Už týden má zvýšenou teplotu

405
23.2.08 21:46

Už týden má zvýšenou teplotu

Ahoj všichni, můj čtyřletý syn od začátku ledna s malými přestávkami marodí - napřed chřipka s kašlem,rýmou (léčeno Spiropentem,jitrocelovým sirupem s echinaceou) a se streptokokem pneumonia (léčeno kapkami Pamyconem).
Po dvou týdnech doma byl Pavlík týden ve školce, znova horečka a kašel,(léčeno jako předtím),výtěr už pneumokoka neprokázal.
Skoro 3 týdny se léčil doma (čekám vždy,až úplně dozní kašeli rýma) a po 3 dnech ve školce opět zvýšená teplota, tentokrát zatím bez rýmy a kašle. Ta teplota trvá od pondělka, je to max. 37,5,ale denně, jinak na nic nestěžuje, jí dobře.
V pátek jsme byli u dr, udělala odběr moči a výtěry, v pondělí budou výsledky, tak jsem docela nervózní.
Máte prosím někdo zkušenost s dlouho trvající teplotou? Budu moc vděčná za všechny odpovědi,díky.
Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4597
24.2.08 12:54

Ahoj, včera jsem si četla tvůj dotaz a nemám žádnou radu. U nás je to totiž to samé, s tím rozdílem, že malému je rok a fous a teplotu má už vlastně měsíc. nejdřív to začalo průjmem, tak že má malej virosu, jenže průjem přes všechny léky měl skoro dva týdny a teď mu zůstala jen ta zvýšená teplota. Před chvilkou jsem mu naměřila 38. Měli jsme jedny ATB, teď máme druhý a dva výtěry ze zadečku, jeden z krku, jednou krev a nikde se nic nenašlo. Už jsem z toho docela na nervy, jinak mu není vůbec nic - nekašle, nerýmuje, jí normálně.
Pokud bude teplota do středy, tak máme přijít, jsem zvědavá, co nám doktorka pak řekne.....

Třeba někdo poradí, ale zatím to na to moc nevypadá… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4597
24.2.08 12:55

Ahoj, včera jsem si četla tvůj dotaz a nemám žádnou radu. U nás je to totiž to samé, s tím rozdílem, že malému je rok a fous a teplotu má už vlastně měsíc. nejdřív to začalo průjmem, tak že má malej virosu, jenže průjem přes všechny léky měl skoro dva týdny a teď mu zůstala jen ta zvýšená teplota. Před chvilkou jsem mu naměřila 38. Měli jsme jedny ATB, teď máme druhý a dva výtěry ze zadečku, jeden z krku, jednou krev a nikde se nic nenašlo. Už jsem z toho docela na nervy, jinak mu není vůbec nic - nekašle, nerýmuje, jí normálně.
Pokud bude teplota do středy, tak máme přijít, jsem zvědavá, co nám doktorka pak řekne.....

Třeba někdo poradí, ale zatím to na to moc nevypadá… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama