Horory v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18227 příspěvků 30.09.09 15:41
Horory v těhotenství :)

Ahoj, myslíte že to nečemu vadí? Že se jako bojím, lekám a podobně…
Moje mamka se mi furt hučí do kebule, ať se dívám jen na pěkné věci…tak jak to je? :))

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 30.09.09 15:58

Když tě to baví se bát, nevidím v tom problém. Jedna moje kámoška bulela v těhu i při reklamě na Ariel, jako rozlítostnilo ji to, že je prádlo špinavé. :lol: Druhá radši nekoukala ani na zprávy. Já měla v prvním trimestru nějaké krvelačné období, můj nejoblíbenější film byl Sin City město hříchu, vážně jsem na to čučela aspoň jednou do týdne :lol: Míša je klidný, zdravý, tak nevím jak moc se to na něm podepsalo, abych se ještě nedivila :?

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.09 15:59

Ahoj,
no, dívat se na pěkné věci je sice hezký názor, ale v praxi naprosto neproveditelný…
U mého prvního těhu jsem měla neuvěřitelné stresy - sebevražedné pokusy jednoho z členů rodiny, psychická nemoc u jiného blízkého příbuzného, byla jsem psychickou oporou těm, co to potřebovali a ještě jsem měla partnera doma jen o víkendu. Takže stresu spousta - narodila se mi zdravá, naprosto pohodová holčička.
U druhého těhu jsem měla velkých stresů minimum - přesto jsem se necítila úplně tak v pohodě jako v prvním těhu a holčička je hodně uvztekaná a jakoby vysávající energii.
Obě dvě jsou miláčci, ale pokud porovnám těhotenství spíš šlo o to jak jsem se já cítila než o to, čím vším jsem si procházela a jak moc jsem se snažila být v poho. Buď jsem byla nebo nebyla.
Prostě se snaž být v poho a věř, že i když občas uvidíš něco hodně ošklivého, můžeš mít zdravé a pohodové miminko;)
Přeji hodně štěstí.
 Hana

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 30.09.09 16:28
Anonymni píše:
Ahoj,
no, dívat se na pěkné věci je sice hezký názor, ale v praxi naprosto neproveditelný…
U mého prvního těhu jsem měla neuvěřitelné stresy - sebevražedné pokusy jednoho z členů rodiny, psychická nemoc u jiného blízkého příbuzného, byla jsem psychickou oporou těm, co to potřebovali a ještě jsem měla partnera doma jen o víkendu. Takže stresu spousta - narodila se mi zdravá, naprosto pohodová holčička.
U druhého těhu jsem měla velkých stresů minimum - přesto jsem se necítila úplně tak v pohodě jako v prvním těhu a holčička je hodně uvztekaná a jakoby vysávající energii.
Obě dvě jsou miláčci, ale pokud porovnám těhotenství spíš šlo o to jak jsem se já cítila než o to, čím vším jsem si procházela a jak moc jsem se snažila být v poho. Buď jsem byla nebo nebyla.
Prostě se snaž být v poho a věř, že i když občas uvidíš něco hodně ošklivého, můžeš mít zdravé a pohodové miminko;)
Přeji hodně štěstí.
 Hana

naprosto souhlasím, měla jsem obě těhu stresové a děti jiné..

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.09.09 17:00

ja jsem na prasky, kdyz vidim na silnici prevalcovayho jezka, takze ja krvaky nemuzu, me prijde desivy uplne vsechno, zvlast po vcerejsi autonehode jsem vystrasena

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 30.09.09 17:57

Já se na horory nemusím dívat, zdají se mi v noci a s brekem se budím :-( Pokud se ti tento žánr líbí, proč ne? Já osobně se radši kouknu na horor než na šílenou červenou knihovnu… :wink:

Jolynka
Extra třída :D 13624 příspěvků 30.09.09 18:32

Ja se na horory v tehu divala a v pohode :wink:

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 30.09.09 18:46

ja nesnašim hororoy ani netěhotná - se šíleně bojím :lol: ale Gino - Sin city není horor - ten já miluju bez ohledu na jiný nebo normalní stav . stejne tak nekterý Tarantinovy veci, včetně Odsoumrakudousvitu - ehmmm, no to už možná trochu horor je.

Rybano . nekoukala bych na neco, po cem bych se jeste dva dny budila hruzou, ale jestli te to nijak neděsí, tka v tom nevidim problém- Dovedu si představit že ynervená matka svou nervozitu prenaší na dtě. Ale kdyz ti to nic nedělá, tak proč ne?

har.

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 30.09.09 20:49

No pokud horory nerozrušujou tebe, tak by teoreticky mělo zůstat v klidu i miminko. Akorát bych možná snad ztlumila zvuk, kdyby tam někdo šíleně ječel - ono to miminko pak i slyší :lol:

Sebe neřeším, horory - ty mi zvedají žaludek od naprostého jakživa.

Ale mám ráda fantasy, ale v těhotenství se mi malá začala v břiše šíleně mlít, když jsem koukala na Hvězdný války a ten Džaba nebo Jaba nebo jak se psala ta obluda tam pořádal ty závody a byl tam šílenej šílenej řev a ryk - tak to jsem vypla. Cítila jsem, že se tam dítě mele.

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 30.09.09 22:13

Holky, já ani na horory koukat nemusím a asi tak do 18-20 tt jsem se pořád něčeho lekala. Byla jsem jako blázen, asi jak jsem nebyla zvyklá na těhotenství a bála se o miminko, tak jsem se fakt lekla i haluzky, která se zhoupla ve větru, nebo různých zvuků atd.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 08.02.18 20:42
@RyBANA píše:
Ahoj, myslíte že to nečemu vadí? Že se jako bojím, lekám a podobně…
Moje mamka se mi furt hučí do kebule, ať se dívám jen na pěkné věci…tak jak to je? :))

Ahoj, taky jsem vystrašená a čekám kde vybafne hororový klaun. Nebo mám ráda Poirota je roztomilý tučňák, ale pak mám problém jít na záchod a to v noci. Takže jsem i přes den neustále vyděšená a i když jedu ve tmě domů. Tak snad každodenní bání neuškodí mimcu. Máme stažení všechny díly. Jenže já všude vidím stín a siluety věcí normálních a bojím se toho.
Třeba díl třetí dívka jdu na WC a bojím se vany, že tam bude mrtvola s pořezaný zápěstí a spoustu krvavé vody.
A nemůžu ani dát spát dítě, že se bojím od gauče odlepit a vedle sedí manžel a dítě spí v posteli za gaucem vedle manželské postele máme jedn pokoj, koupelnu a kuchyň zvlášť vše spojené delší chodbou která je i za roh.

Gwendík
Kecalka 198 příspěvků 08.02.18 20:50

@CoocaCola Ty jsi vyděšená z Poirota? 8o Já to mám jako pohádku před spanim, vždyť to jsou jen detektivky. Koukni se na horory : Mama, Žena v černém, Ti druzí, Conjuring 1 a 2 atd. to si teprve naděláš do gatěk :lol: I když je fakt, že teď v těhu bych dala raději asi jen Ti druzí :mrgreen:

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 08.02.18 21:42

@Gwendík když já jsem vystrašená ze všeho a může za to dětství. Mamin druhý chlap co mě málem utopil a mlátil mě a mířil pistolí, naštěstí nezmackl spoušť a mámě to nijak nevadilo. Hold má papíry na hlavu a vychovávali mě snopští prarodiče co o mě nestáli nechtěné dítě možná vnuka radši ani dceru nemuseli, ale Syn jim v 36 letech umřel.

Tak je toho víc, ale jo tuhle nevlastní syn koukal na horor IT ( klaun co vraždí ) znám horory neboj se. Ale jsem citlivka.

Rozbrečí mě jakýkoliv doják. Třeba stmívání Twilight který jsem četla 60× a viděla 25× to uvádím příklad. Miluji upíry a vlkodlaky, jsem upír toto mě nevystraší. Koukám na Underworld a Blade, Dracula tím mě nevydesite.

Jinými horory naopak jo. A i ty kriminalistiky a detektivky stačí. Snad mimi nemá pak horor v bříšku :lol:

Innocence
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 1 inzerát 08.02.18 22:18

Ahojky, taky se přidávám k milovnicím hororů a neodepřu si je ani teď v těhotenství :D. Můžu ale říct, že už mě vyděsí málo co a najít nějaký fakt dobrý horor je umění :lol: mám pocit, že všechny povedené už jsem viděla. Jo a když se zmíním před mamkou, tak hned poslouchám, jak to nemůžu a jak budu mít neurotický dítě :lol: :roll:.

Gwendík
Kecalka 198 příspěvků 08.02.18 22:31

@CoocaCola Ty bláho, v tom případě jsou nějaký horory prd proti tomu co jsi prožívala. :nevim:
Na IT se dívám právě teď :-)Mám doma prakticky všechny knihy, co Stephen King napsal, takže pro mě je to skoro povinnost.
Já mám ráda horory - ale ne ty, kde se lidi mučí a řežou na kousky. Ty strašidelné, ideálně staré strašidelné domy, to je moje. A pak mám ráda filmy o přežití přírodě ( často jsou na motivy skutečných událostí) - jako např. Pád do ticha, Přežít, Revenant, Na ostří nože, nebo Backcountry - to jsem viděla ve 2. měsíci asi 3 x a je tam dost šťavnatá scéna, kde rádobyzálesáka sežere medvěd. Zatím nás to, snad, nijak nepoznamenalo ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >