Mohu otěhotnět i když má manžel málo spermií?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 21.01.10 17:21
Tehotenství

:roll: .{color: fuchsia} Ahoj zdravím všechný dlouho jsem tady nebyla byla jsem v lazních si trochu odpočinout a ted mam takový menší problem nevím možna mi budete moc ktera pomoct začlo to v¨lazních chodila jsem tam na ruzne prohlidky a procedury mam nepravidelní cyklus na poslední kontrole jsem byla 8.1.2010 kde mi doktor řekl že děložní sliznice rost tak že do tydne by tu měsíčky mělí byt měla jsem je dostat 14.1.2010 jenom že do dneška je nemam volala jsem k doktorovy ma pry čekat do neděla a pak se k němu objednat jenom že od toho 14 ledna mam divne pociti střída se u mě jednou hrozna zimnice že musím spavat pod dvouma peřinama pak je mi zase za chvilku teplo že bych spala naha chodím strašně často na malou v noci tak 8× přes den sotva zajdu do obchodu jen vijdu ze vchodu už se mi chce za den jdu snad 1000× ten zachod mě začal zlobit od toho 14.ledna jsem pořad unavena ospala spanek na mě někdy jde i po oběd neustala mam žizen boli mě hlava byva mi špatně kavu alkohol nemužu hned mě je zle začne mě bolet žaludek palet žaha zda se mi to hořke boli mě cele tělo jako pří hřípce hlavně klouby a prsa tak ti mam hlavně večer hodně těžka a nalita a trochu bolestíva vím jak asi tihle přiznaky vipadají jako těhotenske ALE JE TO MOZNE ABYCH BYLA TEHOTNA KDYZ MANZEL MA SPERMII MALO A JSOU POMALE je možne že i přesto všechno bych mohla byt těhotna nebo to muže byt ten premenstruační syndrom někde jsem slišela že chlap co mam malo spermii ma ze sexem počkat tak dva měsíce ti spermii se mu pry nějak nakupi a pak jich je vice a ma zkusit jit na to je to pravda mi s manžele jsem spolu nespali 3 měsíce a pak jsem na to vlitli je možne že bych byla těhotna děkují za všechny odpovědí a rady amilie :oops:

Reakce:
Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 21.01.10 17:31

A zkusila jsi test? Takhle od oka ti to tady asi nikdo nepoví. Příznaky můžou být těhu, ale taky PMS a taky sugesce. Zkus test, ten ti poví víc. A jinak dr.

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 21.01.10 17:34

Jo jo, test bude lepší a spolehlivější než jakákoliv odpověď tady… :wink:

Veruš - koukám, že rady ohledně Artu nebudou třeba, co? Moc gratuluju! :palec:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 21.01.10 17:46

Barbánku, posílám SZ

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 22.01.10 08:36

Ahoj Amilie, možné to určitě je. Když si projdeš pár diskuzí, najdeš tu holky, kterým se zadařilo přirozeně, i když měli horší spermio. Záleží, jak špatný ten váš je. Jak radí holky, udělej test a budeš vědět, na čem jsi. Držím pěsti, ať to dopadne, jak si přeješ.

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 22.01.10 08:43

ahoj sexuální zdrženslivostí 3 měsíce??? no to asi není to nej co můžeš udělat stačí týden bez sexu a spermie jsou :-) jinak pokud má spermií málo a jsou pomalé tak to se šance na otěhotnění hodně snižují. Jinak podle příznaků co píšeš to spíše vypadá na zánět močových cest než na těhotenství, rozhodně zpočátku těhu nechodíš na wc tak často jak píšeš. Hodně tvé tělo ovlivní také hlava asi je tvá touha po mimi tak veliká, že si můžeš vsugerovat, že sji těhule a stát se může. Takže přeji hodně úspěchů a pravidelnější sex než jednou za tři měsíce!!! skutečně týdenní abstuinence před ovulací stačí.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 23.01.10 13:18

Nemam žadný zanět,a není to ani sugesce to si nenamlouvám mi z manželem podstupujeme IVF tak že nemam zža potřebí sugescí a ten sex nebyl z důvodu aby měl vice spermii a z důvodu že ja jsem podstoupila první pokus ivf pak jsem měla za sebou punkci a pak jsem dostala ohss a měla jsem vodu v břiše a pak ti lazně tak že ta abstence¨3 měsíční byla z důvodu zdravotních a zanět nemam byla jsem u lekaře u zanetu močovích cest je bolest a palení tak že to nemam ale jinak diky za odpověd 8-o

Alim
Nováček 4 příspěvky 30.05.10 18:58

Ahoj, tak jak to nakonec dopadlo? Máme stejný problém - co se týče toho spermiogramu :-)

diro
Nováček 5 příspěvků 16.03.11 11:14

ahojky jsem tady nova potřebuju par rady ohledně inseminace. v ponděly 14.3.2011 jsem byla na druhy inseminace prvni byla minuli měsice ale nevyšlo to nepodařilo se mi otěhotnět já jsem uplině v pořadku muj manžel má málo spermie po první měl 4.mil a Teď měl 1,5 mil spermie je to dos málo nato abych otěhotněla hrozně moc si přeju miminko nedaři se nám to 5 let jsem s toho hotova nic mě nebavy potřebovala bych vědět že někdo otěhotněla s takovou málo možnosti ???????? po první mě dost bolelo břich a záda Teď po druhy mě to tak neboli trošku mě pícha pot břichem ale to nic něni. diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >