Už mám všeho plný zuby

Anonymní
4.11.20 08:17

Už mě všechno se.re

Ahoj, asi ani nechci radu, spíš si jen pokecat… Jsem ve 36tt, doma mám malý dítě. Už jsem na nervy z toho covidu.. Denně od někoho z rodiny slychavam - ze od manžela v práci je nekdo pozitivní, u mojí mámy v práci taky někdo pozitivní… Lidi lezou do práce kdyz jim je blbe, včera zrovna od mojí mámy kolega, od rána mu bylo zle, šel domů až odpoledne kdy měl horečku. Přitom pracují v domově pro seniory. Už toho mám plný zuby.. Na mě to má vliv asi jako když řekněte že máte vši a začnete se drbat.. Od včera jsem unavená, mám trochu kašel. Ani nevím jestli to je tím těhotenstvím, tím že v noci nespím, nebo mi fakt něco je… Nebo jsem prostě jen nachlazená protože teď jsme s dcerou docela dost venku - spí v kočárku.. Bojím se horecek, toho že budu rodit sama někdo na izolaci s nahubkem… Do teď jsem to tak úplně neřešila, ale už to na mě padlo.. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3299
4.11.20 08:37

Řekni všem okolo, ať ti podobné informace nesdělují, ideálně se ani nenavstevujte uvnitř, ale běžte třeba na procházku. Chytit to můžeš a nemusíš, stres snižuje imunitu, takze se zkus uklidnit, ať si neškodíš. Porid si nějaké kvalitní céčko a rybí tuk, ať podporis imunitu. Držím palce, ať vše dobře dopadne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.20 08:39

Mě zase hrabe z dětí, které mám doma. Online výuka ve 2. třídě…do všeho ho musím nutit, nedodržuje co si dohodneme, všude bordel, u onlinu s ním musím sedět, jinak se ztrácí, nestíhá. Všude bordel, oběd ve 14h, do toho studuji VŠ a čekají mě státnice. Na BP jsem ještě ani nehmátla - jen načítám, k tomu mám taky online výuku, dcera online balet, syn online skaut… manžel podniká, věčně pryč, jediné kam vypadnu, je na stáž - takže mne manžel vystřídá…ale ze stáže stejně přijdu večer totálně zničená. V noci pes 3× chce ven, když náhodou ne, tak zas mě vzbudí něco jiného a jsem třeba 3-4h vzhůru. Věci mi padají z ruky a vrcholem je 2× požár hrnce na plotně - dala jsem rozpálit olej a pro něco odběhla, jenže přitom někdo něco chtěl, nebo někde něco bylo třeba a pak už bylo pozdě. K tomu dělám manželovi administrativu a účto, starám se o platby a veškeré formality. Takže jsem třeba zapomněla dceru odhlásit ze školky a jiné drobnosti. Jsem unavená, vyčerpaná a nemám kdy si orazit. Muž sice klidně uvaří, uklidí co mu řeknu, děti vykoupe, uspí, klidně s nimi jde ven - nemá problém - ale mě prostě těch pár hodin nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4741
4.11.20 12:31

Jo taky mě štve ten Covid, řeči kdo má nebo nemá Covid už ani neposlouchám, na zprávy nekoukám a mám klid. Jestli budu mít nebo nebudu mít Covid je mi celkem jedno - respektive zajímá mě to stejně, jako jestli budu mít např. zánět mozkových blan nebo anginu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
4.11.20 12:54

Přestaň to tak řešit. Když to má člověk chytnout tak to chytne a může se tomu vyhýbat jak čert kříži. Pokud maminka pracuje v domově pro seniory, tak ji řekni jak se věci mají a chvilku se prostě nestýkejte a manželovi řekni ať se o nikom dalším kdo to bude mít v práci nezmiňuje a hned bude mít tvoje dušička větší klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
5.11.20 12:43

Rekni at o tom pred tebou nemluvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
6.11.20 17:49
@Anonymní píše:
Ahoj, asi ani nechci radu, spíš si jen pokecat… Jsem ve 36tt, doma mám malý dítě. Už jsem na nervy z toho covidu.. Denně od někoho z rodiny slychavam - ze od manžela v práci je nekdo pozitivní, u mojí mámy v práci taky někdo pozitivní… Lidi lezou do práce kdyz jim je blbe, včera zrovna od mojí mámy kolega, od rána mu bylo zle, šel domů až odpoledne kdy měl horečku. Přitom pracují v domově pro seniory. Už toho mám plný zuby.. Na mě to má vliv asi jako když řekněte že máte vši a začnete se drbat.. Od včera jsem unavená, mám trochu kašel. Ani nevím jestli to je tím těhotenstvím, tím že v noci nespím, nebo mi fakt něco je… Nebo jsem prostě jen nachlazená protože teď jsme s dcerou docela dost venku - spí v kočárku.. Bojím se horecek, toho že budu rodit sama někdo na izolaci s nahubkem… Do teď jsem to tak úplně neřešila, ale už to na mě padlo.. :?

Myslím, že si to moc bereš. Jestli to chytíš nebo ne stejně neovlivníš.
Vyražte někam na procházku za město. My to taky tak děláme. TV nemáme, info na netu o covidu nesledujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 08:22

Co zabralo mě? Přestala jsem poslouchat media, na Facebooku jsem si vypnula skupiny kde to řeší. Pokud někdo
z mé přítomnosti o tom začne mluvit, okamžitě ho zastavím. Byla jsem před zhroucením a už jsem se srovnala.
A víte lidi kdy mi toto všechno došlo? Nedávno jsem byla nakupovat. Při vstupu do nákupní zóny jsem byla svědkem, jak se potkaly čtyři důchodkyně. To bylo radosti, ahoj Máňo, ahoj Stáňo, už jsme se dlouho neviděli začali se objímat, utvořili hlouček u vstupu a regulérně tam půl hodiny drbali. Mě v tu chvíli došlo, że vlastně skupina, kvůli které se celá tato šaškárna dělá, má celou tuto situaci úplně na háku. Najednou jako když se mi rozsvítí začala jsem pozorovat chování ostatních lidí zjistila jsem, že jediný kdo se strachem v očích dodržuje nějaká nařízení jsou převážně maminky s dětmi. Toto prozření mi otevřelo oči a hodně moc mi pomohlo. Tímto posílám velké díky důchodkyním. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
8.11.20 09:39

@Jasmina Marie Možná máš pravdu.Ale pokud chceš na někom hledat chyby, podívej se na svůj pravopis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.20 12:02

@smutny klaun2 asi jsi mě špatně pochopil tady nejde o hledání chyb, jinak na muj pravopis se vyprdni, mam na to papir jsem dislektik a diktuji do googlu. Hledej pointu ja jim skutečně nesmírně děkuji - důchodcům. Díky nim jsem se zbavila vlastniho strachu. Moc mi pomohli. Moje slova si přeloží každý tak, jak je sám nastavený. Pokud myslíš že hledám chyby zamysli se prvně sám nad sebou jestli to nejsi právě ty kdo hledá chyby na druhých. Jako třeba můj pravopis. Prostě to tak je. Blbů co se mě za to ve škole posmívalo bylo už dost. Zkus si o dislexii třeba něco přečíst, nikdy nevis kdo sedí za klávesnicí než začneš machrovat s pravopisem. Třeba ti jednoho dne takový dislektik zachrání život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
8.11.20 15:48

@Jasmina Marie Ahoj, jen se tě chci zastat, mám to podobně, no prostě čeština je můj kobyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
8.11.20 20:50
@Jasmina Marie píše:
@smutny klaun2 asi jsi mě špatně pochopil tady nejde o hledání chyb, jinak na muj pravopis se vyprdni, mam na to papir jsem dislektik a diktuji do googlu. Hledej pointu ja jim skutečně nesmírně děkuji - důchodcům. Díky nim jsem se zbavila vlastniho strachu. Moc mi pomohli. Moje slova si přeloží každý tak, jak je sám nastavený. Pokud myslíš že hledám chyby zamysli se prvně sám nad sebou jestli to nejsi právě ty kdo hledá chyby na druhých. Jako třeba můj pravopis. Prostě to tak je. Blbů co se mě za to ve škole posmívalo bylo už dost. Zkus si o dislexii třeba něco přečíst, nikdy nevis kdo sedí za klávesnicí než začneš machrovat s pravopisem. Třeba ti jednoho dne takový dislektik zachrání život.

Přesný zásah :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat