Uzlina nad uchem

13366
17.4.20 21:33

Uzlina nad uchem

Ahoj, udelala se mi bolestiva boulicka - uzlina? - nad uchem, zdravotni potize jako nastydnuti nemam, nic nepozoruju, jen me boliva hlava. V tomhle case nevim, jestli s tim nekam jit, nemate nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13366
19.4.20 14:35

Nikdo nema zkusenost? Vaham, jestli s tim nekam jit. Bolesti hlavy, hlavne na te strane, se vystupnovaly, boli od toho i ucho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
21.8.20 20:34
@Eliška píše:
Nikdo nema zkusenost? Vaham, jestli s tim nekam jit. Bolesti hlavy, hlavne na te strane, se vystupnovaly, boli od toho i ucho.

Ahoj, mohla bys mi prosimtě napsat, jak se to s tebou vyvrbilo? Byl tam nějaký nález nebo to odeznělo? Mám totiž stejný problém. Delší dobu bolestivou bouli nad uchem a pobolívá i ucho. Taky mi od té hlavy a ucha trne tvář. Díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
21.8.20 20:47

@Sarael a proč si nešla na ORL ještě? Já mít nad uchem bouli, tak jdu k lékaři bez ohledu na to, jestli bolí nebo ne 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
21.8.20 21:04
@Kolarkaa píše:
@Sarael a proč si nešla na ORL ještě? Já mít nad uchem bouli, tak jdu k lékaři bez ohledu na to, jestli bolí nebo ne 8o

Na ORL chodím už 3 měsíce. Jenomže se ty problémy co mám s uchem neustále mění. Nejprve 2 měsíce závratě, ty odezněly. Pak pískání v uchu a pobolivani ucha, nakonec se mi objevila ta boule co bolí a nemizí to. S Dr. Na ORL to samozřejmě průběžně řeším, ale narazila jsem tady na tuto prázdnou diskuzi, se stejným problémem, tak mě zajímá jak se to u zakladatelky vyvinulo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
21.8.20 21:20

@Sarael promiň, o lékaři jsi nic nepsala. Byla jsi na sonu? Co na to dr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13366
21.8.20 21:32
@Sarael píše:
Ahoj, mohla bys mi prosimtě napsat, jak se to s tebou vyvrbilo? Byl tam nějaký nález nebo to odeznělo? Mám totiž stejný problém. Delší dobu bolestivou bouli nad uchem a pobolívá i ucho. Taky mi od té hlavy a ucha trne tvář. Díky za info.

pry to byl uzlik nebo co ve svalu nebo uponu a odeznelo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
21.8.20 21:51
@Kolarkaa píše:
@Sarael promiň, o lékaři jsi nic nepsala. Byla jsi na sonu? Co na to dr?

Dr. nejprve na začátku říkala, že je to určitě bppv. Teď už si tolik jistá není, tak mě poslala na CT mozku, ale výsledky ještě nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
21.8.20 21:52
@Eliška píše:
pry to byl uzlik nebo co ve svalu nebo uponu a odeznelo to.

Aha, takže vyšetření jsi měla všechny čisté? Nikde se nic nenašlo a prostě to odeznělo, jo? To je skvělé!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13366
22.8.20 10:59
@Sarael píše:
Aha, takže vyšetření jsi měla všechny čisté? Nikde se nic nenašlo a prostě to odeznělo, jo? To je skvělé!!!

Nedelali mi vysetreni. Mivam migreny a bolesti celistnich kloubu a pry to souvisi s celkovym napetim svalu na hlave, mam ztuhle trapezy atd, takze to pricetli tomu a fakt to zmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat