Už to nezvládám (práce)

Anonymní
10.11.20 19:05

Už to nezvládám (práce)

Už to nějak nezvládám. Když sem do prace nastoupila, bylo to vše celkem chaotické. Dělala sem chyby atd. Snažila sem se ze všech sil, abych dokázala, že na to mám. Byla sem vydeptaná, zvažovala odchod. Kdyz uz sem dokázala, ze na to mám zklidnila sem se, na vse se líp soustredila a celkově se i profesně rozvíjela. V nedávné době se mi podařilo udělat chybu, která mi byla dost vytčena a od té doby se zas vše navaluje. I sebemenší výtka i když není oprávněná mě tzv. porazí. Nedokážu se bránit, chce se mi brečet, rozklepu se, nemůžu se soustředit, nemůžu spát, pořád nad tím přemýšlím, občas si říkám, že kdybych tu nebyla, nemusím nad tím přemýšlet. Možná bych odešla, ale v dnešní době není snadné hledat práci a mám strach, že by volali do teto prace a asi by o me neřekli nic pěkného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60912
10.11.20 19:07

Tak se na to vykašlali a jdi jinam.. V dnešní době málokdo zjišťuje reference :think: pokud jsou výtky moc a neopodstatněne, už může jít o šikanu a můžeš se bránit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
10.11.20 19:22

Dojdi si k doktorovi pro prasky na uzkost. Vyspis se, prerovnas chemii v hlave a treba se ti povede tomu postavit lepe. A reference zas tolik firem nezjistuje, maximalne si overi, zes tam pracovala, nekdy ani to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 19:24

Pokud jsi už v téhle fázi, tak už to pravděpodobně bude horší a horší. Je dobré umět odejít včas. Opravdu to za to nestojí. Začni se pohlížet jinde a uvidíš, že seženeš lepší. Kdyžtak třeba v práci řekni že už se cítíš trochu vyhořelá a potřebuješ si dát pauzu ( aby nebyli nastvani, že odcházís za lepším).

• Citovat
  • Nahlásit
3939
10.11.20 20:06

Dala bych výpověď. Nervy a stres, nic z toho není dobrého pro tvé zdravi, a to je a vždy bude prostě nejdůležitější. Všude jinde ti bude lip :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 20:08

Jsi ve zkušebce? A pokud ne, souhlasili by s rozvázáním pp dohodou, nebo by trvali na 2 měsíční výpovědní době? Tyhle věci bych zvážila… :think:

Každopádně trochu se dokážu vcítit asi, protože v bývalé práci jsem měla kolegyni „za všechny prachy“, která mi záviděla určité věci, a proto mě od 1. dne deptala a šikanovala. No, byl to boj o čas jakoby z mojí strany, kdy jsem odpočítávala každý den do doby, kdy odejdu. Byla jsem teda ve zkušebce - tzn. šlo to pak ze dne na den.

Anonym: info o bývalém zaměstnavateli

• Citovat
  • Nahlásit
9
10.11.20 20:21

Byla jsem v práci necelé tři měsíce, nebyla jsem nijak ponižována nebo dokonce káraná, ale tak mi ta práce a lidí kolem neseděla, nespala jsem, do ní jsem chodila pokaždé úplně otrávená…odešla jsem ve zkušební době, vedoucí na mě byla naštvaná, byla se mnou spokojená, ale prostě fabrika a milion lidí nebyla pro mě. Vzala jsem první zástup, který se mi nabízel a jsem maximálně spokojená, místo zástupu už mám smlouvu na neurčito…takže chápu, jak se cítíš…hledej, někde to na tebe také čeká. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
10.11.20 20:27

Ono rada dej výpověď je jednoduchá. Něco jiného je když bydlíte ve městě kde je větší šance s prací. Horší na vesnici kde je prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5386
10.11.20 21:08

@GabinkaCh Já musím souhlasit, hlavně tohle bude problém v hlavě zakladatelky a nikde není psáno, že to v jiný práci bude jiný. Můžou tam být zlé ženské, vedení, co jí tímto rozhodí a bude zase tam kde byla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
10.11.20 22:18

Vzala jako takový trénink. Zkus se naučit se v té práci za sebe postavit, hned se ze všeho nehroutit a postavit se zpět na nohy navzdory nějakému nezdaru. Nic horšího než o tu práci přijít se ti stát nemůže. Do života ti to bude jen ku prospěchu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 18:41

Taky doporučím ukončení. Sama jsem to teď zažila. A to to byla má vysněná práce a krásné placena. Bohužel jsem stresovala kvůli vedení. Rady hoď se do klidu, neber si to tak a to bude dobrý jsem slyšela neustále. Až jsem si odvařila své zdraví. Tělo prostě vypovědělo a řeklo dost. A to ne po psychické stránce! Teď jsem šťastná. Naskytla se práce o které jsem dřív ani nepřemýšlela a jsem vážně ráda, že to takhle dopadlo všechno. A co je paradox tak teď je práce hodně 8o asi se lidí právě bojí měnit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 19:57

A jak pracovat na svem pracovnim sebevedomi. Kdyz jemi neustale srazena a na studium a chvilim sama pro sebe kvuli detem nemam cas?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 21:31

Ahoj, jsem na tom stejně, jako bych to psala já…už chodím na psychoterapie, zatím moc nepomáhá…sebemenší pochybení hodně prožívám, mám jednu nepříjemnou kolegyni která hezky využívá každé příležitosti aby mne shodila…tak se v tom plácání, budu ráda když se to tady rozproudi a budeme se vzájemně podporovat…anonym kvůli té terapii…

• Citovat
  • Nahlásit
302
11.11.20 21:52

Ono těma chybama se člověk učí, a taky jsou chyby a chyby. Jestli máš jinou práci, tak bych šla jinam. Ono všude je něco, hledat práci a zatím pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 22:18

Ja presla z projektu, kde jsem mela minimalni dohled a fajneho sefa, ktery chyby nevycital na projekt, kde je paradoxne o dost jednodussi napln, ale vice kontroly. Mam jednu mezivedouci navic, ktera vse peclive kontroluje. Jsem z toho taky otravena, protoze jsem se pri zaucovani parkrat preklikla, neco opomnela. Pripadam si jako blb. Takze opravdu zalezi na kolezich, vedeni. Pod nekym si muzes pripadat schopna a pod nekym neschopna.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama