Užívání norethisteronu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renitko
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 22.01.10 10:13
Užívání norethisteronu

Ahoj holky chci se zeptat na radu. Pro mimomenstruační krvácení mi moje gynekoložka předepsala od 16 dc norethisteron, jelikož se ms rozhodla přijít už 14 dni po minulé, což teda nechápu. Normálně užívám od 20 do 26DC obden 2X1 tbl duphastonu, ten ale mám vysadit a už od pondělka zobu 3X1 toho norethisteronu. Nicméně mám pocit, že je mi po něm nějak ne moc dobře, docela mě bolí bříško a mám z něj snad zácpu nakterou teda netrpívám.
Chci se zeptat jak na Vás působil norethisteron, pokud jste ho některá brala? Dle příbalového letáčku jsem se dočetla, teda ne příliš velké pozitivum. Od 5dc když je prej nasazen, tak brání ovulaci, ale když já ho vlastně užívám od 16DC takby naovulaci mít vliv neměl, ptám se jen proto, protože mě docela bolel včera pravej vaječník nějak tak jak při ovulce.
Díky za rady a zkušenosti :-)

Reakce:
filad
Kelišová 6336 příspěvků 22.01.10 11:07

ahojky, ja jsem ho brala cca pred rokem a jestli si zpetne dobre vzpominam, tak mi bylo trochu spatne od zaludku …

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 22.01.10 12:23

Já ho brala v 16ti na posunutí MS kvůli dovolený a nic mi nebylo…

zuzajdik
Závislačka 4424 příspěvků 24.01.10 19:22

Já v sedmnácti, taky kvůli dovolené a bylo mi neskutečně zle. Chodila jsem na brigádu a musela se omluvit, jaké jsem měla křeče..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >