Už žádný like?

Anonymní
9.2.21 00:24

Už žádný like ?

Předem se omlouvám zda jsem dala do špatné kategorie, ale opravdu nevím kam toto téma zařadit.
Už podle názvu bych řekla, že to zní jak od puberťáka, ale třeba některá ví o co jde. I když jsem žena asi ženám nerozumím 🤷‍♀️
Abych se moc nerozepisovala tak to napíšu stručně. Mám kamarádku se kterou jsme byli nerozlučné. Já jí ze vším pomohla od půjčeni peněz což bylo hodně často až po práci na baráku a se vším možným. Opravdu přítomna 24/7 a kdykoliv připravena pomoct. Nikdy jsem jí nic neudělala ani nezradila. Já brala jako kamarádku hlavně ji i když ona jich měla víc, ale to mi bylo jedno jsem aktivní člověk když nemohla Ja byla s přítelem nebo někde. Věděla, že mě trápí miminko, že to nejde a vždycky mi říkala jak dítě nechce. Jenže co se nestalo jsem v 8 měsíci 😍 😍 když jsem ji to natěšeně oznámila že mi vyšel test. A to jsem nebyla ani u doktora takže jsme ji to řekla hned jako každá své kamarádce. No už to píšu opravdu hrozně, ale nejde mi psát takhle večer takže to zestručním. 😂 😂

Napsala na to tak to jo a začala říkat jak ona by asi taky chtěla dítě. S přítelem není ani rok.. Ja budu s přítelem 9 let pro upřesnění. Já jí do teď furt píšu kdy zajděte ven atd že mám čas že se rada stavím a sem tam spolu jdeme a pokecame úplně normálně. I když se někdy výmluvy že nemá čas. Normální konverzace všechno v pohodě prostě kamarádka jak se patří Ale je tam to ALE.
Jak mám pochopit to, že od té doby mi nelajkla ani jednu fotku 😂 😂 ano zní to fakt trapně ale je to holka co je na fb i na instagramu polovinu dne. Průměrně je na sociálních sítích 10 hodin denně. Ostatním holkám i s dítětem lajkuje a komentuje o 106 a to jsou holky které pomlouvala a říkala jak jsou krávy a měla je v přátelích jenom, ale na ulici by se ani nepozdravili. Jáma mám na fb v přátelích 100 lidí a jediná ona mi ani neokomentovala fotku z 3 ultrazvuku prostě nic. A než jsem otěhotněla komentář a vše pod každou fotkou.
Jo opravdu se přiznávám, že je trapné řešit like atd 😂 😂 ale co dovede člověka k tomu aby když viděl fotky a příspěvky co přidám aby to úplně ignoroval?? Nechápu to. A to jsem si všimla že u hodně fotek i ten lajk co mi dřív dala tak ho dala pryč 🤷‍♀️ 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3422
9.2.21 00:33

Jste jedna lepší než druhá :-) 10 hodin denně na netu, kdy chodí do práce?

no a ty řešíš liky, vykašli se na to, soustřed se na těhotenství, dítě…třeba na tebe žárlí, třeba se bojí, že na ní nebudeš mít čas, nebo má pocit, že jsi jí zradila, těch důvodů může být milion ;) chápu, že to zamrzí, ale zkus se nad tím povznést…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
9.2.21 01:02

Zeptej se jí. Treba jen tak ze srandy a nebo ji narovinu řekni, že tě to mrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 01:10
@welovefashion píše:
Jste jedna lepší než druhá :-) 10 hodin denně na netu, kdy chodí do práce?no a ty řešíš liky, vykašli se na to, soustřed se na těhotenství, dítě…třeba na tebe žárlí, třeba se bojí, že na ní nebudeš mít čas, nebo má pocit, že jsi jí zradila, těch důvodů může být milion ;) chápu, že to zamrzí, ale zkus se nad tím povznést…

Ona je na mobilu aj v práci je závislá má aj dva telefony 😂 😂 a když s ni mluvím tak furt ho má v ruce a furt do něj ťuká.. něco z čeho šílím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 01:15

@roba18 Já právě na to nemám Se jí zeptat. A pokud bych se ji zeptala tak by řekla klasickou odpověď já si nevšimla :D toto by asi řekl každý. Proto přemýšlím co musí v sobě člověk mít že takhle někoho ignoruje nebo jak to prostě popsat.. já i když se třeba v 15 s někým pohádala tak jsem mu fotku lajkla. Si říkám že mě musí úplně nenávidět snad

• Citovat
  • Nahlásit
31383
9.2.21 01:20
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám zda jsem dala do špatné kategorie, ale opravdu nevím kam toto téma zařadit.
Už podle názvu bych řekla, že to zní jak od puberťáka, ale třeba některá ví o co jde. I když jsem žena asi ženám nerozumím 🤷‍♀️
Abych se moc nerozepisovala tak to napíšu stručně. Mám kamarádku se kterou jsme byli nerozlučné. Já jí ze vším pomohla od půjčeni peněz což bylo hodně často až po práci na baráku a se vším možným. Opravdu přítomna 24/7 a kdykoliv připravena pomoct. Nikdy jsem jí nic neudělala ani nezradila. Já brala jako kamarádku hlavně ji i když ona jich měla víc, ale to mi bylo jedno jsem aktivní člověk když nemohla Ja byla s přítelem nebo někde. Věděla, že mě trápí miminko, že to nejde a vždycky mi říkala jak dítě nechce. Jenže co se nestalo jsem v 8 měsíci 😍 😍 když jsem ji to natěšeně oznámila že mi vyšel test. A to jsem nebyla ani u doktora takže jsme ji to řekla hned jako každá své kamarádce. No už to píšu opravdu hrozně, ale nejde mi psát takhle večer takže to zestručním. 😂 😂Napsala na to tak to jo a začala říkat jak ona by asi taky chtěla dítě. S přítelem není ani rok.. Ja budu s přítelem 9 let pro upřesnění. Já jí do teď furt píšu kdy zajděte ven atd že mám čas že se rada stavím a sem tam spolu jdeme a pokecame úplně normálně. I když se někdy výmluvy že nemá čas. Normální konverzace všechno v pohodě prostě kamarádka jak se patří Ale je tam to ALE.
Jak mám pochopit to, že od té doby mi nelajkla ani jednu fotku 😂 😂 ano zní to fakt trapně ale je to holka co je na fb i na instagramu polovinu dne. Průměrně je na sociálních sítích 10 hodin denně. Ostatním holkám i s dítětem lajkuje a komentuje o 106 a to jsou holky které pomlouvala a říkala jak jsou krávy a měla je v přátelích jenom, ale na ulici by se ani nepozdravili. Jáma mám na fb v přátelích 100 lidí a jediná ona mi ani neokomentovala fotku z 3 ultrazvuku prostě nic. A než jsem otěhotněla komentář a vše pod každou fotkou.
Jo opravdu se přiznávám, že je trapné řešit like atd 😂 😂 ale co dovede člověka k tomu aby když viděl fotky a příspěvky co přidám aby to úplně ignoroval?? Nechápu to. A to jsem si všimla že u hodně fotek i ten lajk co mi dřív dala tak ho dala pryč 🤷‍♀️ 🤷‍♀️

Vypadá to, že se na tebe pro něco zlobí. Třeba to dítě fakt chtěla, kolik jí je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 01:38
@Bábrdl píše:
Vypadá to, že se na tebe pro něco zlobí. Třeba to dítě fakt chtěla, kolik jí je?

24 jí je, ale jak jsem psala ostatním všechno lajkuje co jsou těhotné nebo teď porodili. A začala ho chtít teprve před chvíli. Ja ji brečela 3 roky že mě hrozí že mimi mít nebudu. Prostě to nechápu. Když jsem se o tom bavila s mamkou tak mi řekla že má pocit že mě to nepřeje a že mě celou dobu jenom využívala. Ale dokáže tohle člověk tolik let?

• Citovat
  • Nahlásit
169
9.2.21 01:58
@Anonymní píše:
Abych se moc nerozepisovala tak to napíšu stručně. Mám kamarádku se kterou jsme byli nerozlučné. Já jí ze vším pomohla od půjčeni peněz což bylo hodně často až po práci na baráku a se vším možným. Opravdu přítomna 24/7 a kdykoliv připravena pomoct. Nikdy jsem jí nic neudělala ani nezradila. Já brala jako kamarádku hlavně ji i když ona jich měla víc, ale to mi bylo jedno jsem aktivní člověk když nemohla Ja byla s přítelem nebo někde. Věděla, že mě trápí miminko, že to nejde a vždycky mi říkala jak dítě nechce. Jenže co se nestalo jsem v 8 měsíci 😍 😍 když jsem ji to natěšeně oznámila že mi vyšel test. A to jsem nebyla ani u doktora takže jsme ji to řekla hned jako každá své kamarádce. No už to píšu opravdu hrozně, ale nejde mi psát takhle večer takže to zestručním. 😂 😂Napsala na to tak to jo a začala říkat jak ona by asi taky chtěla dítě. S přítelem není ani rok.. Ja budu s přítelem 9 let pro upřesnění. Já jí do teď furt píšu kdy zajděte ven atd že mám čas že se rada stavím a sem tam spolu jdeme a pokecame úplně normálně. I když se někdy výmluvy že nemá čas. Normální konverzace všechno v pohodě prostě kamarádka jak se patří Ale je tam to ALE.

Je to obyčejná závist. Něco máš, co ona ne. Jedna jako druhá určitě nejste. Dobře jsi to v příspěvku vysvětlila. O ty lajky vůbec nejde, ale člověk si pak začne všímat všeho. Já tě chápu. Nic, kamarádka to nebyla a nikdy nebude. Nepotřebuješ jí, soustřeď se na miminko, jí si opravdu už nevšímej a nejlepší bude, až udělá něco co se tě dotkne, prostě ji vymaž. Netrap se nad zbytečnostma. Drž se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
9.2.21 02:41

Tezko rici, jake skutecne to vase pratelstvi bylo. Pokud jste byly opravdu nejlepsi kamaradky, tak ji treba stve, ze te ztraci. Mne jakozto bezdetne taky nekdy mimiskovani leze na nervy. Dost casto si pak clovek s detnymi kamaradkami prestava rozumet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
9.2.21 04:34

To je její povinnost, dávat ti like? Asi to není taková kamarádka, jak sis myslela. Přestaň sledovat komu ona dala či nedala like a uleví se ti. Zeptej se jí, co se mezi vámi změnilo. Jako dospělé ženy, by to chtělo začít žít opravdový život, ne jen online. Vy se nestýkáte osobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
9.2.21 06:08
@Anonymní píše:

Zavidi ti, ze jsi tehotna a nebo ji proste z tech 10 hodin na netu hrabe a tobe asi taky :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8155
9.2.21 06:43

Nehlídej komu dá a nedá like. :zed:
Někteří lidé se z těch like brzo zblázní. :zed:
Mně je jedno kdo mi dal a nedal like. Kvůli tomuto nevysedávám 24 h na FB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
9.2.21 06:48

Jestli tuto diskuzi čtou chlapi, tak se už fakt nedivím, že si myslí o některých ženských, že jsou slepice. :zed: Kdyby tam neprobíhalo to těhotenství, tak bych myslela, že takové starosti o lajkování a komentáře, má 15ti letá holka.
Jinak radím nevnucovat se. Je zřejmé, že ty jsi ta vždy připravená kamarádka, ale funguje to bohužel jenom jednostranně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
9.2.21 06:49

Protože každýmu jsou cizí děti, neřkuli fotky z jakéhokoliv ultrazvuku u jisté části těla a ona jako nejlepší kamarádka ti to nenápadně naznačuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5329
9.2.21 07:16

Myslím, že je evidentní, že tak nerozlučně spjaté jste nebyly. ;) no, suma sumárum bych ti řekla to, co tvoje mamka. Rozhodně ti to nepřeje a určitě tě využívala. Teď ti závidí a určitě tě nějak moc ráda nemá. Lajkuje všem ostatním o 106, kromě tebe. Je to jasný. Podle mě je to kráva a ty bys jí měla pustit z hlavy a soustředit se na miminko, které tě určitě lajkovat bude :mrgreen: :palec:

Příspěvek upraven 09.02.21 v 07:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat