Zvídavé dítko

28414
12.2.08 16:29

Zvídavé dítko

Ahoj :wink:
Můj syn se mě včera zeptal (nebylo to poprvé) : „Máš taky pindíka?“ Říkám mu že nemám, že holčičky a maminky pindíky nemají, že jim neroste. A on „Musím to jít říct tátovi, že nemáš pindíka.“ :lol: Táta mu řekl to samé co já. Ale co mu mám říct, až se mě jednou zeptá „A co teda máš?“
Vím, že se mě na to klidně může zeptat za rok, ale taky třeba zítra. A já netuším, jak mu odpovědět. Nazí před ním chodíme, takže rozdíl asi už chápe, nebo tak nějak tuší…

Můžete mi poradit, jak to bylo u vás a klidně i v jakém věku?

Předem moc děkuji, Jana :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
12.2.08 16:30

Pravdu, pravdu a jen pravdu. Ty máš přece pipinku ;)

Nebo ne? :o

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
12.2.08 16:35

Jo Lesi :lol: Mám ji :lol: :lol: :lol:

Já právě myslela, jestli není blbý říkat mu to pipinka nebo boženka, prostě takhle pitomě :o
No ale zase nemůžu říkat tak malýmu prckovi, že mám klitoris a vaginu, žejo :lol: Jemu taky neříkám, že má penis 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
12.2.08 16:44

„Muži mají penis a ženy mají vaginu.“ jak pravil ve školce syn gynekologa v nějakým filmu… :lol:
Ale asi bych prozatím zůstala u pindíka a pipinky.Nebo jiných interních názvů. A tohle je ještě dobrý, počkej, až přijde na miminko v bříšku a jak se tam dostalo! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
12.2.08 17:00

ccc, jak se dostalo tam je malina… Prima dotaz je, jak se dostalo ven :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
12.2.08 17:08
janinkaz píše:
Jo Lesi :lol: Mám ji :lol: :lol: :lol:Já právě myslela, jestli není blbý říkat mu to pipinka nebo boženka, prostě takhle pitomě :o
No ale zase nemůžu říkat tak malýmu prckovi, že mám klitoris a vaginu, žejo :lol: Jemu taky neříkám, že má penis 8)

Promiň, ale mě to tak pobavilo :lol: :lol: :lol: my taky doma máme pipinku :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
12.2.08 17:39

Pipinka a piňďa je fakt ok, popis porodu byl horší, zvlášť když viděl pár fotek kde byla Anička od krve. Jednou jsem si to vyslechla jak tocoby skoro 6 ti letý vyprávěl kamarádovi, škoda, žejsem si to nezapsala. Ukončil to fakt dobře- " jen nevím jak tou dírkou vylezla ta hlava!!!!! A to je fajn Mílo, že kluci neroděj!!!!!!' Viď? " Ale je fakt, že to vysvětlování jak se tam " to " semínko dostalo bylo mnooooohem horší. Zvlášť když koukal jako že si vymýšlím a je to určitě jinak.Fakt bych chtěla vědět, co mu tam běží..... Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
12.2.08 18:00

Za sebe musím říct, že jsem se zapotila víc při popisu, jak se tam miminko dostalo, než jak se dostalo ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
12.2.08 19:55

no u nás zas bude překvápko až poprvé uvidí pinďu páč jsme samy a tak normálně říkám pipku ale že je ještě něco jiného to zatím netuší-no počítám že v létě na koupališti to zjistí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
12.2.08 19:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holky když vidím, co mě čeká :wink: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.2.08 19:57

Tak u nás se zatím řešilo jen jak se dostane dítě ven a stačilo říct, že ho vyndal doktor :-) A to jsem neměla císaře :-) Jo a mám pocit, že kdo nemá pindíka jako by byl poloviční… :-) aspoň pro našeho kluka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
28414
12.2.08 20:12

Holky :lol: :lol: :lol:

Když tím, že mám kluka, tak je pro mě pindík v pohodě. No a já tý svojí pipinka neříkám, tak mě to nejde moc přes pusu, chápete :lol: :lol: :wink:

Je to legrace s těma prckama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
13.2.08 07:55

Janinko, tak to máme podobný problém, taky jsem ještě nevymyslela přijatelný terminus technikus.
U nás zatím fungujeme tak, že klici mají pindíka a holky ne. Občas proběhne hláška typu „holky mají podprdu“ nebo teď zahlásil, že maminka má chlupy. Ale teď máme doma měsíční holčičku, takže průzkum pokročil, s vysvětlením kudy kaká byl spokojený, to mají stejně, ale to čůrání mu pořád nějak nejde na rozum.
A jak se mimčo dostalo dovnitř naštěstí vůbec neřešil, ven miminko prostě vylezlo a basta. (že bych měla málo zvídavé dítě?) A teď je jeho oblíbená hra zalézt na zemi pod deku, kde křičí „já jsem miminko, já jsem v bříšku, já se rodím, já už jsem naroděnej v porodnici…“ a vylézá ven. A občas k tomu přizve další rodinné příslušníky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
13.2.08 08:07

Jája má pindíka, tatínek má pindíka a maminka má pipinku. Co chtít víc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
19249
13.2.08 09:39

Ahoj
Náš Kuba i taťka mají lulana.Taťkovi se „pindík“ nelíbí. :roll: A když se narodila,v Kubových 2 letech,Gabča,tak už dávno věděl,že máme (holky) pipinu.
Na vysvětlení porodu je dobrý Krteček a maminka. :lol: Nevím jestli Kuba tuší,jak se mimčo dostane do bříška,ale ten porod má zmáknutý.Ovšem s přidáním doktora (ten v krtečkovi není). Jak se dostane mimčo do bříška nevím jestli ví.Ale co se děje s jídlem,které sníme už asi tak rok a půl ví naprosto přesně. :wink:
Teď jsem se zeptala Gabky,jestli ví,jak se Radeček dostal z břicha.Tak mi řekla,že jsem ho vytlačila. 8O No není to chytrá holčička? :wink: :D Ale jak se dostal do bříška neví.A ani zatím nejeví zájem o to to zjistit. :wink:

Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama