Hádky s přítelem

Anonymní
8.5.20 13:39

Už za tebou nepřijdu

Co dělat, jsem ve vztahu s přítelem 7rok. začalo to skřípe, hodně se změnil, sex nic moc, spíš sporadicky, spíš než já ho zajímají kamarádi, samotná v garáží, kde si pořád online s někým píše. Počít, že někoho má mám, ale spíš než vztah asi zatím nijaké to otukavaní. No nevím, cítím z něho nezájem. Jenže sex…přijde fakt jednou do měsíce možná dvakrát a chce to, já pokaždé povolim a pak jsem ztoho vykolejena. Před týdnem byl zase a to už jsem ráno nevydržela a šla mu říct(spíme odděleně), že pokud mě nemá rád, ať si jen kvůli sexu zamnou nechodí. Ze pokud není důvěra a úcta, ze uz nic takového nechci aby dělal, ješte jsem mu tekla že je sobec, celé týdny myslí na sebe, a na sex občas jsem mu dobrá. Řekla jsem mu, že mě to mrzí a šla. Opět týden práce, samota, on on_line a včera večer mě opilý probudil, že mi chce říct, že když je sobec tak že už nepřijde. Odpověděla jsem mu, že ano jsem ráda že to pochopil. Úplně mě to naštvalo, otočil to, protože jsem ho odmítla. Ale už opravdu nemůžu, je to jako začarovaný kruh. On si stále jede svoje, žádný rodinný život nevede a ještě mi přijde zopakovat co jsem mu řekla! Nemůžu prostě i kdybych sebevíc chtěla se mu dát, když necítím lásku a připadám si jako matrace.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1394
8.5.20 13:42

Odejdi od něj. Jednoduché.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9812
8.5.20 13:42
@Anonymní píše:
Co dělat, jsem ve vztahu s přítelem 7rok. začalo to skřípe, hodně se změnil, sex nic moc, spíš sporadicky, spíš než já ho zajímají kamarádi, samotná v garáží, kde si pořád online s někým píše. Počít, že někoho má mám, ale spíš než vztah asi zatím nijaké to otukavaní. No nevím, cítím z něho nezájem. Jenže sex…přijde fakt jednou do měsíce možná dvakrát a chce to, já pokaždé povolim a pak jsem ztoho vykolejena. Před týdnem byl zase a to už jsem ráno nevydržela a šla mu říct(spíme odděleně), že pokud mě nemá rád, ať si jen kvůli sexu zamnou nechodí. Ze pokud není důvěra a úcta, ze uz nic takového nechci aby dělal, ješte jsem mu tekla že je sobec, celé týdny myslí na sebe, a na sex občas jsem mu dobrá. Řekla jsem mu, že mě to mrzí a šla. Opět týden práce, samota, on on_line a včera večer mě opilý probudil, že mi chce říct, že když je sobec tak že už nepřijde. Odpověděla jsem mu, že ano jsem ráda že to pochopil. Úplně mě to naštvalo, otočil to, protože jsem ho odmítla. Ale už opravdu nemůžu, je to jako začarovaný kruh. On si stále jede svoje, žádný rodinný život nevede a ještě mi přijde zopakovat co jsem mu řekla! Nemůžu prostě i kdybych sebevíc chtěla se mu dát, když necítím lásku a připadám si jako matrace.

Proč s ním zůstáváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
8.5.20 13:49

Promiň, ale chyba je hlavně v tobě. Jste spolu 7 let, spíte odděleně, nejste partneři, nemáte pravidelný sex, nevyhovuje ti způsob jeho života, to co dělá atp. Je tvoje chyba, že si s ním stále ve vztahu a namlouváš si bůh ví co. V okovech tě snad nedrží, tak se seber a jdi když je tak hroznej a nestěžuj si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 13:49

Máme spolu dítě. A vím, že jí má rád. Mě bohužel né. Nerozumím proč ale chce sex, i když jen občas.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.5.20 13:52

@ivašot. Protože doufám že se to srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
16380
8.5.20 13:56
@Anonymní píše:
Máme spolu dítě. A vím, že jí má rád. Mě bohužel né. Nerozumím proč ale chce sex, i když jen občas.

Prostě si potřebuje vyprášit pytel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3311
8.5.20 13:57
@Anonymní píše:
Máme spolu dítě. A vím, že jí má rád. Mě bohužel né. Nerozumím proč ale chce sex, i když jen občas.

No tak všichni víme, že muži mají sex jen z lásky :roll: tak naivní snad nejsi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 14:01

@divine woman jak prosté, jen v tom hledám lásku, která není, bože je to tak jasné a já čekám na zázrak, který už nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
4482
8.5.20 14:13
@divine woman píše:
Prostě si potřebuje vyprášit pytel.

No takhle naprudko!?!? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 14:13

Ale on ten sex nechce ani tak kvůli sobě, jen to dělá dlouze mě a on ani kolikrát není udělaný. Líbí se mu jak ja si to užívám? Mě se to líbí, to každopádně akorát vztah je porušeny.

• Nahlásit
  • Citovat
22611
8.5.20 14:15
@Anonymní píše:
Ale on ten sex nechce ani tak kvůli sobě, jen to dělá dlouze mě a on ani kolikrát není udělaný. Líbí se mu jak ja si to užívám? Mě se to líbí, to každopádně akorát vztah je porušeny.

Jinými slovy nepřitahuješ ho, nechce tě, dělá to jen kvůli tobě, abys neprudila. A změnil se určitě po dítěti, že

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
8.5.20 14:15

@Betty MacDonald Pardon :oops: ale jinak to asi nebude. Mohla jsem napsat, že si potřebuje ulevit, no. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4482
8.5.20 14:17
@divine woman píše:
@Betty MacDonald Pardon :oops: ale jinak to asi nebude. Mohla jsem napsat, že si potřebuje ulevit, no. :lol:

V pohodě :mrgreen: Jen vtípek :mrgreen: :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama