Levná dovolená 2015

Anonymní
12.6.15 20:29

Levná dovolená 2015

Ahoj poradí mi někdo levně dovolenou i letadlem? třeba pro dva dospělé a dvě děti i + jídlo aby tam bylo díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

511
12.6.15 20:33

Přidávám se a budu taky ráda za tipy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 20:35

@lebi a chcete letadlem nebo jak já stále nevím chci k moři to vím určitě ale dva dospělí a dvě děti ve věku 2 a 6 let tak nevím cenu nic.

• Nahlásit
  • Citovat
1288
12.6.15 20:35

To nevím, jestli ti někdo odpoví. Musíš specifikovat na jak dlouho, jestli týden nebo 10 dní, v jakém termínu, jestli sezona nebo mimosezona, jak staré děti a co je pro tebe levně, uvést konkrétně, jakou máš cenovou hranici. Od toho se bude odvíjet i to, zda s jídlem nebo bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 20:38

@hanyny tak na týden to stačí a je mi jedno kam to co bude levné. I letecky či autobusem. dva dospělí a děti ve věku 2 a 6 let.

• Nahlásit
  • Citovat
3031
12.6.15 20:40

Zadej si u cestovek tvoje potřeby, termín,,cenu, atd. a vyskočí ti nějaká destinace. Hledej pak recenze a rozhodní, co je pro vás přijatelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 20:41

@jenika1 Nikdy jsem u moře nebyla tak nemám zkušenosti ani ze zakoupením zájezdu.

• Nahlásit
  • Citovat
8136
12.6.15 20:46
@Anonymní píše:
@jenika1 Nikdy jsem u moře nebyla tak nemám zkušenosti ani ze zakoupením zájezdu.

Ale tak snad víš, jestli máte k dispozici třicet tisíc nebo šedesát, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 20:48

@zrcadlo Tak cca do 15 tisíc aby jsme se vlezli. Našla jsem něco jen nevím jestli to je výhodné ale asi ANO - http://www.vykupto.cz/…-s-polopenzi?…

• Nahlásit
  • Citovat
12.6.15 20:49
@Anonymní píše:
@lebi a chcete letadlem nebo jak já stále nevím chci k moři to vím určitě ale dva dospělí a dvě děti ve věku 2 a 6 let tak nevím cenu nic.

pokud co nejlevnější, cestujte po čechách nebo jeďte autem do Chorvatska, jiná rada není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 20:51

@Meluzinecka Tak autobusem se dá ne?

• Nahlásit
  • Citovat
ShadowHunter
12.6.15 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj poradí mi někdo levně dovolenou i letadlem? třeba pro dva dospělé a dvě děti i + jídlo aby tam bylo díky moc.
:think: do 15tisíc? Itoška a vlastní dopravou s vlastní stravou :nevim: :nevim: Nás to tak +- vyjde.. 2+1
  • Nahlásit
  • Citovat
69307
12.6.15 20:55
@Anonymní píše:
@Meluzinecka Tak autobusem se dá ne?

do patnácti tisíc 4 lidi včetně dopravy a jídla? Ještě napíšeš letecky? No tak to nevím, to ti nezbývá než popřát hodně štěstí při hledání. pokud jsi tedy nemyslela 15.000 na osobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 20:57

@terinka4444 Našla jsem pro 4. lidi za 7 tisíc něco no ale až v Září.

• Nahlásit
  • Citovat
8136
12.6.15 21:00
@Anonymní píše:
@zrcadlo Tak cca do 15 tisíc aby jsme se vlezli. Našla jsem něco jen nevím jestli to je výhodné ale asi ANO - http://www.vykupto.cz/…-s-polopenzi?…

No tak to už se dost odkláníš od původního dotazu, protože letadlem a s jídlem je to utopie, a uvedená levná cena za osobu v nabídce Vykupto platí pro ubytování ve stanu, a i tak se platí ještě věci jako lokální taxa, a jenom tenhle pidipoplatek u čtyř osob udělá 70EUR za týden. Těch 15tis. bereš se vším všudy, tedy i zmrzlina dětem na místě apod., nebo jen čistě zájezd a kapesné mít budete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama