mě, tak já j němu“ nefunguje. Ani ignorace. Ani prosby, ať mě nechá na pokoji.

A co použít starý dobrý klidný rozhovor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 08:24

@Cenarius Zkuste žít s člověkem, co má diagnostikovanou psychickou ppruchu a pak si pokecáme o tom, jak je takový člověk schopný vést klidný rozhovor. Nikdy se nedostanete dál než k pasivní agresi, kdy se o sobě dozvíte, že jste to nejhorší, co ho potkalo, ačkoliv den předtím nebo den poté jste naopak tím nejlepším a plánuje růžovou budoucnost.

• Nahlásit
  • Citovat
14930
9.1.20 08:25
@Anonymní píše:
@Cenarius Zkuste žít s člověkem, co má diagnostikovanou psychickou ppruchu a pak si pokecáme o tom, jak je takový člověk schopný vést klidný rozhovor. Nikdy se nedostanete dál než k pasivní agresi, kdy se o sobě dozvíte, že jste to nejhorší, co ho potkalo, ačkoliv den předtím nebo den poté jste naopak tím nejlepším a plánuje růžovou budoucnost.

To je pak velmi chytré si s někým takovým udělat dítě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8067
9.1.20 08:30

Ani omylem bych mu neposílala důkaz, že jsem nebyla online 8o On ti stejně nevěří. Sedni si s ním, a vysvětli mu, že tohle jeho chování, podezírání atd, vede pomalu jistě k tomu, že se rozejdete. K tomu už to ale směřuje dávno, ještě než se vám narodila malá že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 08:30

@terien Bohužel se to zhoršuje, předtím takový nebyl. Tím, co teď prožívá v zaměstnání se to dostalo někam, kam bych nečekala a denně poslouchám, jak jsem k ničemu, ačkoliv v zápětí popře, že by něco takového vůbec řekl. Jak mám asi teď utéct? Od příštího měsíce rodičák, našetřeno mám, ale určitě ne tolik, abych mohla žít sama, rodiče v důchodu a nikoho jineho, kromě pár přátel nemám. Sháním aspoň brigádu, dělala jsem práci, kterou bych mohla vykonávat z domova, tak třeba se mi poštěstí a pokud se to s partnerem nezlepší, budu moci zase žít normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
8067
9.1.20 08:44
@Anonymní píše:
@terien Bohužel se to zhoršuje, předtím takový nebyl. Tím, co teď prožívá v zaměstnání se to dostalo někam, kam bych nečekala a denně poslouchám, jak jsem k ničemu, ačkoliv v zápětí popře, že by něco takového vůbec řekl. Jak mám asi teď utéct? Od příštího měsíce rodičák, našetřeno mám, ale určitě ne tolik, abych mohla žít sama, rodiče v důchodu a nikoho jineho, kromě pár přátel nemám. Sháním aspoň brigádu, dělala jsem práci, kterou bych mohla vykonávat z domova, tak třeba se mi poštěstí a pokud se to s partnerem nezlepší, budu moci zase žít normálně.

Uf, žít s takovým člověkem, chce asi penvé nervy. To tě obdivuju, že je máš. Nedokázala bych každý den doma čekat a mít strach, s čím že zas přijde, proč dostanu vynadáno dnes atd. Brzy z toho budeš mít nervy v háji i ty, a časem i vaše dítě, nebo naopak mu přijde normální, jak se táta chová k mámě a bude se tak chovat taky. Sama jistě víš, že se to nezlepší, spíše naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 11:18

Bohužel jsem to také tak míchala, strach, kdy přijde domů a co zas bude špatně.. jediné, co mne k tomu napadá napsat, že někdy ti chlapi jsou slaboši, trochu stresu v práci, doma malé dítě, možná méně pozornosti k nim.. a jediné co umí je stále něco vyčítat, dělat dusno.. zakladatelce přeji pevné nervy, asi také v klidu a hodně komunikovat, pokud to půjde, tak má způlky vyhráno..
lehko se to radí a vím, jak těžké je v tom žít.. hodně mi pomáhalo dělat si hezký čas, kdy jsem sama, dělat, to co mne baví apod. Ale stejně to mrzí, že společný čas s partnerem, rodinou není v poho..
Ze srdce přeji hodně sil..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.20 12:01
@Anonymní píše:

Tohle znám moc dobře… Mohu se zeptat, co má diagnostikováno za nemoc/poruchu?
Já nakonec odešla. Stal se z toho každodenní teror. Moje dítě v tomto nemohlo vyrůstat, byl by z něj uzlíček nervů.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama