Užíváte některá Detralex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.09 12:28
Užíváte některá DETRALEX??

Příspěvek upraven 24.10.14 v 08:38

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Marlenka11
Závislačka 3470 příspěvků 05.10.09 14:00

Já ho užívala po minulém těhu, děsně mě nohy brněly ažb jsem dostávala křeče, no mám pocit, že mi trochu pomohl,ale nijak slavně, magnosolv jsem brala v těhu a s tím docela v poho. Ale nejvíc mi pomiohla volně prodejná trojkombinace - vápník, hořčík, zinek.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.09 18:21

Detralex se užívá na zpevnění žilní stěny,zvláště při křečových žílách.Na ty zabírá suprově,je to jeden z těch lepších preparátů.Jinak trnutí nohou může mít ropzné příčiny a podle toho by se měla na:,–(it léčba.Ne jen „naslepo“ na:,–(it Detralex a vyčkat co dál.

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 05.10.09 20:29

Užívala jsem ho v těhotenství, mám křečové žíly - a docela dost mi pomáhal.

muchachacha
Závislačka 3475 příspěvků 05.10.09 20:35

souhlas s anonymní, na žilní nedostatečnost je to nejlepší preparát (i když ani tady nemusí být 100% účinný), ale trnutí nohou může mít různé příčiny …

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.09 07:24

Příspěvek upraven 24.10.14 v 08:39

Roven
Nováček 1 příspěvek 21.02.10 13:33

Souhlasím. Dále je třeba mít na paměti, že Detralex zabírá až po více jak dvou či třech týdnech a je třeba jej užívat dlouhodobě. Na druhou stranu má však výhodu, že nemá prakticky žádné vedlejší účinky, takže ani dlouhodobá léčba organismu neškod :potlesk: í.

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 20.05.16 21:52

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, děla se přestávka v uzivani Detralexu po pár měsících nebo jak dlouho se muže uzivat v kuse? Diky :mavam:

A666
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 20.05.16 22:28
@Carmen6 píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, děla se přestávka v uzivani Detralexu po pár měsících nebo jak dlouho se muže uzivat v kuse? Diky :mavam:

Mě doktor říkal tři ěmsíce brát a pak měsíc pauza. Ale asi to bude individuální

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 20.05.16 22:35

@A666 moc diky :kytka:

IvaB
Kelišová 6248 příspěvků 28 inzerátů 20.05.16 22:39
@A666 píše:
Mě doktor říkal tři ěmsíce brát a pak měsíc pauza. Ale asi to bude individuální

Přesně tole mi říkal doktor na hematologii. Praktik ani gynekolog o přestávce v užívání neřekli ani slovo, ale věřím hematologovi :lol:

lightblue
Kecalka 407 příspěvků 13.06.16 11:56

Tak jsem ho taky dnes vyfásla, nevím ani tak, jestli na křečové žíly, spíš je to u mě pokus, protože mi otékají nohy a to jsem relativně štíhlá, tak se uvidí. Je vám po detralexu dobře? Četla jsem, že nežádoucí účinek hlavní je nevolnost…díky

A666
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 13.06.16 17:04
@lightblue píše:
Tak jsem ho taky dnes vyfásla, nevím ani tak, jestli na křečové žíly, spíš je to u mě pokus, protože mi otékají nohy a to jsem relativně štíhlá, tak se uvidí. Je vám po detralexu dobře? Četla jsem, že nežádoucí účinek hlavní je nevolnost…díky

Nikdy jsem žádný problém neměla, ale nežádoucí účinky jsou obecně dost individuální…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.17 14:26

Nevíte jaká je cena Detralexu? V lékárně mi řekla 500 asi nevěděla přesně a kolik je těch tablet v balení? Nevím jestli 60 ks?

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 17.05.17 14:43

Je tam 120 tablet a stojí to zhruba 450 kč. Jsou to jediné léky které beru a jsem s nimi spokojený. Beru to na nohy - 2 tbl denně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >