Už zase já...

160
14.6.15 11:13

už zase já...

Ahoj…opet mam problem…mam 3 dny po ms a porad krvacim…rano je to vzdy v pohode a behem dne to zacne znova…ale zadne silne krvaceni…vzdy jen tak…jak to rict…proste behem dne ze me vytece trocha krve…a vecer po sprse uz zase nic…ale pri styku tam krev je vzdy…uz fakt nevim co delat.
Doktorka mi nasla cystu na levem vajecniku…kvuli ni jsem nemela ms 3 mesice…dostala jsem provokacku a ms se dostavila…pak jsem mela ms jakz takz…ne pravidelne…ale dostavila se…treba i s dvoutydenim zpozdenim…ma s tim nekdo zkusenost? Myslite ze za to muze ta cysta?…k doktorce jdu zitra a mam strach z toho co mi rekne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47670
14.6.15 11:32

@Digi20 poptej se, možná by to chtělo hormonální profil jaké jsou hladiny hormonů :roll: Ms pravidelnou teda nemáš vůbec takže kdo ví jestli máš ovulaci a trvala bych at nabere krev na hormonální profil to dost napoví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
14.6.15 11:47

NaÄŤĂtám citovanĂ˝ pĹ™ĂspÄ›vek, ÄŤekejte prosĂm…
krev mi brala minuly tyden…hned me hnali na vysetreni do nemocnice…mela jsem tam zvysenou nejakou hladinu neceho…nevim ceho…kazdopadne pry je to kvuli te cyste…nevim jak se to jmenuje ale bylo tam 89 prej je to tou cystou…nevim no…zkusim se na to zitra doktorky zeptat…dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
14.6.15 15:01

@Markéta80
krev mi brala minuly tyden…hned me hnali na vysetreni do nemocnice…mela jsem tam zvysenou nejakou hladinu neceho…nevim ceho…kazdopadne pry je to kvuli te cyste…nevim jak se to jmenuje ale bylo tam 89 prej je to tou cystou…nevim no…zkusim se na to zitra doktorky zeptat…dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47670
14.6.15 17:46

@Digi20 ten profil se dělá v různých dnech cyklu. nech si to zjistit protože nejspíš budeš mít rozhozené hormony a pak si ms dělá co chce :cert: :cert:. mě kdysi cysta praskla sama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
14.6.15 19:56
@Markéta80 píše:
@Digi20 ten profil se dělá v různých dnech cyklu. nech si to zjistit protože nejspíš budeš mít rozhozené hormony a pak si ms dělá co chce :cert: :cert:. mě kdysi cysta praskla sama ;)

V patek jdu na dalsi vysetreni…krev mi brala kdyz mi ms zacinala…takze nevim…muzu ji o to poprosit…uz me objednali i do operacnich indikaci…poradne nevim co to znamena…ale podle toho co mi rikala sestricka tak jde jen o dalsi vysetreni vcetne ultrazvuku atd…a pak mi reknou jestli na operaci pujdu nebo ne a pripadne kdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47670
14.6.15 20:29

@Digi20 jo to se chodí na začátku ms a pak kolem ovulace. Zkus se poptat když to máš i jinak nepravidelné at víš příčinu ;). Léčba je bohužel jen hormonální :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
15.6.15 05:48

@Markéta80
Takze antikoncepce?…tu brat nechci…chceme s pritelem mimi…a to uz brzy…ach jo…my zeny to nemame vubec jednoduche… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47670
15.6.15 11:09

@Digi20 pokud plánujete dítě tak jsou i jiné léky. Já brala léky jinak bych normálně neotěhotněla. Ale je nutné mít základní vyšetření. My se takhle snažili roky a nic :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
15.6.15 15:23

@Markéta80 pred chvilkou jsem prijela od doktorky…no rekla mi ze pockame do te indikace a pak se uvidi…a taky mi rekla ze to muze byt endometrioza…mam strasny strach z toho co mi v patek reknou…pripadne si necham udelat test plodnosti… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47670
15.6.15 16:34

@Digi20 to by viděla snad na utz ne? možná bych zvážila změnu lékaře. hormonální profil je prostě základ :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama