Úzká pánev a porod, císař nebo přirozeně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Suzzy84
Kecalka 231 příspěvků 02.11.18 19:23
Úzká pánev a porod

Zajímalo by mě jak jste vy které už jste rodily a měly jste úzkou pánev jestli jste rodily císařem nebo přirozeně? ;)

Reakce:

Micaella22
Kecalka 415 příspěvků 02.11.18 19:37

Mas nepomer uz dany a urceny doktorem? Nebo si to jen myslis, ze mas uzkou panev? Tohle je mozne urcit skoro tesne pred terminem.
Tady fine clanek

https://www.vitalia.cz/…rskym-rezem/

Lekninka91
Extra třída :D 10372 příspěvků 02.11.18 19:57

rodila jsem vaginálně.. v porodnici to nikdo neřešil

Suzzy84
Kecalka 231 příspěvků 02.11.18 20:00

@Micaella22 řekl mi to doktor už někdy ve 12tt myslím že mám úzkou pánev a podle velikosti dítěte se uvidí jak budu rodit jestli vaginálně nebo císařem

Suzzy84
Kecalka 231 příspěvků 02.11.18 20:00

@Lekninka91 ty jo tak to se divím mě to řekl přimo můj gynekolog že podle velikosti dítě se uvidí jak budu rodit a že to mám i říct potom v porodnici jak mě bude předávat

Lekninka91
Extra třída :D 10372 příspěvků 02.11.18 20:03

@Suzzy84 jo, taky mi můj gynekolog říkal, že můžu mít problém.. V porodnici to všem bylo ukradený :nevim:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 02.11.18 20:08

Rodila jsem cisarem..

Kristynka22
Kecalka 171 příspěvků 02.11.18 20:10

Já měla ze všech 4 hodnot jen jednu v normálu, ostatní přesně na tom nejmenším rozměru, gynekolog mi řekl jen že se to v průběhu těhotenství ještě roztáhne takže to bude ok. To bys musela mít hodně pod ty nejmenší hodnoty, aby ti řekli musíte na císaře, vaginálně to nedáte..

sediza
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 02.11.18 20:43

Ja kvuli jednomu špatnému poměru rodila císařem. Nelituji toho. Syn mel odhad 3800, nakonec mel 3600. Ale jsem rada, ze to tak dopadlo, protože mám zdravé dítě.

Martiyna
Kecalka 179 příspěvků 03.11.18 22:32

Mně můj doktor na začátku naměřil hodnoty 26 - 29 - 32 - 17 (problém byl to poslední číslo) a celou dobu sekcí vyhrožoval. V porodnici to neviděli tak tragicky, váhový odhad byl asi 3,5 kg. Měřili mě v den porodu znovu, pánev se v průběhu těhotenství roztáhla (můj doktor nové měření myslím stejně neuznal). Syn měl nakonec přesně 3kg a narodil se akutní sekcí z důvodu nepostupujícího porodu při hraničně zúžené pánvi - hlavička nerotovala jak měla. Příští porod by měl být už jen plánovanou sekcí :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >