Sex po potratu, zvýšená teplota a bolesti

21
21.9.19 16:26

Už tomu nerozumím?

Ahoj holky možná mi tu za to někdo vynadáte.. Ale věřím že i pochopíte.. Po 8 letech jse nam s manzelem podarilo.. Otehotnet prirozene… Nejdrive jsem byla na iui.. Nepovedlo se.. A za 3 mesice jsem otehotnela prirozene ale bohuzel to skoncilo samovolnym potratem… Potrat byl 3.9 revize 4.9 2019.. Krvacela jsem 6 dni.. Je pravda ze jsem si hodne cetla.. Ze po potratu je pohnojeno.. Kdyz jsem zacla uz jen spinit tak 4 den po revizi.. Tak jsme s manzelem spolu zacli soulozit.. Ano vim nesmi se.. Hrozi infekce atd.. Vim to holky ale uz se stalo… Diky bohu 18.9 kontrola u me gynekolozky vse v poradku… Abych presla k moji otazce holky… Uz cca 5 dni me poboliva a pycha na boku na brise a strili mi to podbrisko… Nekdy to zaboli v prsu To nemluvim o vajecniku pravem taky pycha.. Zvisena teplota 37.. 37,1 Test jsem delala 15.9 negativni… Kdybych byla tehotna znovu pani doktorka by to vydela na ultrazvuku ze? Nebo je brzo i na test? Co myslite? Mozna je to jeste po potratu… Nechci tu byt za blazna ze se mooc hlidam jen chci znat vase zkusenosti? Dekuji vam moc ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12871
21.9.19 16:34

Jestli jsi těhotná nebo ne fakt nevím. Ale souložit v šestinedělí je pitomost. Zvýšená teplota může signalizovat nějaký zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.9.19 16:37

@divine woman No jo uz se stalo.. Zanet asi ne kdyz sem byla nedavno na kontrole… Znam plno holek co necekali 6 nedeli… Nevim jen sem chtela znat jine zkusenosti.. V pondeli jdu na krev.. Tak se uvidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8994
21.9.19 16:43

Zatím je to moc brzo, abys byla těhotná, max. můžeš mít ovulaci a proto ty bolesti. Vždyť jsi 14 dní po revizi, ještě se ti ani nemusel obnovit cyklus. Vydrž a uvidíš.

Je fakt brzo na cokoli, i na krev, otěhotnět jsi ještě nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12871
21.9.19 16:45

@Wait Netlač tolik na pilu. Otěhotnět můžeš. Určitě se zadaří znova. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.9.19 16:46

@AnastazieB ja vim taky me to napadlo… A moc vam dekuju.. Ze jste tak mile odepsala… Mam hodne precteno.. Jsou i pripady kde holky otehotni po potratu hnes ale to jde o stesti… Ale vam moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.9.19 16:47

@divine woman ano ja vim.. Muze se to podarit kdikoliv… Je pravda ze bych si to prala co nejdrive jako kazda :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8994
21.9.19 16:49

@Wait to sice ano, můžeš otěhotnět po potratu hned, ale i tak k tomu potřebuješ ovulaci. A opravdu není možné, abys 17 dní po revizi už měla za sebou i ovulaci a už tolik času, aby bylo poznat případné těhotenství. To je jako bys řešila jestli nejsi těhotná třeba v polovině cyklu. Prostě je ještě moc brzo, těhotná zatím nejsi nebo ne v takové fázi, aby to někdo poznal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.9.19 16:53

@AnastazieB ano asi mate pravdu.. Hold si budu muset pockat :expressionless: :expressionless: je to nekonecne to cekani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 17:11

@Wait a kdy czk ten sex? Test pozná něco tak 12 dní po styku a doktor ultrazvukem tak za tři týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.9.19 17:26

@Bubla Bůčková ano.. No asi stejne.. Tehotna asi nebudu… I kdyz mam vselijake priznak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.9.19 17:28

@Bubla Bůčková sex byl vicekrat ale poprve 5.9 a pak dva dny za sebou… A pak ob den..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 17:31
@Wait píše:
@Bubla Bůčková sex byl vicekrat ale poprve 5.9 a pak dva dny za sebou… A pak ob den..

Den po revizi jo? 8o a ještě po tolika letech, no sexuální život máte krásnej :D však počkej na první ms, hlídej ovulaci atd atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4721
21.9.19 17:43

@Wait revize byla 4.9. Sex 5.9. To je snad vtip ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 18:18

Podle mě teď těhotná nejsi. Ty příznaky co popisuješ budou nejspíš ovulace takže od teď za 2 týdny bys mohla mít pozitivní test pokud se zadaří.

Nechápu kam jste spěchali. Aspoň do toho 18 jste mohli počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama