Už nevím, co si počít...

Anonymní
23.10.20 21:32

Uz nevim co si počít

Ahojky
Už nevím co mam dělat.
Treba mi poradite nebo já už fakt nevím.
Jsem v těžké situaci a nevim jak s toho ven.
Je mi 28 a bydlim u rodičů
Mam insolvenci důvody jsou takove ze jsem byla hrozne blbá nána a naletela sem.
Stratila sem praci a v tehle dobe si nemohu i poradne najit praci. :? :,(
Do toho nemam dobry vztah s matkou protoze me nenávidí duvod neznam. Ostatni sourozence to je pohada dava jom vsechno prvni posledni ale ja od malicka mam sni problemy nikdy sem nemela klid stydela sem se uz i brat kamarády na návštěvu protoze me vzdy pred nima jen ponižovala. Nadavala sproste atd.. pritom jsem ze vsim. pomahala nikdy sem nedelala zadny problemy spis naopak kdyz neco bylo ja sem byla ta ktera pomahala to bylo az do nedavna.
Uz sní nevydržím a vyhazuje me z bytu za nic pro nic jen ze reknu třeba ze se mi nechce udělat veceri jelikož jsem nemocná. Nevim co mam delat nemam kam jit ani jak si platit svoje pohledavky jsem uz fakt na dně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
866
23.10.20 21:39

Jednou bude líp. Taky sem to měla podobné, a před trictkou sem si našla partnera pro život, a zacli sme spolu žít. Dluhy splatis. Ignoruj ji já už sem imuni na urážky. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 21:49

Tak očividně tvoje máma není zase tak špatná, když tě u sebe ve tvém věku nechá bydlet. Kdyby tě opravdu nenáviděla, tak tě nechá klidně bydlet na ulici. Můžeš si najít nějakou práci na dělnické pozici i s ubytováním na ubytovně, pár let to vydržet než si splatíš dluhy a pak se postavit na vlastní nohy. Jo a vím o čem mluvím, kdysi jsem zvonila u kamarádky, že ten den nemám kde spát a vlastně ani další dny. Skončila jsem na ulici z hodiny na hodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 21:53

Nechává me tu jen aby si neudelala ostudu pred známými.
Každa kamarádka mi to rekla ze me nenávidí ze tohle neznají od sve matky a ze jde videt jak dela rozdily..
Ja jsem udelala hodne chyb protoze jsem byla moc hodna az blbá a ted na to doplacim.
Nevydrzim to uz..

• Citovat
  • Nahlásit
3937
23.10.20 22:01
@Anonymní píše:
Ahojky
Už nevím co mam dělat.
Treba mi poradite nebo já už fakt nevím.
Jsem v těžké situaci a nevim jak s toho ven.
Je mi 28 a bydlim u rodičů
Mam insolvenci důvody jsou takove ze jsem byla hrozne blbá nána a naletela sem.
Stratila sem praci a v tehle dobe si nemohu i poradne najit praci. :? :,(
Do toho nemam dobry vztah s matkou protoze me nenávidí duvod neznam. Ostatni sourozence to je pohada dava jom vsechno prvni posledni ale ja od malicka mam sni problemy nikdy sem nemela klid stydela sem se uz i brat kamarády na návštěvu protoze me vzdy pred nima jen ponižovala. Nadavala sproste atd.. pritom jsem ze vsim. pomahala nikdy sem nedelala zadny problemy spis naopak kdyz neco bylo ja sem byla ta ktera pomahala to bylo az do nedavna.
Uz sní nevydržím a vyhazuje me z bytu za nic pro nic jen ze reknu třeba ze se mi nechce udělat veceri jelikož jsem nemocná. Nevim co mam delat nemam kam jit ani jak si platit svoje pohledavky jsem uz fakt na dně.

Najdi si praci, v marketu atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20020
23.10.20 22:41
@Anonymní píše:
Každa kamarádka mi to rekla ze me nenávidí ze tohle neznají od sve matky a ze jde videt jak dela rozdily..
Ja jsem udelala hodne chyb protoze jsem byla moc hodna az blbá a ted na to doplacim.
Nevydrzim to uz..

najdi si práci s ubytováním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
23.10.20 23:10

S tím bydlením můžeš mít pravdu, v rodině máme stejný případ, kde teda nechávala takhle bydlet svou dceru jenom aby před rodinou nevypadala hloupě, ale dceři dělala peklo, co oddlužení? co psycholog (nebyla bys na ty pocity sama)?, co pronájem pokoje (ne celý byt)?, práci zkus u firem rozvážejících potraviny, vzdělání minimální a potřebují teď lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
24.10.20 00:28
@Anonymní píše:
Nevydrzim to uz..

Tak asi má důvod být na tebe naštvaná :think: když to nevydržís, jdi pryč.. Pokud je pro tebe lepší být třeba na ulici atd.. Můžeš zkusit azylaky, bydlení u kámošů atd.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
24.10.20 00:52

Ahoj :mavam: já se někdy v 17ti odstěhovala bydlet ke klukovi. Do teď si pamatuju, jak jsem byla největší frajerka, protože žádný rodiče za krkem. Jenže on byl hajzl. Já to tenkrát neviděla. Měl pěkný byt, já se tam nastěhovala k němu. Než jsem zjistila, že je v nájmu, který neplatí. Já tu dobu studovala. Měl dva psy…no, a bydleli jsme asi od března do června v zahradní chatce. Žádná elektřina, žádný topení, voda akorát na záhony. Mamka to věděla a věřím, že proplakala noci, jenže co se mnou, že. Pamatuju si, jak jsem si ráno v pět čistila zuby v ledové vodě v sudu a pak tlapala dva kilometry na praxi. Byla nám zima, bylo houby co jíst. Pak jsme si našli byt. On nikdy moc nepracoval. Naivní s růžovými brýlemi jsem si kvůli němu vzala půjčky. Prodával drogy. Pak jsem došla do fáze, že bych i odešla, ale věděla jsem, že by už nikdy nedal ani korunu na moje splátky. Občas mě praštil… střih, klapka… rodiče zatáhli dluhy, splácela jsem jim to. Mám maturitu, úžasnou dceru, žádné dluhy, čistý SOLUS, auto za vlastní peníze, papíry na kamion, ujetých hromadu kilometrů, realizuju se autodopravě, hraju si s myšlenkou dodělat vejšku, čekají mě zkoušky způsobilosti dopravce…na něj nikdy nezapomenu, je to moje ostuda, černý bod v mém životě. Ale nevzdala jsem se, opřela se do toho. Udělej to stejný, makej na sobě, na své nezávislosti a bude to dobrý. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 04:46

@martina.se helw nevis nic o mem zivote zadny duvod nemá. Řika to každý. Takovy veci proste malo kdo pochopí.

• Citovat
  • Nahlásit
326
24.10.20 07:35

Ahoj, vydrz to, bud rada ze te necha u sebe bydlet…ta insolvence je hrozna vec, i na psichiku…vsechno co si vydelas ti seberou..z 9000 si sama bydleni nezaplatis :/ nezbyva ti nez to vydrzet, praci si sezenes ta se vzdycky najde jen hledej a alespon pak nebudes travit tolik casu doma..drz se a priste uz nenalet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
24.10.20 08:08
@Anonymní píše:
@martina.se helw nevis nic o mem zivote zadny duvod nemá. Řika to každý. Takovy veci proste malo kdo pochopí.

Tak hlavně, jak si to vše umíš omluvit, že.. Máš pravdu, vím o tobě jen to, že jsi mladá žába, žiješ u maminky, nelíbí se ti to a jsi neschopná to změnit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29036
24.10.20 08:14
@Anonymní píše:
Nevydrzim to uz..

Práci s ubytovnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
24.10.20 09:02

Mas pravdu nikdo nevíme nic o tvém životě, ale zase tvrdit že mam insolvenci jen protože jsem hodna… Já ve 28 letech nezaměstnaná s insolvenci u rodičů, tak po me půjdou… což je pochopitelné ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
24.10.20 14:30

Tak nevím, jak to u vás vypadá, když je máma na tebe hnusná, když jsi nemocná, tak asi nebude žádný ideál, na druhou stranu si uvědom, že mít doma a pořád živit svý dítě i ve 28 letech je dost blbá představa i pro mě. Jestli jste samy 2 a máte malý byt, tak to musí být i slušná ponorka, nejlepší vztahy mají rodiče s dětmi, které už doma nebydlí. Proto má se sourozenci vztahy lepší.
Já měla život „zařízenej“ ve 23 letech, ve 28 už dítě, kariéru, slušný bydlení, rodiče jsem zvala na dovolený a snažila se jim trochu splácet, co do mě vložili. Chápu, že nemáme všichni stejný možnosti a schopnosti. Člověk může mít i smůlu. Ale je potřeba pochopit, že mámě asi budeš už na obtíž, sama má asi hluboko do kapsy.
Jestli jsi nemocná, tak máš možná i psychiku na dně. Neboj, to přejde, uzdravíš se. Pak si najdi práci s bydlením nebo aspoň spolubydlení. Jestli to s mámou nejde, bydli na čas s někým ze sourozenců a pak se postav na vlastní nohy. A i když mám s rodiči výborníé vztahy, bydlet s nima, tak mi polezou určitě strašně na nervy, fakt to není tak vzácné, že se s mámou šatně snesete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama