Herpesin 3 leté dítě

196
12.6.15 16:57

herpesin 3 leté dítě

Ahoj holky, doktorka nám předepsala Herpesin tabletky na afty, malá ted nechce vůbec jíst a ani pít dokonce, mám jen pár pupínečků v puse, včere ještě aspoň pila a něco snedla, ale ted po těch tabletkách nechce už vůbec nic, teda nevím, jestli je to po těch tabletkách? nemá s tím někdo zkušenosti? už jsu zoufalá, nevím, co dělat, říká, že je pořád unavená, včera ještě běhala, lítala a td spala 3 hodiny a ani nechtěla vylézt z postele.afty má od středy. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
12.6.15 16:59

@monicák ja nevím, nemam zkušenost, ale dala bych ji becko komplex, afty namazala gencialkou(myslim, ze pri sporadickem uziti si muzeme odmyslet negativni faktory..)a pokud by ji to bolelo, dala bych nurofen, hlavne at pije. Nic kyseleho, horkeho, treba nanuk neovocny by mohl udelat dobre, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
12.6.15 17:04

@MarieOVMUC a B-komplex můžou děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
12.6.15 17:28
@monicák píše:

to jou jen vitaminy skupiny B. maly je dostal od doktorky uz v 1,5r. akorat v lekarne rekni, ze jsou pro dite, my dostali nejake vylozene detske.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
12.6.15 17:31

Ahoj, náš malý taky při aftech hodně spal, a pořád byl nevrlý, ale pil a trochu jedl, doktorka říkala, pokud by nejedl, klidně dát nurofen na bolest, aby se najedl. Ono je to hodně nepříjemný, B-komplex nevim, dávala jsem kousek droždí zabalený v rohlíku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
12.6.15 17:43
@monicák píše:
Ahoj holky, doktorka nám předepsala Herpesin tabletky na afty, malá ted nechce vůbec jíst a ani pít dokonce, mám jen pár pupínečků v puse, včere ještě aspoň pila a něco snedla, ale ted po těch tabletkách nechce už vůbec nic, teda nevím, jestli je to po těch tabletkách? nemá s tím někdo zkušenosti? už jsu zoufalá, nevím, co dělat, říká, že je pořád unavená, včera ještě běhala, lítala a td spala 3 hodiny a ani nechtěla vylézt z postele.afty má od středy. děkuji

A určitě jsou to afty? Na afty, u kterých se neví, co je příčina, se mi zdá herpesin zvláštní :think: je prostě na opary - simplex, zostex, genitalis…jinak to že nejí bych s herpesinem nespojovala, jestli má v puse afty, tak to dospěláci nejedí, natož takovýhle děťátko. Co zkusit třeba nějakou mast na růst zoubků? Nebo hřebíčkový olej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
12.6.15 19:09

@monicák
kde je ma? Jen vzadu na patrovych obloucich nebo vsude mozne i dasnich? Herpesin se dava u herpeticke gingivostomatitidy, tedy primoinfekce virem HSV… bud rada, pokud je to ono, davas to vcas a nerozjede se to do maxima. Ze neji se nedivim, ono to boli. Herpesin je velmi dobre tolerovany lek s minimem NU, moc se nevstrebava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
12.6.15 19:11
@Almatka píše:
A určitě jsou to afty? Na afty, u kterých se neví, co je příčina, se mi zdá herpesin zvláštní :think: je prostě na opary - simplex, zostex, genitalis…jinak to že nejí bych s herpesinem nespojovala, jestli má v puse afty, tak to dospěláci nejedí, natož takovýhle děťátko. Co zkusit třeba nějakou mast na růst zoubků? Nebo hřebíčkový olej?

puvodce oparu je herpes simplex. ten u ditetw pri prvnim nakazenim vyvolava herpetickou gingivoatomatitidu- zanwt dasni a ust spoujenou s mnohocetnymi aftami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
12.6.15 19:45
@monicák píše:

samo, ze ano:) ja davam pred a po kazdem ockovani pet dni, na radu dr spolecne s vitaminem c:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
12.6.15 19:45
@Ali-Ali píše:
to jou jen vitaminy skupiny B. maly je dostal od doktorky uz v 1,5r. akorat v lekarne rekni, ze jsou pro dite, my dostali nejake vylozene detske.

akorat byly zbytecne drahe:) Normalni pyridoxyn:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
13.6.15 06:08
@monicák píše:
Ahoj holky, doktorka nám předepsala Herpesin tabletky na afty, malá ted nechce vůbec jíst a ani pít dokonce, mám jen pár pupínečků v puse, včere ještě aspoň pila a něco snedla, ale ted po těch tabletkách nechce už vůbec nic, teda nevím, jestli je to po těch tabletkách? nemá s tím někdo zkušenosti? už jsu zoufalá, nevím, co dělat, říká, že je pořád unavená, včera ještě běhala, lítala a td spala 3 hodiny a ani nechtěla vylézt z postele.afty má od středy. děkuji

to ma spis k te nemoci, ne? Kdyz neblije, tak par dnu o hladu vydrzi, skoda ted vysazovat herpesin, spis to driv ukonci ale dej tomu samci zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
13.6.15 09:35
@Lama Lama píše:
puvodce oparu je herpes simplex. ten u ditetw pri prvnim nakazenim vyvolava herpetickou gingivoatomatitidu- zanwt dasni a ust spoujenou s mnohocetnymi aftami

Aha, ale to dává smysl, já jsem opary neměla až do svých asi 13 let, pak jsem měla brutální angínu spojenou s afty a právě pak se mi začaly opary dělat, že by to bylo ono?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama