Málo vlasů-nerostou

Anonymní
12.6.15 08:38

Málo vlasů-nerostou

Ahoj, chci poprosit o radu.
Mám strašně málo vlasů. Musím se přiznat. Žehlila jsem se, fénovala a hodně barvila. Teď se ale výdledek dostavil. Vždy jsem měla dlouhé husté vlasy a teď mi z toho zbyl jeden pramínek. Jsem z toho zoufalá :? Žádné šampony nepomáhají. Navíc už mi anio nerostou. Zkoušela jsem si každý měsíc střihat konečky a dopadlo to tak, že jsem si vlasy oškubala o asi 30 cm.Kam s tím mám jít aby zašli růst? Stříhat to nechci-už takhle nic nemám a navíc riskuju to, že budu plešatá už pořád… :roll: Poradíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

32084
12.6.15 08:41

No nejlepe asi na kožní..jsou ruzné takové injekce na podporu rustu cibulek atd..ale stojí to pálky..a taky není stopro jistota jestli to pomuže - někomu jo, někomu ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
12.6.15 08:55

Ahoj,
no - jak sama píšeš, žes dávala vlasům zabrat žehlením, barvením atd…- no, co naplat ;)…ale neztrácej naději nebo nehaž flintu do žita! :palec:

dá se samozřejěmě zajít na to kožní, to taky, ale zkus pro začátek absolutně vypustit fénování, žehlení, kulmu + barvení (jak dlouho už nebarvíš? nebo barvíš pořád?), zkus nějaký přírodní šampon BEZ silikonů a parabenů - teď je toho na výběr celkem dost, na začátek stačí i ALVERDE z DM (Olive + henna - ten je hodně chválený), ze začátku se ti bude zdát, že to nepění, ale je to jenom o zvyku, důležité je, že v tom nejsou ani chemická pěnidla na bázi SLS, SLES atd…silikony ucpávají póry a vlasy obalené silikonem prostě časem vypadnou, unaví se…proto je důležité mít bezsilikonové přípravky.

Jestli jsi barvila (nevím, jestli ještě barvíš…) - zkus přejít na hennu - kromě hodně pozitivních vlastností na vlasy dělá i to, že vlas obalí zvenčí a vlasy se vlastně zdají „hustější“.

Zkus bylinky - čerstvé oplachy po umytí vlasů - výborná je kopřiva (nať), nedám na to dopustit, taky je dobrý rozmarýn, mateřídouška, lípa, podběl, ale naprosto TOP je ta kopřiva - po umytí opláchnout nálevem a už nesplachovat, zabalit do ručníku, šetrně vytřít, nechat uschnout.

Vnitřně - dobrý je Panthenol od Dr. Mullera nebo Panthenol Forte od ALtermedu /tam je navíc i selen, vitamíny C a E k tomu panthenolu) - chce to výdrž a udělat si kúru min. 3 měsíce…pak je výborný zinek - ale nejlépe v přírodní formě, stačí každý den schroupat 2 lžíce dýňových semínek a vlasy fakt rostou - nevěříla jsem tomu, než jsem to sama nevyzkoušela

v červenci to bude rok, co nechávám vlasy růst, chci dlouhé a mám všude malé podrůstky - vpředu, na bocích…jako když malým dětem rostou vlasy…chce to strašnou trpělivost, nic neúčinkuje „hned“, ale výsledky jsou vidět stoprocentně!! :palec:

píšu prostě to, co můžeš udělat hned sama, samozřejmě můžeš zajít i dr., ať se ti na vlasy mrkne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29372
12.6.15 09:03

Kup si Methionin… ten pomůže… ale chce to brát fakt nejméně ty tři měsíce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
12.6.15 09:16

Zkus dýňové semínka a tabletky na podporu růstu vlasů. Taky jsem měla řidké a zničené vlasy a opravdu mi to pomohlo. Chce to změnit stravu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
12.6.15 09:25

Já měla zase zničené konce od každodenního kulmování :zed: + jsem i denně lakovala, takže jsem kulmovala i přesto, že to bylo nalakovaný - no, nic moc teda :? - ale měla jsem vlasy krátký, tak to nějak šlo…když jsem si to nechala růst, tak ze začátku byly ty konce šílený, až jsem si to střihla jednou sama

chce to na to jít jak zvenčí tak i vnitřně ;) a hlavně nebetyčnou trpělivost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama