Úzká pánev a porod, císař nebo přirozeně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Suzzy84
Kecalka 241 příspěvků 02.11.18 19:23
Úzká pánev a porod

Zajímalo by mě jak jste vy které už jste rodily a měly jste úzkou pánev jestli jste rodily císařem nebo přirozeně? ;)

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 02.11.18 19:37

Mas nepomer uz dany a urceny doktorem? Nebo si to jen myslis, ze mas uzkou panev? Tohle je mozne urcit skoro tesne pred terminem.
Tady fine clanek

https://www.vitalia.cz/…rskym-rezem/

Lekninka91
Extra třída :D 10461 příspěvků 02.11.18 19:57

rodila jsem vaginálně.. v porodnici to nikdo neřešil

Suzzy84
Kecalka 241 příspěvků 02.11.18 20:00

@Micaella22 řekl mi to doktor už někdy ve 12tt myslím že mám úzkou pánev a podle velikosti dítěte se uvidí jak budu rodit jestli vaginálně nebo císařem

Suzzy84
Kecalka 241 příspěvků 02.11.18 20:00

@Lekninka91 ty jo tak to se divím mě to řekl přimo můj gynekolog že podle velikosti dítě se uvidí jak budu rodit a že to mám i říct potom v porodnici jak mě bude předávat

Lekninka91
Extra třída :D 10461 příspěvků 02.11.18 20:03

@Suzzy84 jo, taky mi můj gynekolog říkal, že můžu mít problém.. V porodnici to všem bylo ukradený :nevim:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 02.11.18 20:08

Rodila jsem cisarem..

Kristynka22
Kecalka 315 příspěvků 02.11.18 20:10

Já měla ze všech 4 hodnot jen jednu v normálu, ostatní přesně na tom nejmenším rozměru, gynekolog mi řekl jen že se to v průběhu těhotenství ještě roztáhne takže to bude ok. To bys musela mít hodně pod ty nejmenší hodnoty, aby ti řekli musíte na císaře, vaginálně to nedáte..

sediza
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 02.11.18 20:43

Ja kvuli jednomu špatnému poměru rodila císařem. Nelituji toho. Syn mel odhad 3800, nakonec mel 3600. Ale jsem rada, ze to tak dopadlo, protože mám zdravé dítě.

Martiyna
Kecalka 181 příspěvků 03.11.18 22:32

Mně můj doktor na začátku naměřil hodnoty 26 - 29 - 32 - 17 (problém byl to poslední číslo) a celou dobu sekcí vyhrožoval. V porodnici to neviděli tak tragicky, váhový odhad byl asi 3,5 kg. Měřili mě v den porodu znovu, pánev se v průběhu těhotenství roztáhla (můj doktor nové měření myslím stejně neuznal). Syn měl nakonec přesně 3kg a narodil se akutní sekcí z důvodu nepostupujícího porodu při hraničně zúžené pánvi - hlavička nerotovala jak měla. Příští porod by měl být už jen plánovanou sekcí :nevim:

Minesse
Povídálka 16 příspěvků 05.01.19 14:18

Ahoj, ozivuji diskusi :) byl mi v 9tt namereny posledni rozmer 18 - jsem z toho trochu spatna, zila jsem v domeni, ze mam sirokou panev… ale zaroven se rika, ze panev se v tehotenstvi rozsiri, stalo se vam nekomu, ze na zacatku namerili malo a pred porodem uz to bylo ok? Dekuji :)

sediza
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 05.01.19 20:52
@Minesse píše:
Ahoj, ozivuji diskusi :) byl mi v 9tt namereny posledni rozmer 18 - jsem z toho trochu spatna, zila jsem v domeni, ze mam sirokou panev… ale zaroven se rika, ze panev se v tehotenstvi rozsiri, stalo se vam nekomu, ze na zacatku namerili malo a pred porodem uz to bylo ok? Dekuji :)

Tak na začátku těhotenství bych to vůbec neřešila. Kupte si Epino a bude to v pohodě!!

Martiyna
Kecalka 181 příspěvků 06.01.19 15:34

@Minesse Ahoj, já jsem měla u prvního těhotenství ten rozměr 17 cm, v porodnici mi v den porodu naměřili sice mnohem více, ale prý se vychází z čísla na začátku těhotenství, pak už se to snad ani neměří. Porod byl hrozný, malý nesestupoval a strašně to bolelo, zakončený akutní sekcí (v porodnici chtěli zkoušet přirozený porod, můj gynekolog byl celou dobu pro sekci kvůli zúžené pánvi). U druhého porodu už byl císař pro nepoměr pánve bez diskuze jasný… Oba kluci měli 3 kg. Kamarádka měla myslím 18 cm pánev a porodila úplně v pohodě čtyřkilové dítě :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >