Už dávat podzimní boty?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.09.11 12:30
už dávat podzimní boty?

ahoj
včera jsem zjistila, že kluci vyrostli z botasek, takže váhám, jestli rovnou koupit kožené kotníčkové na podzim nebo jestli ještě investovat do nějakých kecek? co radíte? nechodíme ven často, teď jsem úspěšně nemocná už měsíc a kluci si to předávají, jak štafetu. finance mi radí podzimní, rozum ještě kecky :-D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 07.09.11 12:32

Podzimní.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 07.09.11 12:32

Ahoj :wink:

Dneska jsem nad tím přemýšlela … kecky taky máme a prckové je až tak moc nenosili, spíš sandále, ty jsou fakt onošený. Kecky jim teda ještě zřejmě jsou, ale asi bych koupila ty podzimní :think:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 07.09.11 12:34

Ahoj, asi uz ty podzimni si myslim …

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.09.11 12:36

holky a jakou velikost, bert má teď doma sandále 23 a má tam tak 3-4mm místo, když mu ale koupím boty 24 tak bych řekla, že dlouho nevydrží, ty mají stélku 15cm, jenže vel 26 má stélku až 16 :nevim:

já jak jim mám kupovat boty, tak mám nerva :(

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 07.09.11 12:38

A 25 :?: Nebo 24,5 jestli se dělaj :think:

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.09.11 12:39
janinkaz píše:
Ahoj :wink:Dneska jsem nad tím přemýšlela … kecky taky máme a prckové je až tak moc nenosili, spíš sandále, ty jsou fakt onošený. Kecky jim teda ještě zřejmě jsou, ale asi bych koupila ty podzimní :think:

no ty kecky jsou tak na těsno, mladšímu dvojčeti možná ještě trochu jsou, prvorozenému ne, ale haxnu tam nacpe :) mají ještě pláťáky a tam je to asi na stejno, prostě jim jsou najednou jen sandále (holiny jsem ani nezkoušela, měli je jednou :-x )

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 07.09.11 12:39

No ona také každá značka má jinak dlouhou stélku, takže já když jdu kupovat boty, tak jí obkreslím nohu, změřím si to ( nyní má 15,5 cm) a pak s tou vystřihlotinou vybírám boty, které zkouším..Třeba sandále měla v létě protetika 24, k tomu plné boty santé 25 a nyní na podzim má Peddy 26 s menší rezervou tak 0,5cm..
Takže rozhodně se neřídit velikostmi bot ( čísly), ale spíše vše znovu přeměřit a pak vyzkoušet.

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.09.11 12:41

jsem se přepsala vel 25 má stélku 16cm, vel 24 stélku 15, vel 23 stélku 14,5cm. Z 24 mi může za měsíc vyrůst v 25 se utopí :(
normálně nákupy mám fakt ráda, ale kupovat boty pro dvojčata je horor

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.09.11 12:42
Lizbeth píše:
No ona také každá značka má jinak dlouhou stélku, takže já když jdu kupovat boty, tak jí obkreslím nohu, změřím si to ( nyní má 15,5 cm) a pak s tou vystřihlotinou vybírám boty, které zkouším..Třeba sandále měla v létě protetika 24, k tomu plné boty santé 25 a nyní na podzim má Peddy 26 s menší rezervou tak 0,5cm..
Takže rozhodně se neřídit velikostmi bot ( čísly), ale spíše vše znovu přeměřit a pak vyzkoušet.

já kupuju pořád stejnou značku u bati, takže vím, že to odpovídá těm tabulkám. momentálně mají nohu 14 a 14,5 cm, dneska jsem obkreslovala nohy , tak snad dobře

asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 07.09.11 12:43

Podzimni myslis lehce zatepleny? To bych nebrala. Normalni kozeny boty. Moje decka je nosi dokud nezacne mrznout, menim jen tloustku ponozek :) Loni mela holka takovy podzimni, lehce zatepleny a moc je neuzila :think:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 07.09.11 12:45

Presne jako Lizbeth :lol:
Navic musim eliminovat zkouseni, on to nesnasi :roll: , takze jsem obkreslovala doma nohu na ctvrtku.
Jinak se teda muism priznat, ze jsem ted na prechodny obdobi, tzn, pred zimnima, koupila Bobbi shoes v Deichamnu, za 400. Min. tyden. Ma to na 2 mesice, chodime ven ted tak na hodinu. Vybrala jsem myslim kvalitni, teda pokud jde o tvar atd. Ja ted na par tydnu nebudu kupovat boty za patnact stovek, to se mi nechce, koupim pak poradny zimni a kvalitni snehule.
Tak dobre vyber !

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 07.09.11 12:47
nakukovatelka píše:
Presne jako Lizbeth :lol:
Navic musim eliminovat zkouseni, on to nesnasi :roll: , takze jsem obkreslovala doma nohu na ctvrtku.
Jinak se teda muism priznat, ze jsem ted na prechodny obdobi, tzn, pred zimnima, koupila Bobbi shoes v Deichamnu, za 400. Min. tyden. Ma to na 2 mesice, chodime ven ted tak na hodinu. Vybrala jsem myslim kvalitni, teda pokud jde o tvar atd. Ja ted na par tydnu nebudu kupovat boty za patnact stovek, to se mi nechce, koupim pak poradny zimni a kvalitni snehule.
Tak dobre vyber !

Já taky koupila levnotu Peddy za 499.-, páč s tím počítám jen na září, říjen a na jaro už ne..A plácnu se přes kapsu u sněhulí.. :mavam:

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.09.11 12:49
asha píše:
Podzimni myslis lehce zatepleny? To bych nebrala. Normalni kozeny boty. Moje decka je nosi dokud nezacne mrznout, menim jen tloustku ponozek :) Loni mela holka takovy podzimni, lehce zatepleny a moc je neuzila :think:

zatepleny ne, proste kozeny kotnikovy
http://www.bata.cz/artikl/95663

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.09.11 12:53

že by vydržely na jaro, tak o tom si ani nenechávám zdát, zatím jsem musela i na léto kupovat sandále x2, takže spotřeba byla 2× kecky, 3× plá%táky , 4× sandále, na zimu chci pořádný kožený vyšší s kožíškem a kdyby napadlo moc sněhu a oni se rochnili tak jenom nějaký obyč sněhule

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >