Třikrát potrat

83
11.9.19 12:32

Třikrát potrat

Ahoojte holky je tu někdo kdo prodělal 3 krát potrat a mini se i tak. zadarilo?? Jsem úplně bezradná a už nevím co dal můj dr mi udělal akorát genetiku a víc semnou neresi :( :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2835
11.9.19 12:42

Ja 2× tedy…v 27tt a 19tt…rikali, ze mam v sobe neco, co nici muzske chromozomy…tezko ti radit, kazdy jsme jiny..ja se nikdy nevzdala, nebrecela, ta sila, mit dite a kluka k tomu, byla vzdy po tom mnohem silnejsi…dcerka byla nedonosena a pak dva potraty, vsichni kolem me videli spatne..mno a ja se rvala, neverila…proste jsem nekde v hlouby duse vedela, ze to tak bude…syna jsem prenasela, zdravy, krasny kluk..nic z tech cernych scenaru, se nevyplnilo..drzim palce…v ostatnich vecech, jsem srab..ale co se tyce ditete, ta sila ve me byla obrovska, nikdy jsem to nevzdala, neresila, kdo si co mysli…drz se…drz se a ver…myslim na tebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
11.9.19 12:44

To je mi lito. :( Ja potratila 2×, poprvy nekdy v 9tt, podruhy v 6tt. Za mesic od druhyho potratu jsem byla zas v tom a ted mi tu vrnej dvojcata. Neztracej nadeji, jsou holky, co potrati i vicekrat a stejne to nakonec dopadne dobre. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
11.9.19 12:44

Mamka dvakrát, vždy mezi 2-3 měsíce, nevím jak se to počítá týdnově, ale pak se zadařilo a těhotenství na klid a bratr v pořádku :hearts: Neboj věř v tom a ono to dojde, nic nevzdávej, přijde to ani nebudeš vědět jak. Přeju mnoho štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
11.9.19 12:45

@Bugaboo ahooj a dělali ty jaké testy nebo tak něco já jsem odhodlaná jít do dalšího at to stojí co to stoji :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.19 12:46

Ahoj, nevěs hlavu, 3× jsem potrat neprodělala, ale 2×, jednou v začátku a poté v hodně pokročilém stadiu těhu… :,( Přišlo mi nereálné, aby se mi narodilo zdravé dítě, všechny maminky, které donosily miminka až do konce mi přišly jako z jiné planety. Hodně mi pomohly příběhy žen, které prodělaly to samé. Vždy jsem se snažila co nejdřív otěhotnět, i přes kontraindikace lékařů. Vždy ihned po potratu. A mám nyní dvě překrásné zdravé děti. I když teda celé tehu byly nervové peklo.. VŠECHNY ženy, co v okolí znám a prodělaly i 5 potratů, všechny mají děti. Neboj. Otěhotnět můžeš a to je DŮLEŽITÉ. Už teď vím, že se to brzy podaří!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.19 12:50

Moje kamarádka je teď těhotná pošesté a má doma zatím dvě zdravé děti. Dva potraty byly už ve vyšším stadiu.

• Nahlásit
  • Citovat
83
11.9.19 12:58

Holky moc děkuji za prispevky strašně mi to. pomáhá ještě skusim brát femibion a budem zkoušet znova :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.19 12:59

Potratila jsem už 3×. Naposled ve 13tt. Mám už ale syna. Všechny potraty jsou až po něm. Na druhé dítě stále čekám.

• Nahlásit
  • Citovat
83
11.9.19 13:01
@Anonymní píše:
Potratila jsem už 3×. Naposled ve 13tt. Mám už ale syna. Všechny potraty jsou až po něm. Na druhé dítě stále čekám.

Ja uz mám také. syna ale s přítelem by jame chtěli ještě jedno aspoň spolu ttaky syn před 10 lety v pohode těhotenství a teď 3 krát potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
11.9.19 13:06

Když to čtu, tak si říkám, to je hrozný, co si ty ženský musí vytrpět, než se jim zadaří. Všem vám držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.9.19 13:11

Můj manžel byl 7. pokus. Tchýně potrácela i ve 20. týdnu. Jen tehdy nebyly ultrazvuky, genetika, léky a podobné vymoženosti. Prostě museli doufat, že příště to vyjde. A jednou to vyšlo. Mají nakonec 2 zdravé děti, jen na ně čekali víc než 10 let.

• Nahlásit
  • Citovat
47933
11.9.19 13:14

Já bych v prvé řadě zašla někam k odborníkům a nechala vás důkladně vyšetřit. Ona ta příčina může být celkem jednoduše zjistitelná a dobře léčitelná (imunologie, hematologie…) a přitom při nezaléčení se to může opakovat. Nebo se nic nenajde a je to jen hloupá náhoda a napočtvrté to klapne i bez léčby, ale aspoň bude člověk vědět, že je OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6591
11.9.19 13:19

Ahojka, presne jak rika @ugluk ..dukladne vysetrit.. ja mela vzdy biochemicke tehu (uz ani nepocitam kolikrat) a nasla se imunologicka pricina.. po asi 4 letech.. objednat se klidne i na vlastni pest nekam, nenechat se odradit.. lehce se drzim toho „vyhodi me oknem, vratim se dverma“..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5824
11.9.19 13:28

@szamara mám tří potraty 2013,2014 a 2018 a v roce 2016 se mi narodilo zdravé miminko a teď jsem znovu těhotná. Ale začala bych to řešit, my to řešili už po tom druhém potratu, chce to zajít na imunologii, genetiku. Buď změň doktora nebo zajdi do CAR, oni Vás tam oba dva vyšetří. Nám tedy v CAR udělali jen genetiku, a zbytek jsme si zařídili sami, na imunologii jsme jeli do Plzně k paní doktorce Ulčové-Gállové a byli jsme moc spokojeni. Může to být jen nějaká blbost. U mne nikdy nezjistili čím to je, až na moji leidenskou mutaci jsme měli všechna vyšetření v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama